SİZDEN GELEN YORUMLAR


Kıymetli kardeşlerim, her gün sizlerden çok sayıda övgü dolu sözler alıyorum. Bilmenizi isterim ki ben sadece sizin sorunlarınızı çözmek için bir aracıyım. Asıl takdiri veren hiç şüphesiz Yüce Allah’tır. Biz elimizden geleni yaparız, takdiri Yüce Allah’a bırakırız.


Bu sayfada daha önce benden çeşitli konularda yardım almış insanların yorumlarını göreceksiniz. Ben bunlardan sadece birkaçını sizlerle paylamak istedim. Hepinize Allah’tan sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.

Bu sayfanın yorum alanına sizde küçük bir yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmeyin değerli arkadaşlarım.


SİZDEN GELEN YORUMLAR

Esma Kaya (Almanya)
Değerli hocam en zor günlerimde elimden tutup bana yardımcı oldunuz, eşimle aramızdaki sorunların tamamını sizin sayenizde çözüldü. Allah bin kere razı olsun sizden.


Ahmet Kurt (Belçika)
Hocam ben Ahmet. Nişanlım beni terk etmişti başkasına gitmişti. Ben de sizi buldum bana vefk yazmıştınız. Çok şükür yaptığınız vefk sonuç verdi, sevdiğimiz kız bana geri döndü. Allah ne muranıdınız varsa size verir inşallah. Size minnettarım çok değerli hocam.


Esra Kababıyık (İstanbul)
Muhammed hocam size ne kadar teşekkür etsem biliyorum az gelir. Allah sizi karşıma çıkardı ben böyle inanıyorum çünkü en zor dönemimde, kendimi en çaresiz hissettiğim zamanda sizi buldum. Kocam artık evine sayenizde döndü. Hatta diğer kadını tamamen unuttu onun adını ağzına bile almıyor. Şimdi çok mutluyum inşallah sayenizde bir ömür mutlu bir kadın olarak kocamla birlikte yaşayacağım.


Elif Soylu (Ankara)
Hocam ben Ankara’da Elif. Geçen ay sizden eşim için yardım almıştım. Çok şükür eşime bana geri döndü. Benim yuvamı kurtardınız hocam. Sizin borcunuzu asla ödeyemem Allah razı olsun sizden.


Lale Çelik (Avusturya)
Muhammed hocan ben Avusturya’da Lale. Sizi bir babam gibi gördüm lütfen beni yanlış anlamayın her zaman bana karşı şevkatli ve babacan davranışınızı asla unutmayacağım. Beni terk edip giden erkek arkadaşım yazdığınız vefk sayesinde bana geri döndü. Size çok ama çoook teşekkür ederim Muhammed hocam.


Bir cevap yazın