Today Pazar, 14th Haziran 2020
Medyum Sitesi

Büyüler – Dualar – Hocalar

Medyum Almanya

Medyum Almanya

Güncelleme:

Çok kıymetli okurlarım; Medyum Almanya adlı bu yazımda sizlere Almanya’da medyumluk yapan bazı insanlar hakkında değerli bilgiler vermek istiyorum.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


İster kadın olun isterseniz erkek, hepimizin bazen kendi başımıza çözemeyeceğiniz ciddi problemleri olabiliyor. Uzun yıllardır Almanya’da yerleşik olarak yaşayan Türk vatandaşlarından mesajlar alıyorum. Gerek erkek olsun gerek kadın Almanya’da yaşayan ve büyü yaptırmak isteyen pek çok insan olduğunu biliyorum.

Özellikle Almanya’da Medyum arayan insanlar için böyle bir makaleyi yazma ihtiyacı hissettim. Umut ediyorum bu makale özellikle Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız için faydalı bir makale olacak. Dolayısı ile fark ettiyseniz yazımın başlığını Medyum Almanya olarak belirledim.

Medyum Almanya

Her insanın kendisine göre bir problemi mutlaka vardır. Herhalde insanlar arasından hiç problemi olmayan bir insanı bulmak mümkün değildir. Kimisi karısıyla, kimisi kocasıyla, kimisi de çocuklarıyla ya da sevdiği insanla problemler yaşayabiliyor. Yani demem o ki her insan kendi iç dünyasında bazı kişisel problemler yaşayabiliyor.

Özellikle evli insanların sıklıkla yaşadıkları bazı problemleri aşağıya maddeler halinde yazmak istiyorum.

  • Kocanın artık karısına ilgi duymaması ve başka kadınlara karşı daha ilgili olması.
  • Kocanın evine geç saatlerde gelmesi ve evine fazla ilgi göstermemesi.
  • Kocanın karısını başka bir kadın ile aldatması.
  • Kadının artık kocasına ilgi göstermemesi.
  • Kadının yada kocanın partnerine karşı cinsel olarak soğuk olması.
  • Kadının kocasını başka bir erkek ile aldatması.

Yukarıda maddeler halinde sıraladığım problemler en çok yaşanan ve karşılaşılan sorunların başında geliyor. Bunun dışında daha pek çok konuda farklı sorunları da yazmam elbette mümkün. Almanya’da medyum arayan kişiler yukarıda saydığım başlıca konular için medyumlardan destek almak istiyorlar.

Stuttgart, Hamburg, Berlin, Bonn, Münih gibi Almanya’nın metropol şehirlerinde yaşayan kişilerin bu şehirlerde büyü yapan medyum aradıklarına sık sık şahit oluyoruz. Özellikle Türkiye’den Almanya’ya yaşamak için göç etmiş Almanya’da büyü yapan hocaların olduğunu da biliyoruz.

Değerli dostlarım; hiç kimse sahip olduğu ve değer verdiği bir kişiyi kaybetmek istemez. Zaten kaybetmek için de geçerli bir neden yoktur. Bu yüzden ihtiyaç sahiplerine Medyum Almanya adlı yazımda bazı gizli sırlardan söz etmek istedim. Bu yazıyı okuduktan sonra emin olun ki sevdiğiniz kişiyi tekrar kazanacaksınız.

Almanya’da Büyü Yapan Medyumlar

Daha öncede belirttiğim gibi her insanın başına gelen problem farklı olabilir. Ancak yaşamış olduğunuz problemin şekli nasıl olursa olsun çözümü aslında o kadar da zor değildir. Nasıl mı? Şimdi açıklamaya çalışacağım. Lütfen yazdıklarımı dikkatli bir şekilde okuyun ve anlamaya çalışın.

Almanya’da büyü yapan medyum veya hocalardan destek almanız gayet tabi doğru bir seçenek olacaktır. Ancak her zaman başarıya ulaşmanız mümkün olmayabilir. Bunun nedeni Almanya’daki medyumların ilimlerinin yetersiz olmasıdır.

Hemen uyarmak isterim ki Almanya’da özellikle Düsseldorf, Bremen, Köln ve Frankfurt şehirlerinde medyumluk yapan medyumların bu konuda çok yetersiz kaldıklarını duyuyoruz. Özellikle konu eşlerin arasındaki sorunları çözmek olduğu zaman bu medyumların yaptıkları büyülerin yetersiz kaldığını sürekli duyuyoruz.

Almanya Medyum Hoca

Almanya’da yaşayan çoğu insan şöyle bir yanılgı içine düşüyorlar. Bir medyumdan destek almak için o medyumun yanına fiziksel olarak gitmek gerekmiyor. Yani eğer siz iyi bir medyum arıyorsanız bu medyumun Almanya’da yaşaması şart değildir.

Eğer o kişi gerçekten ilmi sağlam, bilgisi güçlü bir medyum ise size Türkiye’den bile yardımcı olabilir. Zaten bağlama büyüleri ve aşk büyüleri uzaktan kişilerin isimleri alınarak yapılabiliyor. Her hangi bir medyum ister Almanya’da yaşasın ister Türkiye’de size her koşulda yardımcı olabilir.

Değerli kardeşlerim; kısaca sözlerimi şu şekilde toparlayarak bu yazımı burada bitirmek istiyorum. Eğer Almanya’da ikamet ediyor ve size yardım etmek için iyi bir medyum arıyorsanız seçeneklerinizi kısıtlamayın.

Çünkü Türkiye’de yaşayan her hangi bir medyum da size yardım edebilir. Dolayısı ile Almanya üzerinden kendinizi kısıtlamayın çünkü doğal olarak Türkiye’de çok sayıda ilmi güçlü, çok değerli medyumlar olduğunu asla unutmayın.

Muhammed Hoca

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Read also x