Medyum İsviçre

Medyum İsviçre

Güncelleme:

İsviçre’de yerleşik olarak hayatını sürdüren vatandaşlarımız için Medyum İsviçre adlı makalemde büyü yapan medyumlar hakkında bilgiler paylaşmak istedim.

Değerli kardeşlerim, Medyum İsviçre adlı yazımı özellikle İsviçre’de oturan ve İsviçre’de büyü yapan medyum yada hoca arayan insanların çok dikkatli bir şekilde okumasını önemle hatırlatırım. Unutmayın ki en az hata yapmak için iyi bir şekilde araştırma yapmanız gerekir.

İsviçre’de büyü yapan hocalar hangi büyü çeşitlerini kullanarak insanlara yardımcı oluyorlar? İsviçre’deki medyumların gerçekten psişik güçleri var mı? Bu soruların hepsine bir bir bu yazımda yanıt vereceğim. Umarım okuyucularım için faydalı bir bilgi olacaktır.

Medyum İsviçre

Medyum İsviçre

Benim yazılarımı takip eden okurlarım çok iyi bilirler ki her zaman onlar için en değerli bilgileri açık bir şekilde paylaşırım. Hiç bir konuda bir bilginin gizli kalmasını ya da üstünün örtülmesini istemem. Buna vicdanım razı gelmez.

Medyum İsviçre adlı yazımda İsviçre’de yaşayan insanlarımızın tüm sorularına cevap vermek istedim. Bana çok sayıda mesaj geliyor ve bu mesajlar genelde büyü bozdurmak isteyen veya büyü yaptırmak isteyen kişilerin mesajlarından oluşuyor.

Peki İsviçre’de yaşayan insanlar hangi konular için yardım talebinde bulunuyorlar? Bu talepleri aşağıda maddeler halinde yazıyorum.

  • Evliliği tehlikeye girmiş insanlar
  • Eşleriyle cinsel soğukluk yaşayan kişiler
  • Eşi tarafından aldatılan yada haksızlığa uğrayan insanlar
  • Sevdiğiyle ayrılma noktasına gelen ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler
  • Nazara gelen ve kısmeti kapanan kişiler
  • Kendisine büyü yapılan ve bu büyüden kurtulmak isteyen kişiler

Yukarıda tarafıma gelen ve en çok yardım istenilen konuların başlıklarını yazdım. Elbette bunların dışında daha pek çok farklı konuda yardım almak isteyen insanlar da var. Değerli dostlarım, lütfen yazımı okumaya devam edin çünkü yazımın sonuna doğru önemli detayları sizinle paylaşacağım.

İsviçre Büyü Yapan Hocalar

İsviçre’de Büyü Yapan Medyumlar

Medyumluk muhtemelen dünyanın belkide en eski mesleğidir dersem yalan olmaz. Şaman medyumlar insanlık tarihi boyunca hemen her dönemde kendilerini göstermiştir. Önceden büyücü adıyla bilinen bu insanlara artık günümüzde medyum deniyor.

İsviçre’deki medyumlar aslında büyü konusunda çok yeterli bilgiye sahip değiller. En iyi medyumlar Türkiye’de bulunuyor. Bu nedenle İsviçre’de yaşayan insanlar Türkiye yaşayan medyumlardan destek alabilirler. Üst düzey büyü bilgisine sahip olan bir medyum sizi kolaylıkla yardımcı olabilir.

Değerli okurlarım, pek çoğunuzun problemleri olduğunu çok iyi biliyorum. Hele birde İsviçre’de yaşıyorsanız bu durumda size yardımcı olacak gerçek bir medyum bulmak konusunda iki kat daha zorluk yaşıyorsunuz. Aslında uzman bir medyumdan yardım almak için fiziksel olarak medyumun yanına gitmek zorunda değilsiniz.

İsviçre’de Büyü Bozan Medyumlar

Çok değerli okurlarım, şimdi size İsviçre’de büyü yapan hocalar hakkında önemli bilgiler vermek istiyorum. İyi bir medyum astral ve maddesel iki dünya arasında telepati kurabilen bir kişi olmalıdır. Yani hem bu dünya ile hem de astral dünya ile bağlantıya geçebilme yetisine sahip olmalıdır.

Medyumlar parapsikoloji konusunda özel yetenekleri olan insanlardır ve bu yetenekleri aracılığı ile ruhsal dünya ile bedensel dünya arasında gizemli bir çekim alanı oluştururlar. Geçmişe ve geleceğe dair bilgiler verebilirler. Hatta geçmişte yaşanmış ve sır olarak kalmış bazı gizli dosyaları açığa çıkarabilirler.

Gerek İsviçre’de gerekse Türkiye’de büyü yapan hocalar veya medyumlar hassas duyuları sayesinde olağan çerçevenin dışını görebilme yetisine sahip kişilerdir. Astral dünyada geçmiş ve gelecek iç içe geçmiş halde bulunur. Şimdiki zaman ise tamamen farklı bir mekanda kendisine yer bulur. Yazdıklarımı anlamakta elbette güçlük çekebilirsiniz. Bunu gayet normal karşılarım çünkü her gün duyacağınız türden şeyler söylemiyorum.

İsviçre’de özellikle Lozan, Cenevre, Zürih, Bern, Basel, Luzem ve Montrö şehirlerinde medyumluk yapan bazı Türk medyumları olduğunu biliyorum. Fakat bu kişilere ulaşmak her zaman mümkün olmuyor. Bu nedenle size tavsiyem Türkiye’de yaşayan bir medyumla temasa geçmeniz yönünde olur.

Gerçekten de uzman bir medyuma güvenmeye ihtiyacınız var. İşini iyi yapan ve insanları aldatmayan bir medyum kesinlikle size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Sizin için yeni bir çıkış kapısı açarak içinde bulunduğunuz zor durumdan çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Ne yazık ki şimdilerde medyumluk mesleği kötü anılır oldu. Bunun sebebi bu alanda çoğalan kötü niyetli bir takım kişilerin kendilerini medyum olarak topluma sunmalarından kaynaklanmaktadır. Aslında bir kaç sahtekarın yüzünden diğer gerçek medyumlara leke sürülmektedir.

Bu nedenle gerek İsviçre’de gerekse Türkiye’de kendiniz için medyum ararken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Gerçek bir medyumu anlamanın en doğru yolu o kişi ile duygusal bir bağlantı kurmanızdır. Zaten gerçek bir medyumu içinizde ve benliğinizde rahatlıkla hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın