Eşler arasında büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?


Çok kıymetli din kardeşlerim, bu yazımda sizlere ”eşler arasında büyü yapıldığını nasıl anlaşılır” konusunu anlatacağım. Son zamanlarda bana bu konuda yazan okuyucu sayısı çok arttı. Genel olarak olarak ”eşlere yapılan büyü belirtileri nedir” bu konu hakkında sorular soruyorlar. Ben de uzun yıllar medyumluk hizmeti veren bir hoca olarak onlarla kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.


Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Çok kıymetli kardeşlerim, eşlere yapılan büyü belirtilerini size ayrıntılı bir şekilde açıklayacağım. Koca ve karının arasını bozmak için yapılan büyüler oldukça etkilidir, bu nedenle büyü belirtilerini olabildiğince açık ve anlaşılır olarak yazacağım.

Karı kocanın arasını açmak için yapılan büyüler, elbette bir yuvanın tamamen yıkılmasına veya aile birliğinin ciddi ölçüde bozulmasına vesile olabilir. Allah’ın yardımı ile inşallah size bu konuda en doğru ve güvenilir bilgileri aktarmaya gayret edeceğim.

Karı koca arasında büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Gizli ilimler alanları uçsuz bucaksızdır değerli kardeşlerim, bu nedenle yapılan sihirlerin niteliğinin tam olarak tespit edilmesi gerekir. Bunu daha iyi anlamanız için bir kaç ay önce bana yardım almaya gelen bir kadının hikayesini sizinle paylaşmak isterim.

Evli çiftlerin arasını bozmak için yapılan büyüler genellikle kara büyü dediğimiz gruba girerler. Bu nedenle hassasiyetle olaya yaklaşmak ve yapılan büyünün bozulması sağlanmalıdır. Bu konuda yardım almak isteyen kardeşlerim bana iletişim sayfasından ulaşabilirler.

Şimdi konumuza geri dönecek olursak, bu kadın bana geldi ve kocasının son zamanlarda çok değiştiğini, eve geç saatlerde gelmeye başladığını, kendisine karşı artık ilgi göstermediğini söyledi. Aslında bu belirtiler eşler arasında büyü olduğuna dair önemli kanıtları içeriyor ama yine de durumdan emin olmak gerekir. Çünkü kocasının bu şekilde davranmasının arkasında yatan nedenler farklı da olabilir. Her şeyi büyüye yormak doğru olmaz.

Bir cevap yazın