Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, çok tercih edilen büyüler arasında bulunuyor, peki soruyorum papaz büyüsü nasıl yapılır, nedir, papaz büyüsü nasıl bozulur öğrenmek ister misiniz? O halde yazdığım makaleyi okumaya devam edin.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Herhangi bir insan üzerinde en hızlı etki kurmanın bir yolu da papaz büyüsü yaptırmaktan geçer. Peki gerçekten de bir insanın seçimlerini o kişiye papaz büyüsü yaptırarak değiştirebilir miyiz?  Her gün onlarca insan bana papaz büyüsü nasıl yapılır diye mesaj gönderiyor.

Her birinize tek tek cevap vermektense hepinize birden papaz büyüsü başlıklı makalemde topluca cevap vereceğim. Takdir edersiniz ki sorular aynı olunca bu konuda aydınlatıcı bir makale yazmak gerekiyor. Bu ihtiyacı karşılamak için papaz büyüsü nasıl yapılır ve size yapılan papaz büyüsü nasıl bozulur bu başlıklara değineceğim.

Papaz Büyüsü Nedir

Sadece iki farklı amaç doğrultusunda hazırlanan bu tılsım bir insanı zarara uğratmak için ya da bir insanı kendine kul köle yapmak (aşık etmek, bağlamak) için de yapılabilir. Örneğin iki seven kişiyi ayırmak için papaz büyüsü yapılacağı gibi aynı zamanda iki kişi arasındaki aşk bağını kuvvetlendirmek için de papaz büyüsü yapılabilir.

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların kendi ilişkileri içinde çok fazla problemleri olabiliyor. Örneğin seven bir kişi sevdiği tarafından bir anda ortada bırakılabiliyor. Terk edilen taraf bu acıyı dindirmek için eski sevgilisine ya da eşine papaz büyüsü yaptırıyor.

Bu şekilde ilişkiler tekrar eski haline döndürüyor ve çiftler birbirlerine eskisinden daha bağlı hale geliyor. Biten bir ilişkiye yeniden hayat vermek için papaz büyüsü oldukça etkili bir yöntem olmakla beraber yaptıranların çoğu memnun kalıyor.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü çeşitleri arasında önemli yere sahip olan papaz büyüsü son dönemlerde insanlar tarafından çok tercih ediliyor. Bu tılsımın adı neden papaz büyüsü diye sorunlar olacaktır. Aslında papaz büyüsünü bir kilise papazının yaptığı bilgisi tamamen yanlış bir bilgidir.

Bu konuda ilmi bilgisi olan herhangi bir medyum çok rahatlıkla bu tılsımı hazırlayabilir. Toplum içinde bu konuyu dillendiren kişilerin bilgi sahibi olmamaları bu tür bilgi kirliliğe sebebiyet veriyor. Kısaca tekrar etmek gerekirse papaz büyüsünü sanıldığı gibi papazlar değil, bu konuda bilgisi olan medyum ve hocalar yaparlar.

Papaz büyüsü ile bir insanın hür iradesine direk olarak müdahale edilebilir. O kişinin davranışları, kararları, duygusal düzeyi ve psikolojisi rahatlıkla ele geçirilebilir. Diğer insanlarla olan ilişkilerine yön verilebilir veya o kişinin alacağı kararlar üzerinde tam kontrol sağlanabilir.

Papaz Büyüsü Belirtileri

Çok sayıda belirtisi olan papaz büyüsünün insanlar üzerindeki belirtileri:

  • Kontrolsüz ve sürekli artan duygu bozuklukları
  • Gece uykudayken görülen korkutucu rüyalar
  • Sabah yataktan kalkarken baş dönmesi ve gözlerin kararması
  • Hayattan zevk almamak ve yaşama sevincini kaybetmek
  • Sürekli bir noktaya boş boş ve anlamız bir şekilde bakmak
  • Derin uykudayken sıçrayarak ve çığlık atarak uyanmak
  • Başın arka kısmında oluşan sürekli kaşıntı hissi
  • Uyku bozuklukları veya çok uzun süre uyumak

Genel olarak yukarıda maddeler halinde yazdığım belirtiler, papaz büyüsü belirtileri diye yorumlanır. Bir insanda son dönemde bu tür belirtiler meydana gelmeye başlamış ise bu kişinin üzerinde muhtemelen papaz büyüsü vardır. Papaz büyüsü belirtileri aniden ortaya çıkar ve gün geçtikçe kişi üzerinde etkisini artırır.

