Medyum Nedir

Güncelleme:

Medyum, sana bu kelimenin anlamını açıklayacağım, medyum nedir, en iyi medyum hocaları kimlerdir, büyü yapan medyumlar ve hocalar hakkında her şeyi öğreneceksin.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Ayrıca medyum başlıklı yazımda öğreneceklerin şunlar olacak; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi illerdeki büyü yapan medyumlar hakkında bilgiler edineceksin. Yine bu yazımda Almanya, Avusturya, İsveç, Norveç, Fransa ve Hollanda gibi ülkelerde medyumluk hizmeti veren büyü yapan ve bozan medyumlar hakkında bilgilere sahip olacaksın. Böylelikle güvenilir medyumlar nasıl bulunur doğru bir şekilde seçim yapacaksın.

Medyum Nedir

Aslında doğru soru şu olmalıdır; bir insanın doğru medyum olup olmadığını nasıl anlarız? Aslında iyi bir kalp gözüne sahip olmayan birinin bunu doğru analiz etmesi beklenemez. Buna ek olarak eğer biraz hislerinize güveniyorsanız sezgi yolu ile karşınızdaki insanın mistik güçlerini algılayabilirsiniz.

Hepiniz bilirsiniz, bazı insanların gerçekten mistik güçleri vardır. Medyum diye tanımladığımız kişiler işte tam olarak bu mistik güçlere sahip kişilerdir. Hemen belirtmek isterim ki gerçek olmayan sözde medyumlar bu sözümün dışındadır.

Bazılarınız merak ediyor, acaba medyumların gerçekten yetenekleri var mıdır diye. Şu kadarını anlatayım zaten anlayacaksınız. Örneğin Rusya ve Amerika gibi büyük ülkelerde yapılan gizli proje ve işlerde medyumlardan yararlanıyor.

Özellikle Rusya 1965 yılından bu yana gizli servis içinde özel medyum programları başlatmıştır. Rusya’da yaşayan medyumları bir araya getirerek rakip ülkelere karşı medyumlardan aldıkları gizli bilgileri kullanıyorlar.

Aynı şekilde Amerika’da böyle bir gizli birim var. Bu birimin görevi ülkedeki özel yetenekleri, gizemli insanları yani medyumları bir araya getirerek onların güçlerini diğer ülkelere karşı yada aydınlanmayan dosyaları aydınlatmak için kullanıyorlar.

Aynı şekilde Amerika’da özellikle zanlısı bulanamayan cinayet olaylarında medyumların yeteneklerinden faydalanılır. Kısaca medyumların gerçek olduğunu kabul etmemiz gerekir, bu yüzde yüz hiç gerçekliği tartışılmayacak bir gerçektir.

Büyü Yapan Medyum

Medyumların verdikleri hizmetleri şöyle bir kısaca sıralarsak şu alanlarda insanlara destek verdiklerini söyleyebiliriz.

  • Evlilik içinde aşırı seviyede yaşanan şiddetli kavgaların giderilmesi
  • Henüz flört dönemi içinde yaşanan ilişkilerde meydana gelen problemlerin çözümü
  • Aile içine, akrabalardan veya başkaları tarafından yapılan büyülerin bozulmasında
  • Bazı sınavların geçilmesi için hafızayı güçlü tutacak vefklerin hazırlanaması
  • Çok duyduğumuz papaz büyüsü ve çözümlerini noktasında verilen hizmetler
  • Ailesine bağlı olmayan kocanın evine bağlı, sorumluluk sahibi olması için yapılan hizmetler
  • Kumar, içki gibi bir takım edinilmiş kötü alışkanlıkların giderilmesi için hazırlanan vefkler

Medyum Hocaları

Aslında her medyum aynı zamanda birer hocadır, nedeni ise medyumların hazırladıkları tüm vefk, muska, büyü gibi çalışmaları hazırlarken kullandıkları gizli ilimler bilgileridir. Şayet bir medyum gizli ilimler alanında yeterli bilgiye sahip olmaz ise o zaman diğer insanlara yardımcı olurken yetersiz kalır.

Böyle bilgi eksikliği olan kişileri medyum hoca diye tanımlamak doğru olmaz. Kaliteli bir medyum gerek medyumluk ilmi açısından gerekse hocalık vasıfları bakımından yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Medyumluk

İnsanlar olarak hepimizin içimizin yandığı, büyük acılar yaşadığımız, çözmeye tek başına gücümüzün yetmediği anlar vardır. Böyle zor zamanlarda insanların sorunlarını çözmek, onların dertlerini gidermek, onlara en iyi şekilde yardımcı olabilmek için hizmet veren medyumlar vardır.

İşte tam olarak bu medyumların verdikleri hizmetin adına medyumluk hizmeti diyebiliriz. Medyumluk insanlık tarihinin en başından beri var olan bir gerçektir. İnsanlığın henüz başladığı tarihten itibaren günümüze kadar gizli gücünü koruyan bu alanda çok sayıda değerli medyumlar tarihte yaşamış ve halen günümüzde de varlıklarını sürdürmeye devam ediyorlar.

Medyum Almanya

Almanya’da büyü yapan medyum sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Bana gelen mesajlardan biliyorum ki Almanya’da bu tür medyumları bulmak neredeyse imkansız. Kendisini medyum diye adlandıran bir takım insanların olmasına rağmen bu kişilerin hazırladıkları muska, vefk gibi çalışmalar maalesef işe yaramamaktadır.

Medyum Almanya

Bu nedenle Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımıza ben elimden geldiğince yardım etmeye devam ediyorum. Daha önce uzun yıllar Hamburg ilinde yaşadım. Büyü bozan hoca Hamburg‘da bulmak sıkıntılı bir süreçtir bunu çok iyi biliyorum.  Büyü bozan hoca Almanya adlı yazımı burada yaşayan tüm insanlarla paylaşmak istedim.

Medyum Amerika

Ülkemizden çok uzaklarda yani Amerika’da yaşayan insanlarımızın durumu çok iyi biliyorum. Özellikle Amerika’da büyü yapan medyum bulmak bizim anladığımız anlamda neredeyse imkansız.

Medyum Amerika

Çünkü Amerika’da yaşayan medyumların mistik alanlarda bilgileri olmuş olsa bile gerek havas, gerek ledün gibi gizli ilimler açısından hiç bir ek bilgiye sahip olmamaları orada yaşayan insanlarımıza yardım etmelerine engel oluyor.

Bu nedenle Amerika’da yaşayan tüm Türk vatandaşlarımıza çağrım şudur; her ne konuda problem yaşarsanız yaşayın lütfen sorunlarınızı bana yazın. Ben size Allah rızası için elbette yardımcı olurum.

Medyum Avusturya

Gerek kocanızla yaşadığınız ciddi tartışmalar sonucu ayrılmanın eşine gelmiş olsun, gerekse sevdiğiniz kişiyle yollarınızı ayırmış olun, sorun her ne olursa olsun çözümleri var. Özellikle Avusturya’da büyü yapan medyum aramak sizin için çok zor, bunu çok iyi biliyorum.

Medyum Avusturya

Nereden biliyorum diye sorarsanız şöyle açıklayayım; özellikle kocaları ile çok ciddi düzeyde sorunlar yaşayan kadınlar bana sık sık yazıyorlar ve ben onlara yardımcı oluyorum.

Hazırladığım vefkleri buradan kendilerine yani adreslerine kadar posta ile ulaştırıyorum. Avusturya’da oturan bütün yurttaşlarımız isterlerse benimle iletişime geçebilirler.

Medyum Belçika

Belçika’da büyü yapan medyum var mıdır gerçekten bunu bende bilmiyorum. Eğer varsa bile ne kadar yeterli oluyorlar bunu sorgulamak gerekir. Her şeye rağmen eğer özel hayatınızda veya ruhsal olarak yolunda gitmeyen bir şeyler varsa bana yazmak için hiç tereddüt etmeyin.

Medyum Belçika

Hemen her konuda özellikle Belçika’da yaşayanlara medyumluk hizmeti yıllardır devam ediyorum.

Medyum Fransa

Fransa bu konulara oldukça farklı bakan bir ülke ve bu nedenle Fransa’da büyü yapan medyum toplasan herhalde 10 kişiyi geçmez. Bunlarında çoğu zaten bu ilimi bilmeyen insanlardan oluşuyor.

Medyum Fransa

Durum böyle olunca Türkiye’de büyü bozan medyumlara ihtiyaç doğuyor. Burada yaşayanlar benimle hiç çekinmeden iletişime geçebilir.

