Bursa Medyum

Bursa medyum, isimli makalemde Bursa’daki büyü yapan veya büyü bozan medyum adresleri ve telefon numaraları hakkında bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.


Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Bursa ilimizde bazı medyumlar hakkında zaman zaman olumsuz haberler duyuyorum. Bursa’daki medyumlar elbette değerli insanlar ama bunların arasından bazen kötü niyetli insanlarda çıkabiliyor.

Özellikle aşk ve bağlama büyüsü yapan Bursa’da yaşayan medyumlar genel olarak başarılı işler çıkarıyor. Bunlara hiçbir lafım yok fakat sırf insanları kandırmak için kendine medyum diyen bir takım çıkarcılara dikkat edilmesi gerekiyor.

Bursa’da Büyü Yapan Medyum

Gönül ister ki hepiniz dilediğiniz her şeye kavuşun, sevdiklerinizle birlikte mesut bahtiyar bir yaşam sürün. Lakin bunlar sadece benim güzel temennilerim. Hayat her zaman bizim doğrultumuzda akmıyor ve bize kötü şakalar yapabiliyor.

Başı derde giren birisi ya da büyüye maruz kalmış bir kişi doğal olarak Bursa’sa büyü yapan medyum ya da hocalardan yardım almaya çalışıyor. İsteklerine çoğu zaman ulaşıyorlar ama kimi zamanda bir medyumdan destek almalarına rağmen istediklerini sonucu alamıyorlar.

Zor durumda olan bir insan için umut çok önemlidir bu yüzden her insanın umudunuz asla kaybetmemesi gerekir. Umudunu yitirenler için artık bir çıkış yolu kalmamıştır demektir. Hastalık sahibi olanlar, kısmeti kapalı olanlar, kendisine büyü yapılanlar asla umutlarını yitirmeden mücadele etmeye devam etmelidir.

Bursa’da Büyü Bozan Medyum

Bursa ilimizde büyü bozan medyumlar hakkında yapılan yorumlar bize gösteriyor ki insanlarımız bu konuda yeterince bilgi sahibi değiller. Bizim insanımız temiz kalplidir ve hemen herkese inanırlar. Aslında bu çok güzel bir özellik ancak bazen insanlara güvenirken biraz daha dikkatli olmak gerekir.

Bursa’da büyü yapan hocalardan destek almak isteyen kardeşlerimizin biraz daha dikkatli olmaları gerektiğini söylüyorum. Burada medyumluk yapan kişilerin bazıları çaresiz halkın zaaflarını kötüye kullanabiliyor. Bu nedenle güvenilir medyum seçmek için daha itinalı davranmanız gerekiyor.

Son dönemlerde gerek basından gerekse çevremizden duyduğumuz bazı haberler benim söylediklerimi doğruluyor. Sorunlarınıza çözüm ararken lütfen daha güvenilir medyumlardan destek almaya gayret edin. Kendisini ben medyumum diye tanıtan şahıslara hemen inanmayın.

Bursa’da Büyü Bozanlar

Gerçekliği sizden saklayan ve kendi kişisel çıkarları doğrultusunda hareket eden insanlardan kaçının. Bu tür kişiler size her türlü yalanı rahatla söyleyerek kendileri için çıkar sağlayabilir. Bu nedenle dürüstlüğünden emin olmadığınız kişilere hemen güvenmemeniz gerekir.

Bursa’da büyü yapanlar arasında da bu tür çıkar insanlarının olduğu asla unutulmamalıdır. Çaresizlik içinde gittiğiniz ve yardım talep ettiğiniz bu kişilerin güvenilir medyumlar olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi durumda hem paranızdan hem de umudunuzdan olabilirsiniz.

Kendi değerli zamanınızı ve paranızı doğru bir şekilde kullanmak için tanıdığınız kişilerden yardım almalısınız. Bursa’da büyü yapanların sayısı oldukça fazla lakin bunların arasında gerçek medyumlara rastlamak biraz zor. Yardım alacağınız kişileri lütfen iyice araştırın ve ona göre doğru kişilerle çalışmaya özen gösterin.

Bursa Medyum Adresleri

Google arama motorunda ” Bursa medyum adresleri ve telefon numaraları ” diye yazıp arama yaptığınızda karşınıza onlarca medyum telefonu ve adresleri çıkar. Benim kişisel tavsiyem hemen bu insanlara güvenmeyin. Bu kişiler adresi dahi olsa güvenilir olacak diye bir kaide yoktur.

Çoğu insanın yaptığı hata şudur: Adresi ya da belgesi olan her medyuma güveniyorlar. Oysa medyumluk bir meslek değil doğuştan gelen bir yetenektir. Bir insanın adresi, telefonu ya da belgesi olması o kişiyi gerçek medyum yapmaz.

Toplum bu konuda çok hata yapabiliyor. Ruhsatlı medyum gördüğü zaman hemen o kişiye güvenebiliyor. Oysa bu işlerin ruhsatla bir ilgisi yoktur. Bir insanın gerçek bir medyum olup olmadığını sahip olduğu ruhsat belirlemez. Bursa’da yaşayan kardeşlerim bana her türlü sorularını yazabilirler. Ben elimden geldiğince onlara doğru bilgiler vermeye gayret edeceğim.

Bir cevap yazın