Medyum Kıbrıs

Güncelleme:

Yavru vatanımız Kıbrıs’ta yaşayan bazı insanlar Kıbrıs’ta büyü yapan hocalar hakkında bazı sorular yöneltiyorlar. Bu makalemde Kıbrıslı vatandaşlarımızın bu sorularına cevap vermek istiyorum.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Eşini geri getirmek isteyen kişiler, dargınlıkları ortadan kaldırmak isteyenler, sevdiği ile arası bozulan kişiler veya buna benzer konularda Kıbrıs’taki medyumlardan destek almak isteyen kimseler bana sık sık yazıyorlar. Kıbrıs’tan o kadar çok mesaj alıyorum ki, hatta Kıbrıs’ta büyü yapan hoca var mı? Kıbrıs’ta büyü bozan hoca var mı? Gibi pek çok soruyla muhatap oluyorum.

Durum böyle bir hal alınca benim de doğal olarak Medyum Kıbrıs başlıklı bu makalemi yazmam ihtiyaç oldu. Umut ederim ki Kıbrıs’ta yaşayan güzel kardeşlerim için bu makalem faydalı olacaktır. Çünkü her birinizin çok ciddi sorunları olduğunu çok iyi biliyorum.

Medyum Kıbrıs

Değerli kardeşlerim; üzülerek söylemek isterim ki Kıbrıs’ta medyum bulmanız biraz zor görünüyor. Evet belki bir kaç güvenilir medyum olduğunu söylemek lazım fakat alternatif azlığı nedeniyle işinizi riske etmemeniz gerekir. Hemen yanı başınızda bulunan Türkiye’de yüzlerce medyum varken neden kendinizi Kıbrıs’la sınırlayasınız ki?

Gerek büyü yaptırmak için gerekse büyü bozdurmak için en güvenilir medyumların Türkiye’de olduğunu bilmenizi isterim. Kıbrıs medyumlar konusunda size çok az sayıda alternatifler sunarken bunun yerine Türkiye’deki medyumlara odaklanmanız size avantaj sağlayacaktır.

Kıbrıs’ta muska yapan hocalar hakkında emin olduğum tek gerçek şu ki, orada medyumluk yapan kişilerin büyü konusu üzerine yeteri kadar bilgi sahibi olmamaları. Bu da sizi ister istemez Kıbrıs’ta medyum aramak yerine Türkiye’deki medyumlara yönlendiriyor.

Kıbrıs’ta Büyü Yapan Hoca

Özellikle Kıbrıs’ta Lefkoşa, Güzelyurt, Gazimağusa ve Girne şehirlerinde oturan vatandaşlardan çok sayıda mesaj alıyorum. Çok kıymetli mesajlarınız için her birinize tek tek teşekkür ederim. İnsanların gerçekten de çok ciddi ve acil çözümlenmesi gereken sorunlarının olduğunun farkındayım.

Mevcut sorunlarınızı çözmek için asla ama asla ümitsizliğe kapılmayın çünkü en zor durumlarda bile mutlaka bir çıkış yolu olduğunu bilmeniz gerekir. Siz yeter ki başınıza gelen bu kötü durumla nasıl savaşmanız gerektiğini bilin. Gerisini bırakın sizin yerinize uzman bir medyum halletsin.

Kıbrıs’ta büyü yapan medyumlar hakkında çoğu zaman olumsuz bildirimler alıyorum işte tam olarak bu nedenle sizleri olabildiğince Türkiye’deki medyumlara yönlendirmeye çalışıyorum. Başarının temel kriteri gerçekten güvenilir bir medyumla birlikte hareket etmektir. Bu sözümü asla unutmayın değerli dostlarım.

Bir cevap yazın