Medyum Hollanda

Hollanda yine benim kısa bir süre yaşadığım ülkelerden biridir. Avrupa’nın bir çok ülkesinde hizmet verdim. Biliyorum ki Hollanda’da büyü bozan medyumlar var lakin iş burada bitmiyor. Köyden tasını tarağını toplayan bir kaç kişi Hollanda’ya gelmiş bu ülkede medyumluk hizmeti vermeye çalışıyorlar.

Medyum Hollanda

Durum böyle olunca gerçek ihtiyaç sahipleri sorunlarının çözümünde bu sözde hocaların yaptıkları muskalarla gerçekleştiremiyorlar. Hollanda’da medyum aramanıza gerek yok, lütfen bana yazın. Ben bu ülkede yaşayan insanlara neredeyse 25 yıldır yardım etmeye devam ediyorum.

Medyum İsveç

İsveç’te büyü bozan medyum bildiğim kadarıyla yok. Zaten bizim vatandaşlarımızın çok az sayıda yaşadığı ülkelerden birisidir İsveç. Gerek eşinizle, gerek işinizle ilgili konularda başınıza gelen sorunlarınızı benimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Medyum İsveç

Mesafe hiç sorun değil, benim kendi özel çalışmalarım var. Gerek uzaktan okuma yapmak suretiyle gerekse posta yöntemi ile tüm çalışmalarımı İsveç’e kadar ulaştırıyorum.

Medyum İsviçre

Başınız belaya girmiş olabilir, daha önce hiç yaşamadığınız kadar kendinizi yalnız ve çaresiz hissediyor olabilirsiniz. Kendi başınıza üstesinden gelemediğiniz bir sorunla yüzleşiyor olabilirsiniz. Durum her ne olursa olsun muhtemelen İsviçre’de büyü bozan hoca yada İsviçre’de büyü yapan hocalar diye bir arayış içindesin.

Medyum İsviçre

Sana şunu söylemek isterim ki, yalnız değilsin, tam olarak doğru yerdesin. Bunu neden söylüyorum diye soruyorsan büyü ve benzeri konularda tüm sorularını bana yazabilirsin. Yapman gereken mail adresime kısa ve anlaşılır bir şekilde içinde bulunduğun durumu yazarak bana göndermek.

Medyum Norveç

Norveç’te büyü bozan medyum arayan ve bana ulaşan danışanlarım genelde benden bağlama büyüsü ile ilgili destek alıyorlar. Ortalama bana gelen taleplerin bir çoğu bu yönde oluyor. Bu ülkenin kültüründen kaynaklanan bazı özel durumların erkeklere olumsuz yansımasından kaynaklanan durumlar oluyor.

Medyum Norveç

Ne demek istiyorum açıklayayım; özellikle Norveç kültürel olarak bizim toplum değerlerinden çok farklı değerlere sahip bir ülkedir. Burada yaşayan Türk erkekler genelde başka kadınlara yani Norveç’li kadınlara karşı özel ilgi besliyorlar. Bu durum aileler için tehdit oluşturuyor.

Evinde eşini bekleyen Türk kadını birde bakıyor ki kocası başka bir kadınla birlikte olmaya başlamış. Bu durumda tek çare bağlama büyüsü ile kocayı kendi evine, yuvasına, çocuklarına bağlamakla mümkün hale geliyor.

Medyum Kıbrıs

Yavru vatan Kıbrıs, hepimizin ikinci yuvası ve Türkiye’nin gururu Kıbrıs. Yine burada ikamet eden insanların internette Kıbrıs’ta büyü bozan medyum aradıklarını sık sık duyuyorum. Aslında Kıbrıs’ta büyü yapan medyumlar elbette var ama esas sorun sizin bu doğru medyumlara nasıl ulaşıp ulaşamayacağınız. Bu konuda bir sıkıntıya düştüyseniz bende yardım talep edebilirsiniz.

Medyum Kıbrıs

Değerli takipçilerim; her biriniz benim için her şeyden önce insansınız. Elbette sorunlarınız oluyor, istemediğiniz durumlar başınıza gelebiliyor. Sizlerden özel bir isteği var, lütfen yaşadığınız kötü durumları benimle paylaşın.

Bana sorunlarınızı anlatın ki bende sizin sorunlarınız için en doğru çözümleri size sunabileyim. Ayrıca bana destek olmak için bu makalemi beğenebilir veya diğer sosyal platformlarda farklı insanlarında okuması için paylaşımda bulunabilirsiniz. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Bir cevap yazın