Medyum İsveç

Güncelleme:

İsveç’te yaşayan çok sayıda Türk vatandaşlarımızdan gelen bazı sorular oluyor. Bu makalemde İsveç’te medyum arayan insanlar için önemli bilgiler paylaşacağım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


İsveç’teki Türk nüfusu azdır ama buna rağmen bu ülkede yaşayan bazı vatandaşlarımızın medyumlardan destek istediklerini biliyorum. İsveç’te büyü yapan hocalar veya medyumlar yok denecek kadar azdır.

Bu nedenle bu ülkede yaşayan kişiler İsveç’te büyü yapan medyumlar ya da büyü bozan hocaları aramak yerine bu medyumları Türkiye’de aramak zorunda kalıyorlar.

Bunun gayet basit bir sebebi var, o da İsveç’te aslında büyü yapan medyum ya da hocaların olmamasıdır. Aslında bu sorun değildir çünkü İster İsveç’te yaşayın, ister başka bir ülkede yaşayın, sonuç olarak dünyanın her hangi bir yerinde yaşayan bir medyumdan destek almanızda bir engel yoktur.

Medyum İsveç

Çok değerli kardeşlerim; gelin şimdi size İsveç’te yaşayan insanlarımızın hangi konularda medyumlardan yardım aldıklarını öğrenelim.

  • Örneğin yıkılmak üzere olan bir evliliği kurtarmak için medyumdan destek alıyorlar.
  • Karısını terk edip başka bir kadına giden erkeğin geri çevrilmesi için destek alıyorlar.
  • Evine karşı ilgisiz kocayı evine bağlamak için destek alıyorlar.
  • Sevdiği insan tarafından terk edilen kişilerin sevdiği kişiyi tekrar kendine aşık etmesi için medyumdan destek alıyorlar.

Buna benzer ve bunun dışında da farklı konularda medyumlardan yardım alındığının altını çizmek isterim. Aslında kendini derin bir çıkmazın içinde hisseden kişiler için medyumlar birer kurtarıcı rolü üstleniyorlar. Bu son derece önemli bir hizmet desem haksızlık etmemiş olurum.

İsveç’te Büyü Yapan Medyumlar

Özellikle İsveç’te Stockholm, Göteburg, Malmö, Kopenhag, Kiruna, Halmstad ve Karlstad şehirlerinde yaşayan Türklerden sık sık mesajlar alıyorum. Bunların çoğunu eşleri ile sorunlar yaşayan kişiler oluşturuyor. Evlilikleri yıkılma noktasına gelen kişiler son umut olarak İsveç’teki medyumlardan yardım almak istiyorlar.

Ayrıca kendisine büyü yapıldığını düşünen bazı kimseler yine İsveç’te büyü bozan hocalar ile temasa geçmek istiyorlar. Buraya kadar bu talepler anlaşılır elbette fakat sorun şu ki, İsveç’te bu tür hizmetler veren büyücüleri ya da medyumları bulmak neredeyse imkansızdır.

Değerli kardeşlerim; Medyum İsveç adlı bu makalemi yazmamdaki maksat sizleri bir nebze yol göstermek idi. Umarım biran evvel sorunlarınızdan kurtulup refaha erersiniz. Eğer gerçekten bir medyumdan yardım almaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız o halde Türkiye’de yaşayan güvenilir medyumlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın