Kara Büyü

Güncelleme:

Kara büyü denince için ürperiyor değil mi? Bu başlığımda kara büyü nedir, kara büyü nasıl yapılır, size yapılan kara büyü nasıl bozulur bu konulara yer vereceğim.

Bu makalemi okuduğunda şunları bileceksin; kara büyü nedir, kara büyü nasıl yapılır, size veya eşinize yapılan kara büyü nasıl bozulur, kara büyü belirtileri nasıl meydana gelir, kara büyü yapan kişiler hangi amaçlar için bu tılsımları yaptırırlar tüm bu konulara hakim olacaksın.

Kara büyü nasıl bozulur bunu sana daha iyi anlaman için değerli bir İslam aliminin bu konudaki görüşlerini sesli olarak dinlemeni istiyorum. Aşağıdaki sesli konuşmayı dinledikten sonra yazımı okumaya devam edersin.

Kara Büyü Belirtileri

Son zamanlarda hiç kabus görüp yataktan sıçrayarak kalmaya başladığın haller olmaya başladı mı? Yada karanlığa bakmaktan korktuğun anlar oluyor mu? Kara büyü belirtisine alamet olan en belirgin özellikle karanlık korkusu, geceleri başlayan kabus dolu rüyalar, insanlardan uzaklaşma, kendi içine kapanıklık, derin yalnızlık hissi gibi belirtileri kara büyü belirtileri diye adlandırıyoruz.

Son dönemlerde daha önce hiç başınıza gelmeyen bir takım olumsuz gelişmelerde yapılan bu sihirlerin bir geri bildirimi olabilir.

Kara Büyü Çeşitleri

Bazen sadece insana korku vermek bazende bir insanın ölmesi veya ciddi kalıcı hastalıklar yaşaması için yaptırılan kara büyü çeşitleri vardır. Zaten adından anlayacağınız gibi kara büyüler tamamen bir kişiye zarar vermek için yapılan büyü çeşitleri arasındadır.

Örneğin sabun kullanılarak, özel eşyalar kullanılarak, çeşitli hayvan organları kullanılarak hazırlanan pek çok kara büyü çeşitleri saymak mümkündür.

Dünya üzerinde hemen her kültürde sihir gerçeği yaşanmaktadır. Gerek günümüzde gerekse tarihin her aşamasında, her kültürde yapılan çok farklı sihirler her zaman olmuştur. Bu gerçeği kabul etmemek aslında sadece cahil bir insanın tavrı olabilir.

kara büyü

Günümüzde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok insan olduğunu biliyoruz ve özellikle içinde yaşadığımız yani bizim toplumda maalesef böyle kendini din alimi zanneden ve din adına konuşan bazı cahil kesimler diğer insanları yanlış bir şekilde bilgilendirmeye devam ediyor.

Sihir ilmi çok ayrı bir alandır, şakası olmaz, ciddiye alınması gereken bir alandır. Peygamberimize bile sihir yapıldığını bize Kuran söyler. Durum böyle iken ben sihre inanmak ben büyüye inanmak demek cahillik değil de nedir? Bu cahiller aslında farkında olmadan kendi kutsal kitaplarını inkar ediyorlar.

Ey cahiller size sesleniyorum, bu konuda Kuran’ı inkar ettiğinizin farkında mısınız? Bile bile Allah’ın bize vardır dediği sihre şimdi siz yok mu diyeceksiniz? Sizi özellikle bu konuda aydınlanmaya çağırıyorum.

kara büyü nasıl yapılır

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Çok fazla alternatif malzeme ile yüzlerce çeşit kara büyü yapmak mümkündür. Kara büyü nasıl yapılır konusu çok derin bir konu olup bunu sadece bu konuda derin bilgileri olan alimler yapabilir. Kara büyü insanı etkileyen, insanların hayat damarlarının tümünü felç eden ve cinlerin şer olanları kullanılmak suretiyle hazırlanır.

İnsanların çamaşırları, özellikle iç çamaşırları, insanların saçı, tarağı kısaca insanların kullandığı bazı kişisel eşyalar alınmak suretiyle veya sabun üzerine isim yazmak suretiyle ve üzerine iğneler batırılarak bu sabunu bir kuyuya atmak suretiyle hazırlanan kara büyülerde vardır.

kara büyü belirtileri

Kara Büyü Bozma Yöntemleri

Size veya bir tanıdığınıza yapılan kara büyüyü çözmek için belli kara büyü bozma yöntemleri vardır. Bu yöntemler özellikle havas ilmini bilen kişiler tarafından uygulanabilir. Örneğin peygamberimizin büyüden korunmak için okuduğu bazı dualar vardı.

Fakat ilginç bir rivayet var, denilir ki; felak ve nas sureleri indirildikten sonra peygamberimiz şeytandan, cinlerden, kötü büyülerden, vesveseden korunmak için daha önce okuduğu duaları bir tarafa bıraktı ve sadece felak ve nas surelerini okumaya başladı. Bu hikaye bir rivayete dayanıyor o yüzden doğrudur yanlıştır demek doğru olmaz.

Kısaca şöyle söylemek yanlış olmaz, özellikle felak ve nas surelerini okuyarak kara büyüden korunmanız mümkündür ama bazen bu yeterli olamayabilir. O zaman uzman bir medyuma koruma muskası hazırlatmak bu sorunu tamamen ortadan kaldırır. Sizin için bir sesli dua hazırladım hemen aşağıdaki sesli duayı gece yatmadan önce 2 kere dinlerseniz ve bunu 1 hafta süreyle her hece yaparsanız kara büyünün tesirinden kurtulursunuz.

