Yuva Kurmak için Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü; Bu büyü yaşanılan ilişkilerin bazı nedenlerden ötürü bir türlü evliliğe götürülemediği özel durumlarda yaptırılan vefk uygulamalarından oluşur.

Peki bu evlilik büyüsü nasıl yapılır? İlk başta kişi evlenmek istediği kişi hakkında yeterince bilgiye sahipse ve bu insanla bir ömür boyu mutlu olabileceğine kanaat getirmişse pek tabi bu büyüyü başvurabilir. Fakat bazen yaşanılan bu ilişkilerde bir taraf istese de diğer tarafın bir türlü evliliğe yanaşmadığı durumlarda olur. Başka bir sorun ise maddi anlamda yada ailelerin rızası olmadığı hallerde kişilerin evlenmesinde sorunlar olabilir.

Bazı anne yada babalar çocuklarının istemedikleri biriyle evlenmesini onaylamazlar. Bunun çözümü gayet basittir. Bu evliliğe karşı çıkan tarafların rıza göstermesi için hazırlanan özel vefkler vardır. Bu vefkler sayesinde sorun çıkaran ebeveynler artık bu ilişkiye sıcak bakmaya başlar ve onay verirler.

Bunun dışında çoğu zaman taraflardan birisi erkek yada kadın bu evliliğe yanaşmaz. Bu durumda da yine karşı cinsi ikna etmek ve mutlu bir yuva kurmak için evlilik büyüsünü başvurulur.

Evilik büyüleri kısa süre içinde sonuç veren vefklerdir. Ortalama olarak 2 hafta içinde başarılı bir şekilde yapılan vefklerden sonuç alınır. Yalnız burada üzücü olan şu nokta var; genç yaşlarda olan kişiler bu kararı alırken tam olarak sağlıklı düşünemiyorlar. Acele ile karar verilen bu durumlar sonrasında uzun yıllar sonra aslında yanlış bir karar aldıklarını düşünebiliyorlar. Sizlere tavsiyem olsun, özellikle konu bir yuva kurmaksa o zaman bir kere değil bir kaç kez bunu derince düşünmenizi isterim. Değerli kardeşlerim, biliyorum mutlu bir yuvayı hepiniz hak ediyorsunuz lakin buna itirazım yok sadece böylesine önemli bir olayda acele etmeden, her olasılığı enine boyuna masaya yatırarak kendinizden ve sevginizden emin olduğunuzda gerçekleştirin.

Bunları sizlerle paylaşmaktaki maksadım, pek çok genç bana geliyor ve birini sevdiğini ve bu insanla evlenmek istediğini söylüyor. Aradan belki bir hafta geçiyor yada geçmiyor bakıyorum bu insan tekrar benim yanıma gelerek ben artık o insanla evlenmek istemiyorum başka birine gönül verdim onunla evlenmek istiyorum hocam diyerek aslında ne kadarda kendilerinden emin olmadıklarını ispatlamış oluyorlar.

Sevgi öylesine bir hafta içinde değişilebilecek bir olay değildir. Gerçekten seven insanlar bu yolda her ne ödenmesini gerekirse öderler, iyi günde kötü günde her zaman bilikte yola devam ederler. Emek harcanmayan bir aşk gerçek bir aşk olamaz çünkü gerçek bir aşk içinde fedakarlık, emek, dürüstlük, samimiyet gibi bir takım hassasiyetlerin gösterilmesi gerekir.

Bu konuları size sevginizden emin olun diye yazıyorum, sonradan kararınızı değiştirmenizi istemem. Evlilik için hazırladığım vefkleri ortalama olarak sizin bilgilerinizi aldıktan sonra 1 haftaya kadar hazır ediyorum. Neden bu kadar uzun sürüyor hocam derseniz, bunun gece belli saatlerde yazılması ve okunması gereken duaları olduğu gibi gündüz yapılacak olan kısımları da oluyor. Örneğin cuma gecesi yapacağınız bir yazma işlemini bir sonraki gün yazamazsınız işte bu yüzden ortalama bir hafta içinde hazırlıyorum.

Birde bana en çok soruların içinde hocam kesin sonuç alır mıyım? sorusu var. Sevgili dostlar Allah’ın izniyle sonucu alacağınızı garanti ederim. Aklınızdan bu soruyu çıkarın. Boşuna umut vermek doğru olmaz o yüzden bir söz veriliyorsa yada bir şeyi yaparım diyorsam mutlaka emin olmadan bunu söylemem, insanların duygusu ve hayalleri her bir zaman üç kuruş paradan çok daha önemlidir. Bu bilinçle hizmet veriyorum, bu samimiyetle sizlere açık bir şekilde tekrar söylüyorum; hazırlayacağım evlilik vefkleri sayesinde kesinlikle sevdiğiniz insanla bunu gerçekleştireceksiniz.

Hepinize yüce Rabbim mutlu bir yuva kurmak nasip ettin.

9 Yorum “Yuva Kurmak için Evlilik Büyüsü”

  1. ben bir türlü evlenemiyorum bn birini seviyorum o bni seviyormu bilmiyorum onunla evlenmek istiyorum bana yardım edin hocam

  2. Hocam Bénin kizimdörtyıl üniversite okudu bir okumamış biriyle evlenmek istiyor biz bunları tanımıyoruz kızım tanışmış biz bu evlileğe karşı çıkıyoruz acaba ne yapmalıyız yardımınıza ihtiyacımız var

  3. Ben eşinden ayrıldim ama evli olan adı fatma aramızda aşk varmıdır
    Bir birimizi sevoyormuyuz

  4. hocam öncelikle iyi günler. yorumlarınızı okudum ve size yazmak istedim.benim 7 yıllık konuştuğum biri var ve biz evlenmek istiyoruz. fakat babam istemeye geleceklerini duyunca ortalığı ayağa kaldırdı.kaç ay geçti tekrar gelmek istiyolar fakat yine babam aynı tepkileri vermesinden korkuyorum.bunun için ne yapmalıyım bilmiyorum.hayal kurduğumuz yuvayı bir türlü ailem yüzünden kuramıyoruz.abim ilk tamam dedi sonra sorun yaptı annem ben karışmam dedi bıraktı ne yapmalıyım ben, istemeye gelmek istiyorlar hep bir korku yardımcı olurmusunuz hocam. şimdiden çok saolun..bayramdan sonra gelcekler ben babamdan korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.