Kısmet Açma Muskası

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişilerin yardımına elbette kısmet açma muskaları yardımcı olabilir, bu muskalar sorunlarınızı büyük ölçüde çözecektir.

İslam kurallarını tam anlamıyla anlamış bir müslüman kendi kaderini kabul eder ve her şeyin Allah’tan geldiğini idrak ederek yaşarsa bu inanan bir kişi için en hayırlısı olur. Kaderlerimiz, alınyazılarımız her şeyin yaratıcısı olan Allah tarafından takdir edilmiştir. Bunun yanısıra bir takım insanlarda vardır ki bu insanların iman gücü oldukça zayıf olduğu için imanı güçlü olan kişilere karşı onları zayıf düşürmek, onların işlerini bozmak, kısmetlerini kapamak gibi bir takım muska işlerine girerek düşman oldukları kimseleri zarar vermeye çalışırlar. Bu kötü niyetli kişiler karakter olarak oldukça zayıf olduklarından iyi insanların kendilerinden daha iyi bir pozisyona gelmelerine katlanamıyorlar. Bu yüzdendir ki bazı hocalara giderek zarar vermek istedikleri kişiye karşı muska yazdırıyorlar. Elbette bu muskalar diğer insana direk olarak zarar veriyor, işlerinin düşmesine sebep oluyor yada eşiyle problemler yaşamasına sebep oluyor.

Bu muskalar sayesinde zarar verilmek istenen kişinin bazen kazancı kapanıyor bazen eğer kişi evlenmek istiyorsa bu anlamda bir türlü hayırlı bir eş bulamıyor veya başladığı bir işi asla sonlandıramıyor. Muskaların maalesef böyle olumsuz etkileri vardır. Bizlere hayat veren Allah kendi yarattığı insanoğlunun kısmetini elbette kapatmaz ama bu dünya sınav dünyası olduğu için bazı kötü insanları dener. Bu yüzden bu kötülüğü takip eden kişiler diğer insanlara her zaman nasıl zarar verebileceklerini düşünerek yaşarlar. Tüm hayat felsefeleri bunun üzerine kurulmuştur bu tür kişiler hiç kimsenin kendisinden daha iyi bir konuma gelmesini istemezler. Bu yüzden ellerinden geldiğince iyi insanların ayaklarını kaydırmak onlara sürekli sıkıntı vermek için ne gerekirse onu yaparlar. Bunu yapmanın da en kolay yolu şüphesiz muska yazdırmaktır. Özellikle bir insan sürekli olumsuzluk yaşıyorsa acilen iyi bir hoca bulup kısmet açma muskası yaptırması gerekir.

Kısmet açma muskaları özellikle kısmeti kötü insanlar tarafından kapatılmış kişiler için oldukça hayati önem taşır, bu şekilde üzerlerindeki tüm olumsuzluklardan ve şeytani kötülüklerden korunabilirler. Bu muskaları güçlü bir hocaya yazdırırlarsa elbette muskanın gücü çok daha fazla olacaktır. Bu sebeple işin ehli işini iyi bilen bir hocaya yazdırmaya gayret edilmelidir.

Özellikle yaşadığınız sosyal hayatta hep bir yarış içinde olan insanların her zaman bir beklentileri vardır, bazen bu beklentileri hep kendilerine karşı olumsuz gerçekleşir. Örneğin başka insanlara şans hep gülerken bu insanlara şans neredeyse hiç bir zaman gülmez sürekli şanssızlık içinde yaşarlar. Tüm negatif enerjiyi üzerlerine çekerler bu şekilde her zaman diğer insanlarla kıyaslandıklarında bir adım geride kalırlar. Bunun sebebi elbette kısmetin kapalı olmasıdır. Bunu tersine çevirmek elbette mümkündür daha önce yazdığımız gibi güçlü bir kısmet açma muskası yazdırmanız bu olumsuzlukları tamamen üzerinizden kaldıracaktır. Başka insanlar neden benden daha şanslı diye sorarsanız mutlaka bu insanların üzerinde bir şans yada kısmet açma muskası olduğuna şahit olursunuz.

Birde çok ilgi ve merak edilen konuların başında evlenmek isteyen ama bir türlü bahtı açık olmayan, bir türlü aradığı insanı bulamayan kısmeti kapalı gençler vardır. Artık evlenme çağına gelmiş ama bir türlü evleneceği insanı bulamayan çok sayıda erkek ve kız var bu insanların hayırlı bir eş bulmaları için evlilik muskası denilen kişiye özel kısmet açma muskaları vardır. Bu muskaların yardımı ile evlilik yapamayan, bu konuda bir türlü kendisi için hayırlı bir eş adayı bulamayan insanlar için çok büyük faydası vardır. Bu muskayı taşıyan her insan çevresinde büyük bir etki ve fark yaratır, artık tüm insanlar ona karşı bir hayranlık içinde olurlar. Bu insanlar çevrelerine sürekli pozitif bir enerji vererek toplum içinde beğenilen, istenilen, cazip bir insan konumuna gelirler.

Doğru anlamda kısmet açma kişinin farkında olmadan kapalı olduğu kısmetinin muska yoluyla açılması işlemidir, bu işlemde eğer kısmetiniz başka biri tarafından kapatılmış ise tüm bu olumsuzlukların sona ermesi sağlanmış olur.

Evlilik için bu muskalar büyük önem taşır çünkü özellikle çoğu ebeveyn çocuklarının hayırlı bir yuva kurmasını ve torunlarını sevmeyi hayal eder. Bu gayet anlaşılır bir beklentidir. Tüm anne ve babalar çocukları için hayırlı bir eş ve mutlu bir yaşam dilerler. Bu şekilde çocuklarının her zaman huzurlu bir yuvaya sahip olmasını isterler. Bu gençlerin karşısına çıkan insanlar her zaman hayırlı olmayabilir bu sebeple yanlış bir insanla yapılacak olan evlilikler mutlu bir son ile bitmez. Yapılacak olan hayırlı bir eş için dua etmek ve kısmet açma muskası yaptırmak olmalıdır. Sizin için en hayırlı insanı bulmak ve onunla evlenmek istiyorsanız bu muskalar bunun gerçekleşmesi için adeta birer garantisi olacaktır.

Birde daha önce yazdığımız gibi işlerinde sürekli kısmetsizlik yaşayan insanlar vardır bir türlü kazançlarının hayrını göremezler, kazandıkları para onlar için yeterli olmaz, sürekli borç içinde yaşarlar. İşte bu insanların işlerinin düzelmesi, kazançlarının artması için ayrıca yaptıracakları iş kısmeti açma muskaları vardır. Bu muskaları yazdırarak işlerinde yaşadıkları tüm olumsuzlukların önüne geçebilirler. Kazançları artar ve kazandıkları paranın her zaman bereketi olur.

5 Yorum “Kısmet Açma Muskası”

  1. Hocam ben Hanife 1984 doğum luyum anne adım emine kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum karşıma kim çıkarsa yarıda kalıyor ilerlemiyor bana yardımcı olurmusunuz

  2. Kismetim kapali sürekli evlenmeyi düsünuyorum ama birturlu olmuyor ciddi düzgün biri ciksin istiorum karsima cevremde evlenmeyen kalmadi. Ben 26 yasindayim Kuzenler fln hepsi evlendi hemde hali vakti yerinde adamlarla iyilerde

    1. Bende evlenmek istiyorum hocam ama bir türlü son anda birşey oluyor fakat geri çeviriyorlar görüşmüyoruz bile bu neden kaynaklanır yaş 28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.