Kendisine sihir yapılan kişilerde görünen bir diğer belirti ise bu kişilerin konuşma problemi çekmesidir. Daha önce bülbül gibi şakıyan biri kendisine büyü yapıldıktan sonra adeta ağzı kapanır, kelimeler ağızdan çıkamaz. Bir anda kekemelik halleri meydana gelir. Toplumda aslında sonrada kekemelik yaşayan insanların çoğunun üzerinde kara büyü tesiri vardır ama bunu onlar bilmezler. Doktorlara gitseler bile doktorlar bu duruma bir anlam veremez.

kara büyü nasıl bozulur

Kara Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Bu durumu teşhis etmek için en doğru yol bir uzman medyuma danışmaktır. Yukarıda yazdığım belirtileri siz yaşıyorsanız o zaman hiç beklemeden bir medyuma görünün derim. Özellikle eğer göz önünde olan biriyseniz yani toplumun ileri gelenlerinden biriyseniz veya çok sevilen sayılan bir insansanız o vakit sizi çekemeyen kişilerin olması kaçınılmaz olarak gerçekleşir.

Bu tip insanlar kendilerinden daha iyi olmanızı istemezler ve her fırsatta sizin önünüze farklı engeller koymak isterler. Bunu yapmak içinde ne gerekirse yaparlar. İçlerindeki kıskançlık ve haset duygusu işte bu tip kişileri bu tür büyüleri yapmasına en büyük gerekçe oluyor.

 • Kara büyü yapılan kişi ellerini devamlı hareket ettirir, yani sabit bir şekilde tutamaz.
 • Bu kişiler üzerinde çok ciddi hafıza kayıpları meydana gelir.
 • Kapalı alan fobisi oluşmaya başlar, bir ortamda uzun süre duramazlar.
 • Bazen büyü yapılan kişi dışarı çıkar ve amaçsızca yürür, belli bir varacağı yer yoktur.
 • Üzerinde kara büyü olan kişi uyku bozukluğu yaşamaya başlar, acı dolu geceler yaşar.
 • Bu kişiler sürekli uyumak isterler ama bir türlü bunda başarılı olmazlar.
 • Üzerinde kara büyü olan kişi kolay kolay dini ibadetlerini yerine getiremez.

Kara büyü belirtileri daha iyi anlamanız için bir ses dosyası hazırladım. Hemen aşağıda bu ses dosyasını dinleyerek üzerinizde kara büyü var mı? bunu öğrenebilirsiniz.

kara büyü tarifi

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Şayet üzerinizdeki kara büyü nasıl bozulur diye merak ediyorsanız size anlayacağınız şekilde basitleştirerek anlatmaya çalışayım. Aklınıza şöyle bir soru gelebilir, Allah niçin kara büyünün etkisine izin veriyor diye. Bu dünya imtihan dünyasıdır bu nedenle Allah cennet ve cehennemi yaratmıştır.

Hepimiz bu hayatlarımızda yaptığımız iyi ve kötü işlerle sınanırız ve sonra tekrar Allah’a döneriz. Eğer imtihan olmasaydı o zaman Allah şeytanı da yaratmazdı diğer alemleri de yaratmazdı. İyiler için cennet yaratılmıştır kötüler için ise cehennem yaratılmıştır.

Allah bize iki yolu da açıyor doğru seçim yapmak bizlerin kendi ellerimizdedir. Bize gönderilen peygamberlerin anlamı tam olarak burada anlam kazanıyor. Biz insanları doğru yola davet etmek için kutsal kitaplar ve peygamberler her zaman yeryüzüne Allah tarafından indirilmiştir.

Değerli kardeşlerim; kara büyü bozdurmak için bana mesaj gönderebilirsiniz. Yıllardır sizin durumunuzda olan değerli kardeşlerime kara büyü çözümlerinde yardımcı oluyorum. Allah’ın izniyle sizinde bu illeten kurtulmanıza vesile olmak isterim.

13 yorum yapılmış “Kara Büyü”

 1. Hocam aynı belirtiler bende var ilim güçüm hiç bir yolum düzgün gitmiyor hayattan bıktırıyor beni yoruyor. Beni herşeyden uzaklaştırıyor zor konuşuyorum artık

 2. Selamun aleykum hocam ablamda anlattikmariniza uyan belirtiler var.
  Kara buyuden supheleniyorum Allah rizasi icin yardimci olabilirmisiniz?

 3. Hocam selamunaleykum benim eşimdin üzerinde kara büyü var ben bozulmasını istiyorum bana yardimci olur musunuz okuduğuma göre felak ve nas süresini okuyun demişsiniz. bunlardan baska dua var mi?Tesekkur ederim

 4. Merhabalar. Hocam benim babam hasta hemde çok. Kaç tane doktora gitti analizleri temiz çıktı. Sonra annem falcıya gitmiş demişki kocanıza biri büyü yapmış, büyü kemikten geçip karaciğere gelmiş demiş. Peki hocam babamın büyüsünü bozmak mümkünmü? Kemikten geçtiyse düzelme şansı var mı? Hocam lütfen yardımcı olun. Kardeşimde de aynı büyü varmış ama onun ki kemiğe geçmemiş. Nasıl bozabiliriz nasıl korunabiliriz büyüden? Hangi duaları süreleri okuyalım hocam.

 5. Merhaba erkek arkadaşımın sağ kulak arkası alnında çok kötü şiddetli ağrı var doktorlarda bir çözüm bulamadılar kulak arkasındaki sisliginden ameliyat oldu belki ondan agriyordur diye ama bir çözüm olmadı sizce neden devamlı şiddetli hergun ağrı oluyor cevap yazarsanız seviniriz

Bir cevap yazın