Today Pazar, 14th Haziran 2020
Medyum Sitesi

Büyüler – Dualar – Hocalar

Medyum Hollanda

Medyum Hollanda

Güncelleme:

Çok kıymetli okurlarım; pek çoğunuz Medyum Hollanda adlı yazımı uzun zamandır bekliyordunuz. Sizlere bu yazımda Hollanda’nın medyumları hakkında bilgiler vereceğim.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Medyumlar nasıl çalışırlar? Hollanda’daki medyumlar yaptıkları işi ne kadar doğru yapıyorlar? Tüm bu merak ettiğiniz sorulara cevap bulacaksınız. Zira insanların çok fazla medyumlara işi düşüyor. Bu nedenle hangi medyumu seçeceğinizi bilmek sizin için önemli.

Bu nedenle Medyum Hollanda başlıklı makalemin okuyucularıma çok fazla faydası dokunacağını düşünüyorum. Özellikle Hollanda’da yaşayan insanların yazdıklarımı dikkatli bir şekilde okumalarını onlar için çok önemli buluyorum.

Medyum Hollanda

Günümüzde alışılmadık yollardan hizmet almak oldukça popüler oldu. Özellikle söz konusu büyüler olduğunda medyumların önemi bir kat daha önem kazanıyor. Çünkü gerek büyü yaptırmak isteyen insanlar, gerek büyü bozdurmak isteyen kişiler doğal olarak medyumların kapısını çalıyorlar.

Doğal olarak Hollanda’da ikamet eden Türk vatandaşlarımıza yol göstermesi açısından Medyum Hollanda adlı makalemizin faydalı olacağını düşünüyorum. Çünkü dürüst bir medyumu bulmak günümüzde neredeyse imkansız oldu.

Her sektörde olduğu gibi medyumluk alanında da bu işi kötü amaçlar için yapan kişilerin olduğunu söylemek yanlış olmaz. Neticede insanların duygularını sömüren belki binlerce kötü niyetli medyumların olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Hollanda’da Büyü Yapan Medyumlar

Hayatımızın içinde bazen kendi başımıza çözemeyeceğimiz zor durumlarla karşı karşıya gelebiliriz. Dolayısı ile eğer Hollanda’da yaşıyorsanız doğal olarak Hollanda’da büyü yapan medyum yada hoca arayışı içine girersiniz. Peki bu söz konusu medyumlardan hangi alanlarda destek alabilirsiniz.

  • Eşiyle büyük sorunlar yaşayan insanlar medyumlardan destek alabilir.
  • Kendisine veya ailesine büyü yapılan biri medyumlardan yardım alabilir.
  • Sevgilisi ile ciddi problemler yaşayan kişiler medyumdan destek alabilir.
  • Kısmeti kapalı olanlar medyumlardan kısmet açtırmak için destek alabilir.

Pek çok kişi şu soruyu soruyor, medyumların hangi özellikleri vardır. İsterseniz öncelikle telepati özelliklerinden söz edelim. Telepati hemen her medyumda olması gereken bir özelliktir daha doğrusu yetenek demek gerekir.

Psişik yetenekler hemen her medyumda olması gereken gizli bir özelliktir. Bu nedenle medyumlar doğa üstü varlıklarla iletişime geçecekleri zaman bu psişik özelliklerinden yararlanırlar. Bu şekilde gizli ilimlerde ileri seviyelere ulaşan her hangi bir medyum doğal olarak bu gizemli varlıklarla temas kurma noktasına ulaşır.

Hollanda Medyumları

İyi bir medyum başkasının düşüncelerini okuyabilme, başları üzerinde etki yaratabilme ve birine ilham verebilme yeteneklerine sahip olmalıdır. Buna paralel olarak Hollanda’daki medyumların bu konuda çoğu zaman yetersiz kaldıklarını biliyoruz.

Gizli güçlere sahip olan bir medyumun kendisini bu alanlarda yetiştirmiş olması beklenir fakat bazen bu medyumların ilmi bilgilerinin yetersiz kaldığını söylemek gerekir. Bu nedenle özellikle Hollanda’da oturan insanların kendilerine yardım edecek medyumları ararken daha dikkatli olmaları gerekir.

Çoğu zaman basından yada medyadan duyuyoruz ki çok sayıda insan bu sahte medyumlar tarafından mağdur ediliyor. Medyumluk çok göreceli bir alan olduğu için maalesef insanlarımız iyi medyumla kötü medyum arasındaki farklı anlayamıyor.

İleri seviyedeki bir medyum kendi psişik güçlerini kullanarak derin bir transa geçebilir. Bu trans sırasında fiziksel yani maddesel dünyadan arınarak diğer dünyaya yani manevi dünyaya geçiş yapar. Ruhsal alemde farklı mistik güçlerle temasa geçerek maddesel dünyaya bilgi aktarabilir.

Bu süreç tamamen mistik olanla mistik olmayan varlıklar aleminde gerçekleşir. Diğer dünya ile trans haline giren medyum doğal olarak normal bir insan üzerinde de etki gücüne kavuşur. Yani sıradan bir insanın duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilir ve o kişinin bilinç düzeyine tesir edebilir.

Yine medyumların diğer bir özelliği ise geçmişte yaşanmış bir olayı kendi gözleriyle görebilmeleridir. Örneğin bir yerde bir cinayet işlenmiş olsa medyum derin bir transa geçerek bu cinayetin aydınlanmasını sağlayabilir. Hollanda’da polisle birlikte çalışan böyle üstün medyumlar olduğunu biliyoruz.

Değerli okurlarım; Medyum Hollanda başlıklı yazımda sizlere gerçek medyumların özelliklerini anlatmak istedim. Biliyorum ki bu konuda çok fazla yanlış bilgi ortalıkta dolaşıyor ama bir kaç tane kötü niyetli sahtekar medyumların yaptığı yanlış işler nedeniyle tüm medyumlara yanlış gözle bakmak iyi medyumlara haksızlık olur.

Sizlerden ricam bu makalemi faydalı bulduysanız beğenmeniz veya yorum yazmanızdır. Mistik konularda başka merak ettiğiniz konuları hemen aşağıdaki yorum alanına yazarak bana fikir verebilirsiniz. Merak ettiğiniz konular hakkında makalelerimi yayınlamaya devam edeceğim.

Son olarak ekmek gerekirse, Hollanda’da ister Amsterdam, ister, Rotterdam, ister Lahey, ister Deventer, ister Eindhoven şehirlerinde yaşamış olun, Türkiye’de oturan bir medyumdan destek almanızda hiç bir problem yoktur.

Muhammed Hoca

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Read also x