Medyum Finlandiya

Medyum Finlandiya

Güncelleme:

Az sayıda insan bana Finlandiya’dan yazarak orada medyum hizmeti veren medyumlar hakkında bilgi edinmek istiyor. Umarım bu makalem sizlere ışık tutacak.

Kimi zamanlar istediklerimizi elde etmede ya da elde ettiklerimizi muhafaza etmekte zorluk çektiğimiz durumlar olmuştur. Bazen sevdiğimizi kaybederiz, bazen aşkımıza karşılık bulamayız, bazen de başarısız olduğumuzu düşünerek kendimize olan özgüvenimizi kaybederiz.

Üstesinden gelemediğimiz durumlarla karşı karşıya kaldığımızda medyumlar aracılığı ile sorunlarımıza çözümler ararız. Finlandiya’da medyum arayan kişiler de zaman zaman bana özelden yazarak sorunlarını benimle paylaşıyorlar.

Bu kişiler daha çok bana Finlandiya’da büyü yapan hocalar veya medyumlar hakkında sorular yöneltiyorlar. Ben de elimden geldiğince bu kardeşlerimin sorularına yanıt vermeye gayret ediyorum. Medyum Finlandiya adlı makalemde de sizden bana gelen bazı özel sorulara yanıt vermek istedim.

Medyum Finlandiya

Medyum Finlandiya

Aslında çoğunuzun sorunu hemen hemen birbirine çok benziyor. Bu sorunların başında eşini kendine bağlamak isteyen kadınlar ya da karısını kendine aşık etmek isteyen erkekler geliyor. Ayrıca Finlandiya’daki medyumlar hakkında da zaman zaman sorular alıyorum.

Kimin zaman da kendisine büyü yapıldığını düşünen veya başkasına büyü yaptırmak isteyen kişilerden mesajlar alıyorum. Öncelikle hemen hatırlatmak isterim ki Finlandiya’da medyum bulmanız çok zor, hatta imkansız. Çünkü Finlandiya kültüründe büyü kültürü olmadığı için doğal olarak orada büyü bozan hoca ya da büyü yapan hoca bulmanız imkansız.

Bu konuda en güzel desteği Türkiye’deki hocalardan alabilirsiniz. Ülkemizde çok sayıda saygın, güvenilir medyumlar olduğunu söylemek gerekir. Finlandiya’da yaşayan insanlar Türkiye’de ikamet eden bir medyumla iletişime geçerek hiç bir sorun yaşamadan destek alabilirler.

Finlandiya’da Büyü Yapan Medyumlar

Özellikle Finlandiya’da Helsinki, Turku, Tampere, Oulu, Vantaa, Espoo ve Lahti şehirlerinde yaşayan Türk vatandaşlardan sık sık mesajlar alıyorum. Her defasında birbirine benzer sorunlardan dolayı insanların yardım almak istediklerine şahit oluyorum.

Finlandiya’da yaşayan insanlara şunu söylemek isterim; yaşadığınız coğrafyada medyum bulmanız gerçekten imkansız. Bu nedenle umutsuzluğa kapılmanızı istemiyorum çünkü başka bir ülkede yaşayan güvenilir bir medyumdan destek almak gibi bir seçeneğiniz olduğunu unutmamanız gerekir.

Kişisel olarak kendi kendinize çözemediğiniz problemlerinizi uzman bir medyumdan yardım alarak kısa zamanda çözüme ulaştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzman bir medyumla iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunu o kişiye anlatmaktır.

Bir cevap yazın