Medyum Avusturya

Güncelleme:

Kıymetli okurlarım; Medyum Avusturya başlıklı makalemi çok uzun zamandır yazmak ve sizlerle paylaşmak istiyordum. Çünkü çok önemli konulardan söz edeceğim.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Avusturya’da ikamet eden pek çok Türk vatandaşımız var ve doğal olarak burada yaşayan insanların bazı talepleri meydana geliyor. Genel olarak aile içinde yaşadıkları bazı sıkıntılar neticesinde bu durumdan kurtulmak için medyum desteğine ihtiyaç duyabiliyorlar.

Günümüz dünyasında özellikle Avusturya’da medyum bulmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum. Bu nedenle sizlerden gelen yoğun istek üzerine Medyum Avusturya adlı makalemi yazma ihtiyacı hissettim.

Medyum Avusturya

Öncelikle insanlar medyumlardan hangi konularda yardım alabilir, bunu maddeler halinde belirterek yazıma devam etmek istiyorum.

  • İlk sırayı aile içi yaşanan şiddetli geçimsizlikler ve buna bağlı olarak boşanma sorunları oluşturuyor.
  • İkinci sırayı eşler arasındaki soğukluğu gidermek için yaptırılan aşk büyüleri alıyor.
  • Üçüncü sırayı kişiye yada aileye yapılan bir büyünün bozdurulması gibi konular alıyor.
  • Ayrıca kapalı olan kısmetin açılması, nazar, muska, vefk gibi talepler için yine Avusturya’daki medyumlardan destek alınıyor.

Değerli okurlarım; hemen yukarıda yazdığım konuların dışında da elbette medyumlardan yardım alınıyor. Ama burada yazdıklarım en çok yardım alınan konuların başında geliyor.

Avusturya’da Büyü Yapan Medyumlar

Değerli kardeşlerim; biliyorum ki bazen hayat biz insanlara çok acımasız davranıyor. Bazen sevdiklerimizi elimizden alıyor, bazen eşimiz tarafından ortada bırakılıyoruz, bazen de kendi başımıza üstesinden gelemeyeceğimiz sorunlarla başbaşa kalabiliyoruz.

Şimdi gelin dilerseniz birazda medyumların özelliklerinden söz edelim.

  • Medyumlar şimdiyi, geleceği ve başka birinin geçmişini görebilirler.
  • Diğer insanların geçmişine ve geleceğine dair görüntü görebilirler.
  • Medyumlar pozitif bir biyoenerjiye sahiptirler ve bu enerjilerini bir başkasına aktarabilirler.
  • Başkalarının aurasını görebilme yetenekleri vardır.
  • Diğer insanların duygu yoğunluğunu ve hislerini anlayabilirler.
  • Çeşitli muska ve vefkler yazarak insanların düşünme sistemlerine müdahale edebilirler.

Fakat hemen hatırlatmak isterim ki özellikle Avusturya’da büyü yapan medyum ve hocaların yukarıda saydığım özellikleri taşıdığını söylemek doğru olmaz. İyi bir medyumun taşıması gereken pek çok özelliği olmalıdır. Fakat günümüzde çok sayıda sahte medyum ortalıkta olduğu için medyum seçerken çok dikkatli davranmak gerekir.

Sevgili dostlarım; kısaca toparlamak gerekirse her insan hayatının belli dönemlerinde çok büyük zorluklarla mücadele etmek zorunda kalabilir. Çünkü hayatımızda bizim planlarımız dışında gelişen ve bize zarar veren pek çok faktör olabilir.

Esas olan karşımıza çıkan bu problemlerle nasıl başa çıktığımızdır. Bu nedenle bazen bizi aşan konularda medyumlardan yardım almak gerekebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda Avusturya’da medyum aramanıza gerek yok.

Türkiye’de yaşayan her hangi bir medyum bile size uzaktan yardımcı olabilir. Size düşen sadece kendiniz için en iyi medyumu seçmektir. Doğru medyuma ulaştığınız takdirde kısa süre içinde sorunlarınızdan tamamen arınmanız oldukça mümkündür.

Sonuç olarak ister Viyana, ister Linz, ister Salzburg, ister Bregenz, ister Graz şehrinde yaşayın bunun hiç bir önemi yoktur. Türkiye’de yaşayan her hangi bir medyumla bağlantıya geçerek yardım almanız için önünüzde hiç bir engel yoktur.

Bir cevap yazın