Sevdiğimi Nasıl Kendime Aşık Ederim

Son dönemlerde kendi kendinize ”sevdiğimi kendime nasıl aşık ederim, sevdiğim erkeği – aşık olduğum kişiyi veya kızı kendime nasıl aşık ederim” diye soruyor olabilirsiniz. O halde tüm kafanızın içinden geçen ve sizin için çok özel olan bu sorularınızın cevaplarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Bir erkeği aşık etmek veya bir kızı kendinize aşık etmek için yapmanız gereken daha doğrusu izlemeniz ve bilmeniz gereken bazı bilgilere ihtiyacınız vardır. Eğer siz bu bilgilere vakıf olursanız kısa bir süre içinde sevdiğiniz kişiyi kendinize büyük bir aşk ile bağlayabilirsiniz. Hepimiz şu kısa insan ömrü içine aşklarımızı, sevgilerimizi, mutlu anlarımızı sığdırmaya çalışırız aslında insan ömrü uzun bir zaman gibi görünse de gerçekte öyle değildir. Göz açıp kapayıncaya kadar gelir geçer. Bizler bireyler olarak o kısa süreç içinde sanki hiç bir zaman ölmeyecek gibi yaşarız ama nihayetinde ölüm bir gün hepimizin kapısına çalar. Peki neden bunları size hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz aslında sebebi çok açık eğer insan ömrünün kısa olduğunu idrak ederseniz o zaman kendi hayatınızın da değerine vakıf olursunuz. Boşa geçirilecek çok zaman yoktur her zaman sevdiğimiz insanlarla mutlu bir yaşamı ortak olarak paylaşmak gerekir. Bazı zamanlar aşık olduğunuz, değer verdiğiniz kişiler belli nedenlerden dolayı sizden uzaklaşmış olabilirler. Bu durumda hiç üzülmeyin sizden uzaklaşan kişi ister sevgiliniz olsun, ister eşiniz (kocanız veya karınız) olsun bu kişileri kendinize tekrar aşık etmek için her zaman elinizde bazı kozların olduğunu unutmamanız gerekir.

Şimdi size eşinizi veya sevdiğinizi kendinize bağlamanız için yapacağınız yada yapmanız gereken bazı altın kurallardan söz edeceğiz. Lütfen bunları büyük bir dikkatle okuyun çünkü bu bilgilerin bir benzerini başka bir yerde bulmanız hayli güç olur. Şimdi gelelim sevdiğimi kendime nasıl aşık ederim sorusunun yanıtını vermeye yada soruyu şöyle yazmış olsak daha mı doğru olurdu? Sevdiğim kızı – adamı – insanı kendime nasıl aşık ederim, kendime nasıl bağlarım gibi bir soruda sorulabilir. Sonuç olarak bunlar benzer sorulardır o yüzden bizde genel olarak sizlere neler yapabileceğinizi, hangi yolları izlemeniz gerektiğini tek tek açıklayalım.

İlk başta söylemek gerekir ki aşk tüm insanlık tarihi boyunca en kutsal duygu olarak her zaman varlığını sürdürmüştür. Aşık olmak, bir insana özlem duymak, onun varlığını tüm benliğinizde, tüm içinizde hissetmek ve aşık olduğunuz kişiyle her an birlikte vakit geçirme isteği sizin gerçekte sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz yada hissettiğiniz duyguların izdüşümleridir. Yani diğer anlamda sizin aşkınızın yansımalarıdır. O yüzden aşk insana çok özel duygular verir, insanlara değer katar. Aşık olan insanlar çok daha çabuk olgunlaşırlar bunun sebebi aşkın onlar üzerindeki olumlu etkilerinden kaynaklanır. Aşık olmayan kişilere aşkın ne olduğunu anlatmak tıpkı doğuştan kör doğan ve renkler hakkında hiç bir bilgisi olmayan birine sarının veya kırmızının neye benzediğini anlatmaya çalışmak gibidir. Aşık olmamış insanlar işte tam olarak duygusal olarak aslında kör insanlardır. Fakat siz eğer bu yazıyı okuyorsanız zaten aşkın kutsallığını daha önce mutlaka öğrenmiş olmalısınız. Peki sizi seven kişi sizi karşı ilgi göstermiyor ne yapacaksınız? Bunun çözümü aslında çok kolay gelin bunlardan söz edelim şimdi. Eğer sevdiğiniz insan sizden uzaklaşıyor veya başka bir insana ilgi duyuyorsa onun size olan ilgisini, sevgisini, dikkatini çekmek için siz bireysel olarak nasıl bir yol izleyebilirsiniz? Hadi şimdi hep birlikte bunu nasıl yapacağımızı öğrenelim.

