Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü

Güncelleme:

Nohut büyüsü çoğunuzun ilgisini çeken bir sihir çeşidi bu yüzden sizlere detaylı bir şekilde nohut büyüsü nasıl yapılır ve nohut büyüsü nasıl bozulur bu konuyu anlatacağım.

Değerli kardeşlerim; nohut büyüsü kolay yapılan bir büyü çeşidi olduğu için günümüzde pek çok insanın ilgisini çekiyor. Doğal olarak insanların çoğu nohut büyüsü nasıl yapılır? Bu konuyu merak ediyor. Hepiniz emin olun ki sizlere nohut büyüsü nedir eksiksiz olarak bu yazımda anlatacağım.

Sıradan bir insanın basit bir şekilde evinde yapacağı türden bir büyü olduğu için hem ekonomik olması nedeniyle hem de kolay yapılması sebebiyle insanlar nohut büyüsünün nasıl yapıldığını merak ediyor. Madem böyle bir ihtiyaç doğdu benim üzerime düşen de size nohut büyüsünün tarifini anlatmaktır.

Nohut Büyüsü

Dilerseniz bu sihrin hangi amaçlar için yapıldığını anlatmakla konuya giriş yapalım.

  • Küskün eşleri barıştırmak için
  • Karşılıksız aşk yaşayan kişinin diğer kişiyi kendisine aşık etmek için
  • Terk eden sevgiliyi tekrar geri getirmek için

Genel manada bakıldığında yukarıda yazdığım durumların telafisi için insanlar nohut büyüsü yaparlar veya uzman bir medyuma bunu yaptırırlar.

Nohut Büyüsü Nedir

Bir ilişkiyi kurtarmanın belkide en ideal ve kolay yolu olan nohut büyüsü günümüzde çok popüler olan bir büyü çeşididir. Yıpranan ilişkilerin tamiri için veya biten ilişkilerin yeninden kazanılması için bu sihir tercih ediliyor. Çünkü seven bir insan için sevdiği tarafından terk edilmek çok acı verir. Bu acıyı dindirmenin en basit yolu ise nohut büyüsü yaptırmaktır.

Pek çoğunuz şu sorunun cevabını merak ediyor olabilir: Nohut büyüsü gerçekten işe yarıyor mu? Cevap olarak elbette işe yarıyor demek isterim. Eğer doğru tarifle yola çıkılarak yapılırsa sonuç alma oranı neredeyse kesindir. Bu nedenle bu sihri yapmak isteyen kişinin bu konuyu detaylıca araştırması ve öğrenmesi şarttır.

Nohut büyüsü bir eşin sadakatini garanti edebilir, evliliğe yardım edebilir ve bir insanın ilgisini çekmeye araç olabilir. Bu sihrin etkisi hayatınızdaki olumsuzlukları gidermenize yardımcı olacak, bekarlığın tahtını ortadan kaldıracaktır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

Son zamanlarda, gerçek medyumların kalmadığı gerçeği hakkında giderek daha fazla şey duyuluyor. Bu nedenle nohut büyüsü yapan medyumlar hakkında yalan yanlış çok fazla kirli bilgi ortada dolanıyor. Aslında bu söylenti kısmen doğru çünkü günümüzde nohut büyüsü yapanların sayısı çok fazla arttı.

Bu durumu kötüye kullanan insanların sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor, bilen de konuşuyor, bilmeyen de konuşuyor. Fikir sahibi olmayan kişiler ileri geri bilgisizce yorumlar yapıyor. İşin özünü bilmeyen kişilerin nohut büyüsünü yapması hiç bir şekilde sonuç vermez.

İnsanların sadece boş vaatler verdiği, açıkçası hile yaptığı ve her şeyin yalnızca paraya dayandığı bir atmosfer ortaya çıktı. Bunun tek sebebi kötü niyetli kişilerin kendilerini medyum diye pazarlamaları. Bu nedenle eğer nohut büyüsü yaptıracaksanız öncelikle çalışacağınız medyumu çok iyi seçmeniz gerekir.

