Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Güncelleme:

Kara sihir çeşitlerinden olan sabun büyüsü konusuna değineceğiz. Sabun büyüsü nasıl yapılır öğrenmek isterseniz yazımı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Sabun büyüsü son derece güçlü bir büyü çeşidi olduğu için her zaman tercih edilen büyüler içindedir. Kendi kanunlarına ve kurallarına uygun olarak hazırlandığı zaman büyü yapılan kişiye büyük zarar verebilir. Bu nedenle bu tılsım kara büyüler grubuna girer.

Dinimizde kesinlikle yasaklanmıştır fakat buna rağmen çok fazla insan sabun büyüsü yapmaktan ya da yaptırmaktan geri durmuyor. Gerçek şu ki, bu tılsımı yaptıranın da yapanın da öbür dünyada yeri olmaz. İntikam duyguları ile başka bir kişiye zarar vermeye çalışmak yanlış olur.

Sabun Büyüsü

Büyü çeşitleri arasında insanlara en çok zarar veren sabun büyüsü, gerçekten de son derece tehlikelidir. Kendisine sabun büyüsü yapılan bir kişinin kısa zamanda hayatı mahvolur hatta bazen o kişinin ölümüne kadar gidebilir. Genelde insanlar kendi düşmanlarına zarar vermek için bu sihri tercih ederler.

İlimde ilerlemiş olan güçlü bir medyum tarafından hazırlanan sabun büyüsü çok kısa süre içinde yapılan kişi üzerinde tesirini gösterir ve kısa zaman içinde o kişiye ya da kişilere geriye dönüşü olmayan büyük zararlar verebilir.

Sabun Büyüsü

Çok kıymetli kardeşlerim; ben şahsım olarak sabun büyüsünü asla hiçbir insan için tavsiye etmem. Ahlak sahibi medyumların hiçbiri bu sihre onay vermez ancak kara büyülerle ilgilenen, ruhunu şeytana satmış olan medyum ve hocalar tarafından bu büyü maalesef sıkça yapılıyor.

Kendi düşmanına zarar vermek isteyen kişiler artık tüm umutlarını tükettikleri anda sabun büyüsüne başvururlar. Bu seçim onların yegane gördükleri tek alternatif olarak onların kafasında belirir. Düşmana olan kızgınlık ve nefret o kadar büyüktür ki kişi artık o insanın ölmesini bile isteyecek noktaya gelir.

Bir insana karşı duyulan aşırı nefret ve öç alma isteği bu kişileri yanlış yollara başvurmaya itebilir. Peki sabun büyüsü tam olarak hangi amaçları hedefler? Şimdi bunları açıklayalım.

  • Bir düşmana ticari olarak yani maddi olarak zarar vermek için
  • Nefret edilen kişinin sağlığını bozmak ve ona ciddi bedensel acılar yaşatmak için
  • Düşmanı ruhsal olarak çökertmek ve o kişinin akıl sağlığına zarar vermek için
  • Sevilmeyen kişiyi öldürmek için

Değerli kardeşlerim; yukarıda belirttiğim temel sebepler için sabun büyüsü yapılır. Bu şekilde kişi üzerinde baskı kurularak zarar verilecek insan üzerinde kontrol sağlanmış olur. Bu kontrol sonucu o kişinin duygu ve düşünceleri, hal ve tavırları tamamen dışarıdan yönetilebilir.

İnsanların enerjilerini tamamen yok etmek ve onları etkisiz varlıklar yapmak bu sihir sayesinde mümkündür. Bu tılsımı hazırlayan medyum veya cinci hocalar, kendilerinde var olan ruhani varlıklarında güçlerini kullanarak bu tür kara büyüleri hazırlarlar.

Fakat bu alanda hizmet veren bazı şarlatanlara dikkat etmek gerekir. Birlikte çalışacağınız medyumları seçerken itinalı davranmak zorundasınız. Aksi halde yapılan sabun büyüsünü bozdurmak bir tarafa kendinizi daha da zor bir durumda bulabilirsiniz.

Ayrıca sabun büyüsü yaptıracak kişinin bu düşüncesini hiçbir kimseye söylememesi gerekir. Yani diğer insanların veya bir yakın arkadaşınızın bunu bilmesi kesinlikle yasaklanmıştır. Başka insanların bu konuda bilgi sahibi olmaları kesin olarak yasaklanmıştır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu sihri hazırlayan medyumlar genellikle haftanın çarşamba, cuma ve cumartesi günlerini seçerler. Bu günlerde rahmani olan varlıklarla temas kurmak daha kolaydır bu nedenle haftanın belli günleri göz önüne alınarak hazırlanır.