Sevdiğimiz kendine nasıl aşık ederim, sevdiğim başkasını seviyor bana karşı ilgisi kalmadı, eşim beni başka biriyle aldatıyor, eşim benimle ilgilenmiyor, eşimizi kendime nasıl aşık ederim gibi soruları soranların aslında tek bir ortak çözüme ihtiyaçları vardır. Bütün bu soruların karşılığı aşk büyüsüdür. Bazı medyum ve hocaların hazırladıkları aşk tılsımları var bu aşk tılsımları sayesinde sizden uzaklaşan eski sevgilinizi veya sizi artık sevmediğini söyleyen hatta sizden boşanmak isteyen eşinizin tekrar eskiden olduğu gibi size karşı büyük bir sevgi duymasını, size tekrar aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüsü yapan hoca veya medyumlar gerçekten de size bu konuda yardımcı olabilirler. Özellikle kendi alanında uzmanlaşmış bir medyumdan alacağınız kaliteli bir hizmet sonrası bu dileğinizin gerçek olması kaçınılmaz olacaktır. Genel olarak aşk büyüleri ilk 2 hafta içinde sonucu veriyor. Yani siz bir medyumdan yardım aldıktan sonra geçen süre ortalama iki haftadır ve siz bu iki hafta içinde sevdiğiniz kişiyi yaptıracağınız bu tılsım sonrasında kendinize tekrar bağlayabilirsiniz.

Kendi yaşamlarımızın kalitesini ancak kendi yapacaklarımız yada alacağınız kararlar belirler. Siz dışarıdan bir sürü tavsiye verenler mutlaka her zaman olacaktır ama sonuç olarak sizin kararlarınız kendi yaşam tarzınızı, geleceğinizi, gelecekte kimlerle birlikte olacağınızı, kiminle bir ömür boyu yaşamak istediğinizi belirleyen nedenlerdir. Eğer gerçekten bir insanı çok seviyorsanız o halde onu kaybetmemek için elinizden gelen her yolu denemelisiniz. Hayatınızın akışına kendiniz yön vererek suyun nereye doğru akmasına siz kendiniz karar verebilirsiniz. Her zaman bu benim kaderimde varmış deyip bu mantıkla bir köşeye çekilip oturmak ve hayata küsmek size hiç bir şey kazandırmaz. Bunun yerine gerektiğinde bir takım radikal kararlar olarak kendi geleceğinize bugünden itibaren yön verebilirsiniz. Kendi yarınlarınızı hemen bugünden itibaren kendiniz yaratabilirsiniz. Yarınlarda kiminle yaşamak istediğinizi seçebilirsiniz. Sizi terk eden biriyle eğer gerçekten gelecekte aynı evi paylaşmak istiyorsanız o halde o insanı kendinize tekrar aşık etmek için gerektiğinde aşk büyüsü yaptırmanız gerekir. Siz kendi kişisel çabalarınız sonucu bir türlü sevdiğinizi kişiyi, adamı yada kadını kendinize aşık etmeyi başaramıyorsanız o vakit dışarıdan bir medyumun size yardım etmesi için harekete geçmelisiniz.