Şimdi yavaş yavaş nohut büyüsü tarifine geçelim isterseniz.

Öncelikle 41 tane daha önce el sürülmemiş nohutlara ihtiyacınız olacak. Temiz dilek için nohutların mümkün olduğunca daha önce el sürülmemiş olduğuna emin olmalısınız. Bu nedenle markette satılan kapalı nohutları tercih etmenizi öneriyorum. Çünkü açıkta satılan nohutlara çok kişinin eli değiyor.

  • İlk olarak 41 adet nohutun üzerine 3 kere ihlas suresini okuyun. Bu işlemi yaparken nohutlarla el teması yapayın.
  • Ardından bu nohutları birer birer elinizle alarak daha önceden hazırladığınız demir bir kabın içine koyun.
  • Bu demir kabı ocağın üzerine koyun ve altını hafifçe açın.
  • Yaklaşık 3 dakika nohutları demir kabın içinde ocakta kızardın.
  • 3 dakika sonra demir kabın altını kapatarak ocaktan yani ateşten indirin.
  • Beyaz bir A4 kağıdı ile bir adet külah yapın.
  • Yaptığınız külahın içine demir kaptaki nohutları boşaltın.

Yukarıdaki işlemleri dikkatlice yapmaya gayret edin. Ardından külahın ağzını nohutlar külahtan düşmeyecek şekilde kapatın. Bir bant yardımı ile külahın ağzımı kapatabilirsiniz.

Tüm bu işlemler bittikten sonra 1 gece bu külahı kendi yattığınız yatağın altına koyun yani 1 gece boyunca bu nohutların üzerinde yatmanız gerekiyor. Yatağın altına koyma imkanınız yoksa o zaman hemen yatağın yanı başına koyabilirsiniz.

Gece uykuya dalmadan önce son kez dileğinizi yani niyetinizi içinizden geçirip sonra uyku durumuna geçin. Sabah uyandığınızda külahı bulunduğu yerden alın ve yaşadığınız evin en fazla 200 metre uzaklığında olmak üzere temiz bir toprak bularak oraya gömün.

Bu işlemden sonra artık yapılacak bir şey kalmıyor, bundan sonrası için artık sadece sonucu beklemek gerekir. Nohutlar toprağın altında durduğu sürece sevdiğiniz insanın size olan bağlılığı da artar. Bu süreç içinde sabırlı olun ve acele etmeyin.

Nohut Büyüsü Yapanların Yorumları

Özellikle çeşitli blog sitelerinde nohut büyüsü yaptıranların yorumlarını maalesef çok fazla gerçeği yansıtmıyor. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin amatörce yaptıkları bu uygulamalar elbette sonuç vermez. Böyle insanların yazdıkları yorumları dikkate alan kişilerde bu konuda çelişkiye düşüyorlar.

Oysa bilginin kaynağı çok önemlidir değerli kardeşlerim. Çağımızda özellikle internet ortamında öylesine yanlış bilgiler sanki gerçek bilgiymiş gibi insanlara anlatılıyor ki. Bu nedenle her okuduğunuz bilgiyi doğru bilgi olarak almayın. Her konuda okuyun, araştırın, karşılaştırın ve ona göre karar verin.

Yapılan nohut büyüsü bozdurmak için ilimde derinleşmiş medyumlardan destek alın. Normal bir kişi kendi başına nohut büyüsünü bozamaz. Bu nedenle nohut büyüsünü bozdurmak için hassas davranmanız ve bu durumu ciddi bir şekilde ele alarak uzman bir hocadan yardım almalısınız.

Çok kıymetli okurlarım; nohut büyüsü ile ilgili makalemi burada sonlandırmak istiyorum. Dilerim ihtiyacı olanlar için faydalı olmuştur. Sizlere her zaman her konuda en doğru bilgiyi aktarmak için büyük emek veriyorum. İnşallah Allah’ın yardımı ile gerçekten ihtiyacı olan kişilere faydam dokunuyordur.

Bir cevap yazın