Büyü Nedir

Büyü Nedir

Güncelleme:

Büyü nedir? Kuvvetli bir büyü nasıl yapılır, üzerinizdeki büyü nasıl bozulur, büyünün insan üzerindeki belirtileri ve büyü çeşitleri hakkında bilgiler vereceğim.

Değerli okuyucu; senin için çok değerli bilgileri bir araya getirdim ve seninle paylaştım. Senin için hazırladığım bu yazımı sonuna kadar okuduğunda, büyü nedir, büyü nasıl yapılır, büyü belirtileri insanlar üzerinde nasıl anlaşılır, size veya yakınınıza yapılan büyü nasıl bozulur, büyücü ne demektir, en iyi büyücüler kimlerdir?

Tüm bu konuları en ince detayına kadar öğrenmiş olacaksın. Bu nedenle lütfen şimdi arkada yaslan ve senin için hazırladığım bu değerli bilgileri bütün dikkatini vererek okumaya başla.

Büyü Nasıl Yapılır

İlk sorularımız büyü nasıl yapılır, dinimizde büyü yapmak günah mıdır? Kendim için büyü yaptırmak istiyorum, geri getirme yani geri döndürme büyüsü nasıl yapılır bu sorulardan oluşacak. Öncelikle büyü yapmak sizin niyetinize göre günah olabilir veya olmayabilir.

Büyü nasıl yapılır başlığına geçemeden önce genellikle seven insanlar hangi tür büyüleri yapıyorlar, büyü yapan kişi nasıl olur, geri döndürme büyüsü ve geri getirme büyüleri ne anlama geliyor bunları sana tek tek anlatmak istiyorum.

Büyü nasıl çözülür

İnsanlar özel hayatları içinde çok çeşitli sorunlarla karşı karşıya gelebiliyor. Kiminin evlilikleri içinde sıkıntıları olabiliyor, bir diğerinin iş yerinde problemi olabiliyor, ötekisinin sevgilisiyle sorunları olabiliyor. Nedenler ve gerekçeler her birey için farklıdır.

Önemli olan ise insanın bireysel olarak mutlu olma isteği, risklerden uzak rahat bir yaşam isteği, maddi sıkıntılardan kurtulmak, sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam sürmek, gelecek kaygısından kurtulmak ve ilişkileri içinde güvenilir, istikrarlı adımlar atabilmektir.

Bunların hepsi aslında bizlerin hayattan beklentileri neticesinde meydana geliyor. Bu talepler karşılanmadığı zaman doğal olarak her birimiz farklı çözüm yollarına gideriz. Bu çözüm yollarından bir tanesi ise yaşanan problemin büyü yolu ile giderilmesidir.

Ben aşağıda maddeler halinde en çok yapılan büyüleri sizlere belirttim. Bunlardan kendiniz için uygun olanı seçip iyi bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Bu makalemi okuyarak nasıl büyü yapılır en ince detaylarına kadar öğrenebilirsiniz.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Şöyle bir örnek düşünmeni istiyorum, örneğin evlisin ve eşin seni terk ederek başka bir insana gönlünü verdi ve bu durumda sen eşinin sana geri dönmesini istiyorsun. Belkide eşinin sana tekrar dönmesi için onunla konuştun, onu ikna etmeye çalıştın fakat bütün çabalarına rağmen eşin artık seni sevmediğini senden ayrılmak istediğini söyledi.

Bu sonuçlar dahilinde eğer ikna yolu ile eşini geri dönmeye ikna edemediysen sana yardımcı olacak tılsım geri getirme büyüsü olacaktır. Bu yöntem ile % 80 lere varan başarılı sonuç alabilirsin.

Büyü Yapan Kişi Nasıl Olur

Yaşadığınız yerde yakınlarınıza sorabilirsin. Belki tanıdığın insanlar içinden, akrabalardan veya arkadaşlarından daha önce büyü yapan kişilerle temasa geçenler olmuştur. Öncelikle kendi yakın tanıdıklarına sor eğer onlar sana yardımcı olmazlarsa o zaman bana mail adresimden yazabilirsin. Ben sana mutlaka yardımcı olurum.

Büyü Yaptırmak İstiyorum

Ne zaman başın dara düşerse benimle iletişim kurabilirsin. Büyü yaptırmak isteyen pek çok insan var tıpkı senin gibi onlarda büyü yaptırmak istiyorlar. Her insanın sıkıntısı farklı ama Allah’ın izniyle aşılmayacak sıkıntı yoktur. Yeter ki sen bunu derinden iste.

Zaten istemek başarmanın yarısıdır. Bir şeyi istiyorsan onu kazanmak için emek vermen gerekiyor emek vermezsen başarıda gelmez. O halde büyü yaptırmak istiyorum diyorsan bu konuda sana yardım edecek kişilerle iletişime geçmen gerekir.

Aşk büyüsü nasıl yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgilinden mi ayrıldın? Yada eşinden mi ayrıldın? Hiç fark etmez ister sevgilinden istersen eşinden, bu sorunların çözümü var. Aşk büyüsü nasıl yapılır adlı yazdığım makalemi mutlaka okuman lazım, buradaki link seni o sayfaya götürecek << aşk büyüsü nasıl yapılır >>

Kara büyü nasıl yapılır

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü insana çok acı veren hatta insanların ölümüne neden olan bir büyüdür. Oldukça tehlikeli kara büyü çeşitleri var. Belki sana da birisi kara büyü yapmış olabilir. Bunu öğrenmen için kara büyüler hakkında bir yazı yayınladım. O yazıyı okuyarak kara büyüler hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsin. İşte link burada << kara büyü nasıl yapılır >>

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Zaman zaman aile içi kırgınlıklar yaşanabilir, tartışmalar yaşanmış olabilir veya hiç sebep olmadan eşin seni bir anda ortada bırakıp gitmiş olabilir. Böyle zor bir duruma düşmüş olabilirsin. Umutsuzluk tüm bedenini sarmış olabilir fakat tüm bu zorluklara rağmen ayağa kalkıp hareket etmeye, gücünü tekrar toparlamaya ihtiyacın var. Seni senden daha iyi anlayan birisi olamaz.

