Medyum Amerika

Medyum Amerika

Güncelleme:

Hiç şüphesiz Amerika’da ikamet eden çok sayıda Türk var. Bu yüzden Medyum Amerika başlıklı makaleyi yazmaya karar verdim. Hadi şimdi konumuza giriş yapalım.

Çok kıymetli okurlarım; son zamanlarda özellikle Amerika’da yaşayan vatandaşlarımızdan tarafıma çok sayıda mesaj gelmeye başladı. Bu mesajların içeriğini Amerika’daki medyumlar oluşturuyor. Yani çok fazla insan bana Amerika’da büyü yapan hocalar hakkında sorular soruyor.

Hal böyle iken benimde bu sorulara kayıtsız kalmam elbette olası değildi, bu nedenle merak edenler için Medyum Amerika başlıklı yazımı yayınlama ihtiyacı duydum. Amerika’da yaşayan bu insanlar için çok faydalı bir yazı olacağını düşünüyorum.

Medyum Amerika

Medyum Amerika

Sevgili dostlarım dilerseniz önce bir medyumdan hangi alanlarda yardım alabilirsiniz bunu açıklayarak konuya giriş yapalım.

  • Evli çiftler arasında yaşanan kavgaların, tartışmaların sonlandırılması
  • Erkeğin karısından uzaklaşması sonucunda bu erkeğin tekrar eşine bağlanması
  • Karısını başka bir kadınla aldatan erkeğin tekrar yuvasına ve eşine bağlanması
  • Kendisine büyü yapılan bir kişinin üzerindeki büyünün tesirsiz hale getirilmesi
  • Sevdiği tarafından terk edilen kişilerin tekrar sevdiklerini kendilerine bağlamaları

Yukarıda saydığım başlıca konularda Amerika’daki medyumlardan destek almanız mümkündür. Amerika’da büyü yapan hocalar veya medyumlar daha pek çok faklı konuda insanlara yardım edebilirler. Siz yeter ki kendiniz için en dürüst ve doğru medyumu seçin ve gerisini bu ruhsal nitelikli insanlara bırakın.

Değerli kardeşlerim; artık günümüzde çok sadık ilişkiler görmek çok zor oldu. Bu nedenle insanlar çok çabuk aşık oluyor ve yine çok kolay ayrılabiliyorlar. Evlilikler gibi artık eskisi gibi uzun soluklu olmuyor. İnsanlar çok çabuk sevdiklerinden vazgeçerek başka insana yönelebiliyor.

Bir evliliği yada ilişkiyi sağlam temellere oturtmak için zaman zaman insanların alışılmadık yöntemlere başvurmaları gerekebiliyor. Örneğin aşk büyüsü yada bağlama büyüsü yaptırarak sevdiklerini kendilerine daha sıkı olarak bağlayabiliyorlar.

Yuva kurmak kolay ama kurulan yuvayı korumak ve uzun süreli devam ettirmek maalesef o kadar da kolay değil. Gerek Türkiye’de gerekse Amerika’da büyü yapan medyum ve hocalar tam da böyle sorunlar yaşayan insanların sorunlarına ilaç oluyorlar.

Amerika’da Büyü Yapan Medyumlar

Büyü yapan medyumların özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz. Şimdiyi, geleceği ve başkasının geçmişini görebilirler. Pozitif bir biyoenerjiye sahiptirler ve başkalarının aurasını görebilirler. Diğer insanların hatta diğer canlıların bile duygularını hissetme yeteneğine sahiptirler, yani empati yetenekleri oldukça gelişmiştir.

Canlı insanların ölü ruhlarla iletişim kurmasına yardımcı olurlar. Mistik güçleri sayesinde farklı boyutta yaşayan diğer varlıklarla iletişim kurabilirler. Geçmişte gizli kalmış gizemli bir olayı ortaya çıkarabilirler. Örneğin Amerikan polisinin zaman zaman bazı medyumlardan yardım aldıklarını çoğunuz duymuşsunuzdur.

İnsanlık tarihi boyunca medyumlar gerek Amerika’da gerekse dünyanın diğer ülkelerinde her zaman var oldular ve olmaya devam edecekler. Gerçekliğin boyutları sizin algılarınızın dışında da kendisini gösterir. O nedenle algılayamadığınız veya bilmediğiniz konularda fikrinizi ortaya koymayın. Mistik dünyanın kendi gizemli kuralları olduğunu asla unutmayın.

Amerika’da Büyü Bozan Medyumlar

Hayatımızdaki gerçekliği yönetmeyi, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmeyi, geliştirmeyi ve finansal olarak bağımsız olmayı hepimiz hayal ediyoruz. Sizce bu mümkün mü? Tabii ki, senin için imkansız. Ne de olsa, pek çok kişi hayatlarının efendisi olmadığını düşünmeye alışkındır, bu yüzden imkansızı imkanlı hale getiremezler. Ancak, hayatta her şey başarılabilir.

Dünyanın pek çok bölgesinde büyü bozan medyumların olduğunu biliyoruz. Sizde bu insanlar imkansız olanı nasıl başarıyorlar? Elbette sizde olmayan fakat onlarda var olan insan üstü yetenekleri sayesinde. Bu nedenle medyumlardan yardım almaktan çekinmeyin.

Büyü bozan veya büyü yapan medyumlara genelde şüpheyle bakılır ancak medyumluk aslında ilmi bir konudur ve alay konusu edilmemelidir. Bu konuda siz değerli okurlarımı uyarıyorum, lütfen ön yargılarınızı bir tarafa bırakın ve medyumlara karşı daha duyarlı olun.

Bir cevap yazın