Kısaca kendi yarınlarınız için bugünden başlayarak emek vermelisiniz, bugün yapacaklarınız yada bugün aldığınız tüm kararlar sizin yarınlarınızı şekillendirir bunu aklınızdan asla çıkarmayın. Bu bir altın kuraldır her kim bu kuralı bilir ve uygularsa o insanın hayatı çok daha kaliteli ve mutluluk dolu geçer. O halde sevdiğimiz insanların hatalarını affedip yapıcı olmalıyız onları kaybetmemek için elimizden gelen her şey yapmalıyız. Bir şey kaybetmek veya yıkmak çok kolaydır ama aynı şeyi tekrar inşa etmek veya tekrar bir başkasına aşık olmak çok zordur bu nedenle sevdiğimiz insanların değerlerini bilelim onları kaybetmemek için gerektiğinde uzman bir medyumun veya hocanın yardımını almaktan çekinmeyelim.

17 Yorum “Sevdiğimi Nasıl Kendime Aşık Ederim”

 1. Sevdiğim kızı kendime nasil âşık ederim yardimci olursanız sevinirim yoksa kendime kiymaktan korkuyorum

 2. Bende sevdıgıme kavuşmal istiyorum yardımcı olabilir misiniz onu unıtamadım gerı donsun dıye dua edıyorum inşallah sızlerın yardımıyla aevdifime kavusurum

 3. Erdoğan hocam merhaba ben bir adamı çok seviyorum aslında 4 sene beraberliğimiz oldu ama şimdi ben den ayrılmak istediğini söylüyor ve ayrıldık ama ben boşluğa düştüm çok kötüyüm onu o kadar çok seviyorum ki Allahım şahit olsun ne yapacağım hocam alllah rızası için bana tekrar geri dönsün aşık olsun yardım edin saygılarımla.

 4. Merhaba ben bir erkeğe aşık oldum onun bana karşı hareketleri ve başkalarına karşı olan hareketleri hep farklı oluyor benimle hep aynı ortamda bulunmaya çalışıyor ama gelip bana seni seviyorum demiyor deliye dönücem resmen bana bir yardım etseniz

 5. Hocam merhaba aslında birisini çok seviyorum ama o ablası evlenmeden düşünmüyorum dedi bana karşı boş olduğunu düşünmüyorum lütfen bana da yardım eder misiniz kendine nasıl bağlayacağım konusunda tılsım gerçekten işe yarar mı

 6. hocam lütfen bana yardım edin sevdiğim şimdi benden uzak duruyo onu kendime nasıl geri bağlayabilirim

 7. Erdoğan hocadan 2 ay önce yardım aldım sevdiğim kişi beni terk ettiği için vefk yaptırdım. Hocama çok teşekkür ederim onun yaptığı vefk sayesinde sevdiğim bana geri döndü.

 8. Sevdigim gittikce benden soguyur beni takmiyor eskisi gibi ve onu kaybetmek istemiyorum yardimci olun

 9. Eşim beni ay ay önce bırakıp artık beni sevmediğini söyleyerek terk etmişti bende o dönem intihar etmeyi bile düşünürken Erdoğan beyin sitesini gördüm ve sorumunu yazdım..Erdoğan bey bana aşk tılsımı hazırlayıp yolladı tılsımı aldıktan sonra eşim çok kısa bir süre içinde bana geri döndü. Erdoğan hocama hayatımı borçluyum iyiki varsınız hocam

 10. Hocam Selamın Aleykum ben bir kızı seviyorum oda senden hoşlanıyorum dedi sonra eski sevgilisini gördü dedi seni üzmek istemiyorum 1 ay sonra falan cevap vereceğim dedi onu kendime nasıl aşık ederim birşey önerir misiniz

 11. 12 Senelik evliyim eşim aşırı ilgisiz ve işkolik 1 kere bosanmadan döndük. Annesi buyu filan yapmıştı okları atlattık 2 sene geçti. Bende soğuma var. Emek harcamaya degecekmi yoksa o hep kendi ailesini tutacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.