Kendisine Papaz Büyüsü Yapılan Kişiler

Kendisine papaz büyüsü yapılan bir kişi nasıl davranır? Eminim bu sorunun cevabını çok merak ediyorsunuz. Üzerinde büyü olan kişi hayata karşı uyumunu kaybeder ve duygusal dengesini kuramaz. İş, aile ve sosyal ilişkilerinde bariz negatif gelişmeler oluşmaya başlar.

Papaz büyüsü yapılan kişiler agresif davranmaya başlayarak çevresindeki insanlara karşı anlayışlarını yitirirler. Çok küçük olaylar karşısında bile hemen sinirlenerek üste çıkmaya çalışırlar. Eşine ya da çocuklarına duydukları ilgiyi ve sevgiyi artık hissetmemeye başlarlar.

Özellikle kendisine papaz büyüsü yapılan kişiler herhangi bir olaya odaklanmakta zorluk çekerler. Basit bir konuyu anlamakta bile yetersiz kalırlar. Zaman ilerledikçe bu kişilerle neredeyse temas kurmak imkansız olur. Söylenen hiçbir şeyi algılayamaz ve doğru şekilde idrak edemezler.

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

Belkide önceden aranızda bir şekilde papaz büyüsü yaptıranlar olmuş olabilir. Papaz büyüsünü yaptıranların oranına bakıldığında bu yola başvuranların büyük çoğunluğun kadınlar olduğunu görürüz. Kocasını tarafından aldatılan veya terk edilip ortada bırakılan kadınların sıkça başvurdukları bir ritüeldir.

Bu nedenle papaz büyüsü yaptıran erkek oranı kadınlara oranla daha az olmaktadır. Bizim topluma bakıldığında erkeklerin eşlerini aldatma oranlarının kadınların eşlerini aldatma oranlarından çok yüksek olduğunu görürüz. Bunun neticesinde de doğal olarak papaz büyüsü yaptıranların ezici çoğunluğunu kadınlar oluşturmaktadır.

Kadınlar doğal olarak hassas ve savunmasızdır, bu sebeple eşlerini kaybetme korkusu yaşarlar. Kocası tarafından aldatılan bir kadının acısı çok büyük olur. Bu acıya katlanmak hemen her kadının üstesinden geleceği bir durum değildir. Bu durumdaki bir kadının kocasını kendisine bağlaması için papaz büyüsü yaptırması yuvasını kurtarabilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Şöyle bir durum yaşanmış olabilir, diyelim ki birisi size veya bir yakınınıza papaz büyüsü yaptırdı ve siz de çare olarak papaz büyüsü nasıl bozulur öğrenmek istiyorsunuz. Değerli kardeşlerim; bana bu konu hakkında hemen her gün mesaj geliyor. Yani hiçbir bilgisi olmayan insanlar kendi başlarına papaz büyüsü bozmaya çalışıyor.

Bu durum son derece tehlikeli çünkü sıradan bir insanın bu sihirleri etkisiz hale getirmesi mümkün değil. Sizlerden ricam bu tür işlere girmeyin çünkü Allah korusun başınıza büyük işler açabilirsiniz. Mümkün olduğunca bu konularda uzman insanlardan yardım almaya gayret edin.

Her nedense toplum olarak işi ehline bırakmak yerine kendi başımıza çözmeye çok meraklıyız. Her konuda olduğu gibi bu konuda da insanlarımız cahilce risklerini bilmeden kendi başlarına papaz büyüsü bozmaya çalışıyor. Bu son derece risklidir bu nedenle size papaz büyüsü bozan hocalardan destek almanızı öneriyorum.

Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır

Bazı meraklı kişiler hiç bir tecrübeleri olmadan kendi başlarına evlerinde bu tılsımı yapmaya yelteniyorlar. Papaz büyüsü evde nasıl yapılır bundan önce bilmeniz gereken denediğiniz şeyin çok ciddi meselelere yol açabileceği gerçeğidir.

Kıymetli okurlarım; biliyorum bazen insan son derece çaresiz ve parasız kalabilir ancak bazı konular vardır ki bunların işinin ehli kişilere bırakılması gerekir. Kendi başına evde papaz büyüsü yapmaya çalışanlar ateşten bir topla oynadığını bilsinler isterim. Bu işler çocuk oyuncağı değildir bu nedenle evinde papaz büyüsü yapmayı düşünenleri uyarıyorum.

Her şeyden önce bu işi yapacak kişinin havas ilmi başta olmak üzere daha pek çok ilmi bilgiye sahip olması gerekir. İnternette saçma sapan okunan bilgiler doğrultusunda sakın ola evde papaz büyüsü yapmaya çalışmayın. Bırakın bu işi sizin yerinize bu konularda deneyimi olan kişiler yapsın.

Bir cevap yazın