İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

Güncelleme:

İstanbul medyum olarak kendisini tanımlayan insanların oldukça fazla olduğu bir şehrimiz. Şimdi İstanbul’da büyü yapan veya büyü bozan medyumları tanıyalım. Bu medyumların telefon numaraları ve adresleri hakkında bilgiler edinelim.

Çaresizlik umudunun bittiği noktada var olur. Eğer bir insan kendini çaresiz hissediyorsa artık o kişinin umudunu tamamen yitirdiğini söyleyebiliriz. Allah hiç kimseyi umutsuz ve çaresiz bırakmasın.

Değerli okurlarım; İstanbul Medyum adlı makalemi yazarken size olabildiğince faydalı bilgiler aktarmak istedim. Böyle bir makalenin özellikle İstanbul’da yaşayan kardeşlerimiz için yol gösterici olduğunu düşünüyorum.

İstanbul Medyum

İstanbul’da Büyü Yapan Medyumlar

Bizi insan yapan faktörler nedir? Elbette insanı insan yapan onun duygu ve düşünceleridir. İnsanın yaradılışı gereği duygusal bir varlıktır. Sevmek ister, sevilmek ister, hissetmek ister. Kısaca insanın hayattan bazı talepleri vardır. Bu arzu ve istekler insanoğlunun duygusal boyutunu yani arzu boyutu gösterir.

Doğal olarak bu arzulardan istekler meydana gelir. Sevmek ve sevilmek gibi. Aslında sevmek ve sevilmek her insan için büyük ihtiyaçtır. Bazen duygularımıza karşılık bulamayız, bu nedenden dolayı İstanbul’da büyü yapan medyumlar aracılığı ile sorunlarımıza çözüm ararız.

Mistik boyutta yaşam formları tamamen farklıdır. Bizim algılarımız dışında gerçekleşen bu boyutlarda bizim bildiğimiz anlamda fiziksel kurallar işlemez. İstanbul’daki Medyumlar da mistik güçlerini kullanarak diğer boyutlarda yaşayan varlıklardan da yardım alarak ihtiyacı olan insanlara yardım ederler.

İstanbul’da Büyü Bozan Medyumlar

Aslında sihir negatif boyutlarda var olan bir tür enerji formudur. İstanbul’da büyü bozan medyumlar da yöntem olarak bu negatif enerjileri pozitif enerjiye çevirmeye çalışırlar. Eğer kişinin işleri yolunda gitmiyorsa ya da sosyal ilişkilerinde sürekli sorunlarla karşılaşıyorsa bir medyuma görünmesini tavsiye ederim.

Herhangi bir düşman tarafından şahsınıza yapılan büyülerden korunmak için güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren hocalardan destek alınması gerekir. Yapılan büyüyü bozmak için son derece bilgili, işini hakkıyla yapan, güvenilir bir medyumdan destek alınması gerekir.

Ön yargıları çok olan insanların mistik alanlarda yapılan çalışmalara bakışları çok farklıdır. Şüphe içinde yaklaşırlar ve doğal olarak bu ön yargıları yaklaşımlarından dolayı mevcut problemlerini çözemezler. Oysa mistik alan şüphe duyulacak bir alan değil çünkü insanlık tarihi boyunca büyü gerçeği vardı ve her zaman var olmaya devam edecek.

İstanbul Medyum Adresleri

Günümüzde herhangi bir arama motoruna ” İstanbul Medyum Adresleri ” veya ” İstanbul Medyum Numaraları ” diye yazarsanız karşınıza çok fazla sonuç çıktığını görürsünüz. Bu durumda karşımıza çıkan onlarca sonuç içinden hangisini tercih edeceğiz sorusu aklınıza gelebilir.

Mümkün olduğunca tanımadığınız, bilmediğiniz ya da emin olamadığınız medyumlardan destek almayın. Eğer yardım alacağınız medyumun referanslarını biliyorsanız o halde sorun yok ama bu insanı ilk defa görüyorsanız biraz daha dikkatli olmanızı öneririm.

Her konuda olumlu olmak güzeldir fakat olumlu olurken bazı kriterleri de gözardı etmemek gerekir. Siz iyi niyetli olabilirsiniz ama yardım aldığınız kişi sizi kadar iyi niyetli olmayabilir. Karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız gerekir aksi durumda kötü niyetli kişiler tarafından kullanılabilirsiniz.

Bir cevap yazın