Sabun büyüsü genellikle hazırlandıktan sonra bir mezarlığa gömülür, bazen de mezarlığa gömülme şartı olmayabilir. Herhangi bir boş olana da gömülebilir. İşinin ehli iyi bir medyum bu çalışmayı yaklaşık 1 hafta içinde hazırlayabilir. Bir haftalık bir süreç güçlü bir sabun büyüsü yapmak için yeterli zamandır.

Bu ritüeli yapan kişinin yalnız olması gerekir çünkü bu türden sihirler başka insanların varlığını kabul etmez. Kişinin yalnız başına olması ve tek başına tüm ritüelleri yerine getirmesi son derece önemlidir. Aksi halde yapılan sabun büyüsü sonuç vermeyecektir. Mezarlıkta düzenlenen törenler sırasında kişinin etrafa dönüp bakması kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu ayinlerden birkaç hafta önce kişinin bir ibadethaneye gitmesi sakıncalıdır. Sabun büyüsü yaptıracak kişinin en az 3 hafta hiçbir ibadethaneye gitmemesi gerekir. Çünkü bu durum kendisine uygulama süreci içinde ciddi zararlar verebilir.

Diğer bir önemli nokta ise; bu tılsımı yaptıran kişinin bu ritüelin sonuçlarına inanması gerekir. Çünkü şüphe duyularak yapılan ritüeller rahmani varlıklar tarafından kabul görmeyeceği için kişinin emekleri boşa gidecektir. İnanç son derece etken bir faktör olarak kendisini gösterir bu yüzden kişinin samimi inancı sonuç almak bakımından önemlidir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Diyelim ki size ya da bir yakınıza sabun büyüsü yapıldığını düşünüyorsunuz. Bu durumdan şüphe edildiğinde kişinin uzman bir medyuma başvurması önemlidir. Bu işi ertelemek doğru olmaz çünkü zaman geçtikçe kendisine büyü yapılan kişi çok ciddi maddi ve manevi bedeller ödemek zorunda kalabilir.

Peki ikinci bir soru olarak şu soru aklınıza gelebilir: Sabun büyüsü nasıl bozulur? Değerli kardeşlerim, bu durumdan kurtulmak öyle çok kolay bir iş değildir. Bu nedenle her defasında sizleri uyarmaya çalışıyorum. Bu konuda ön yargılı davranmak ve işi geciktirmek sadece ama sadece büyü yapılan kişiye zarar verir.

Bu nedenle zamanında müdahale sın derece önemlidir. Yapılması gereken en acil şey hemen hiç vakit kaybedilmeden dürüst bir hoca ile temasa geçmektir. Zaten o noktadan sonra sabun büyüsünü bozmak için gerekli adımların atılmasında yardım aldığınız medyum karar verecektir.

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Sabun büyüsünü yapan hocaların nitelikleri ve nicelikleri son derece önemlidir ve mutlaka bu kişilerin kendi ilimlerinde derinleşmiş kişiler olması beklenir. Acemi bir hocanın yapacağı sabun büyüsü hem karşı tarafa hem de yaptıran kişiye hasar verebilir.

Bu nedenle bu işi yaptıracak kişilerin tüm bu hassasiyetleri bilmesi gerekir aksi halde kendisine cin musallatı bulaşmasına vesile olabilir. Çünkü yaptırılan her kara büyünün ters tepki verme riski vardır, eğer kişi bu riskleri göz önüne alıyorsa o zaman benim diyeceğim bir şey kalmaz.

Sonuç olarak sabun büyüsü yapan hocalar tehlikeli kişilerdir. Bu tür kişilerden uzak durulması gerekir çünkü ruhunu şeytana satan bir kişiden her türlü zarar gelebilir. O halde size tavsiyem kesinlikle bu tür uygulamalardan uzak kalmanızdır. Bu sizin için hiç şüphesiz daha faydalı olur.

Sabun Büyüsü Belirtileri

Kendisine sabun büyüsü yapılan kişide şu türden belirtiler meydana gelir:

  • Hayata olan ilginin bir anda yüksek oranda azalması, yaşama isteksizliği
  • Sürekli ölümü düşünme ve buna bağlı olarak büyü yapılan kişinin intihar girişimleri
  • Bir takım fiziksel değişimlerin meydana gelmesi
  • Ruhsal çöküntü hallerinin yaşanması
  • Aşırı depresyon içine girme ve buna paralel olarak ortaya çıkan yaşama isteksizliği

Değerli okurlarım; eğer yukarıda yazdığım belirtiler sizde veya ailenizden birinde varsa bu durumda bir medyuma görünmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü sabun büyüsü belirtilerini gösteren kişinin hiç zaman kaybetmeden bu durumdan kurtulması gerekir.

Sabun büyüsünü bozdurmak için erkek müdahale son derece önemlidir. Eğer kendine sabun büyüsü yapılan kişi ne kadar çok beklerse o kadar bu büyüden zarar görür. Hatta bir daha geriye dönüşü olmayan zararlarla karşı karşıya kalabilir.

Bir cevap yazın