Kısmet Açma Duası

Kısmetinizin açılması için okunacak belli başlı dualar vardır, bu duaları okuyarak kapalı olduğunu düşündüğünüz kısmetinizi ve şansınızı geri kazanabilirsiniz.

Bazı insanların pek çok konuda şansları açık olmayabilir, diğer insanlarla karşılaştırıldıklarında diğer insanların işleri her zaman güzel gitmesine rağmen kısmeti kapalı olan kişilerin bir türlü işler doğru dürüst gitmez, her zaman aksilikler onların yakasındadır. Bazılarının iş alanında kısmeti kapalı olduğu gibi bazılarının da evlilik için kısmetleri kapalı yada kapatılmış olabilir. Bu insanlar genelde kızların evlilik yapamamasına hayırlı bir eş bulamamasına neden olur. Bu yüzden yaşları ilerlemiş olmasına rağmen kendileri için doğru bir eş adayı bulmakta sürekli sorunlar yaşarlar. Biz sizinle bazı dualar paylaşacağız bu duaları uyguladığınız zaman mutlaka hayatınızın içinde belirgin bir şekilde olumlu gelişmelere şahit olacaksınız. Bu kısmet açma dualarını tam olarak inanarak içinizden geldiği gibi samimi olarak yerine getirdiğinizde ileride hayatınızın içinde gerçekleşecek güzel gelişmelere siz bile inanamayacaksınız.

Bazı insanlar genelde insanların gözünde çirkin görünürler, bu yüzden bu durumda olan kişiler için şirinlik duası vardır, bu duayı okuyan insanlar çevrelerinde istenilen, güzel görünün bir etki yaratırlar. Karşı cinsten olanlar onlara büyük ilgi duymaya başlar, tüm insanların gözlerinde oldukça cazip ve çekici görünmeye başlarlar. Aşağıdaki duayı sabah kalktığınız zamana üç kere okumanız halinde diğer insanların gözünde çok güzel görünmeye başlayacaksınız. Bu duayı her gün üç kere olmak şartıyla tam olarak yedi gün ara vermeden tekrar etmeniz gerekir.

Kısmet Açma için Güçlü Dua
İnsanların özellikle evlenemeyen kişilerin kendileri için en uygun eşi bulabilmeleri amacı ile yapılacak olan dualar vardır, bu dualar evlenmek için okunacak etkili dualardır. Bu duayı okuyanlar kısa bir süre içinde mutlaka karşılarında kendileri için hayırlı bir aday bulurlar. Evlilikleri uzun süreli ve mutlu olur, evlendikleri insanla sorun yaşamadan sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yuva kurarlar. Huzur içinde yıllarca bu insanla yaşarlar.

Kısmet Açmak için Okunan Dua
Özellikle evde kalan kızların yada kadınların kısa bir süre içinde evlenmeleri için evlenmelerinin önündeki tüm sorunları kaldıracak hemen aşağıdaki dua okunduğu takdirde üç ay içinde mutlaka kendisi için hayırlı bir koca bulacaktır. Bu dua yatmadan önce her gün iki kere tekrar edilmelidir toplamda 3 gece olmak şartıyla her gün iki defa okunması halinde bu kişiler hayırlı kocalarla tanışıp mutlu bir evlilik yapabilirler.

Kızların Kısmetini Açmak için Dua
Yine aşağıdaki duayı mürekkepli bir kalemle temiz bir kağıda yazdıktan sonra kendi üzerinde muhafaza eden genç kızların yada dul kadınların uygulaması durumunda bu kişiler 60 gün içinde iyi karakterli, yuvasına sahip çıkan imanı kuvvetli erkeklerle tanışmaları ve evlenmeleri gerçekleşir. Bu dua hayırlı bir eşi nasıl bulunur bu soruyu sorunlar için gerçekten tam olarak istedikleri eşi bulmalarına vesile olur.
Kapalı Kısmeti Açan güçlü dua
Mutlu bir yuva kurmak, huzurlu bir yaşam sürmek için inançlı insanlarla tanışmak, tanıştığı insanın dini bütün, İslami değerlere önem veren bir eş olmasını istiyorsanız aşağıdaki evlilik duasını 7 gece boyunca gece 12 den sonra 2 kere okumaları gerekir, bu yapıldığı takdirde gerçekten de 30 güne kadar bu insanların karşısına dini bütün iyi karakterli insanlar çıkar ardından kısa bir süre sonra evlilik gerçekleşir. Her gece bunu yapamam diyorsanız o halde bu duayı safranla yazıp sürekli üzerinizde de taşımanız halinde yine aynı sonucu alırsınız.
Evlenmek İçin Kısmetimi Açma Duası
Hangimiz mutlu ve huzurlu bir hayat istemeyiz ki. Zaman zaman gerek bizde gerekse dışarıdan kaynaklanan bazı olumsuzluklar neticesinde bazılarımızın maalesef pek çok konuda olacak işleri, beklentileri ve şansları bir türlü gerçekleşmez. Bu kişiler üzerinde bir öz güvensizlik oluşmasına neden olur. Bu durumda olan insanlar daha çok içine kapanmaya başlar, psikolojik sorunlar yaşamaya başlarlar ve sürekli kendilerini yalnız hissetmeye başlarlar. Bunların önüne geçilmesi için size yukarıda verdiğimiz duaları uygulamanız durumunda bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Yorum “Kısmet Açma Duası”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.