Eğer içindeki terk edilme duygusu seni esir almış ise bununla başa çıkmasını bilmen gerekiyor. Tüm çabalarına rağmen hala eşini veya seni terk eden sevgilini kendine bağlamak istiyorsan o halde senin için yazdığım bu yazıyı okuman gerekiyor.

Unutma! Her zaman çıkış kapısı açıktır sadece kapıyı nasıl açman gerektiğini hatırlaman lazım. İşte sana bu kapıyı yani çıkış kapısını gösteriyorum. Link burada lütfen oku ve kararını kendin ver << bağlama büyüsü nasıl yapılır >>

Papaz büyüsü nasıl yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

İçindeki korku ve endişeyi görüyorum, gerçekten de papaz büyüsüne maruz kalmış birisi için kabus dolu günler başlamış demektir. Büyük sanrılar, acılar, kederler, bunalımlar verir insana papaz büyüsü. Bu konuda çok dikkatli olman gerekiyor. Seni çekemeyen düşmanların her zaman olacak ve geçmişte olmuştur.

Belki sana veya yakınlarından birine zarar vermek için böyle bir yol tercih eden bir düşmanın olmuş olabilir. Korkmana gerek yok sadece ne yapacağını bilmen ve doğru şekilde yapman gerekenleri öğrenerek uygun adımlar atmalısın. Papaz büyüsünden korunmak için özel bir makale yayınladım. Makaleme şu linkten ulaşabilirsin << papaz büyüsü nasıl yapılır >>

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Paylaşmak zordur sevdiğin insanı bir başka insanla, öyle değil mi? Kim ister eşini yada canı gibi sevdiği erkeğini, kadınını bir başkası ile paylaşmak! Bunu aklı başında olan hiç bir insan kabul edemez ve şiddetle reddeder. Fakat hayatın cilveleri var, hayat her zaman kendi oyununu sergiler bize belki sana da sergiledi bu tatsız oyunu.

Umutsuz olma! Elbet bir çıkış yolu var ve ben sana bu çıkış yolunu göstereceğim. Hiç ayırma büyüsü nedir bunu duydun mu? Örneğin sevdiğini bir başkası senin elinde aldı ve sen onların ayrılıp sevgilinin tekrar seni sevmesini, sana geri dönmesini istiyorsun. İşte bu durumun ilacı ayırma büyüsüdür.

Bununla ilgili yazımı okumak istersen şu linkten ulaşabilirsin << ayırma büyüsü nasıl yapılır >>

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

İçindeki intikam çanlarını duyabiliyorum, belki senin canını çok fazla yakan bir oldu hayatında ve sen ona aynı acıları yaşatmak istiyorsun. Belki onu yatalak yapmak istiyorsun belki bir süre senin canın yandığı gibi onunda canı yansın istiyorsun. Sabun büyüsü son derece kuvvetli bir büyüdür ve insanlara büyük zararlar verebilir.

Peki sen iyi düşündün mü? Gerçekten o insanın canını yakmak istiyor musun?

Belki senin hissettiğin bu intikam duygusu geçici bir duygu olabilir. Kendine sordun mu? Gerçekten o kişiye zarar vermek istiyor musun? Belkide bunun tam tersi bir durum yaşıyorsun, belki başkası senin için sabun büyüsü yaptırdı ve sen bu büyüyü çözmek istiyorsun. Merak etme tüm sorunlarını birlikte halledeceğiz.

Önce senin için yazdığım şu yazıyı linke tıklayarak okumanı istiyorum daha sonra birlikte bir çözüm yolu bulacağız << sabun büyüsü nasıl yapılır >>

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

Geceleri uyuyamıyor musun? Sevdiğini unutamıyor musun? Geceleri büyük yalnızlık mı çekiyorsun? Belkide bu nedenle bu sayfayı buldun ve sana yardımcı olması için farklı yöntemler bulmaya çalışıyorsun. Evet doğru yerdesin ve sonunda aşk acını dindirecek çözümler bulmaya hazırsın.

Birazdan sana sevgilini tekrar kazanman için gerekli anahtarı vereceğim. Sen kendin bu anahtarı nasıl kullanacağına karar vereceksin.

Nohut büyüsü evde yapılan büyüler arasında oldukça bilinen ve yapılan büyü şeklidir. Bu konuda seni aydınlatacak bilgileri başka bir makalemi okuyarak daha iyi öğreneceksin. İşte bu link seni nohut büyüsü hakkında aydınlatacak sayfaya götürecek << nohut büyüsü nasıl yapılır >>

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu kelimeyi duyunca tüylerim ürperiyor belki seninde ürperiyordur. Gerçekten adet kanı büyüsü yapanlar ve bunu kocalarına içiren kadınlar ne kadar çok bu toplumda. Ne yazık ki bunun önüne geçilemiyor. İnsani tarafı olmayan bu uygulamayı asla önermiyorum tam tersine lanetliyorum.

Fakat eğer senin dersin adet kanı büyüsünü bozdurmak ise o zaman ben sana seve seve yardım ederim. Yeter ki benden bu büyüyü yapmamı isteme. O zaman seninle bozuşuruz.

Yardım almak istersen başımın üzerinde yerin var. Seni bu durumdan kurtaracak tüm geçerli çözümleri biliyorum, beni aramak için düşünme, hemen şimdi bana yaz veya beni ara. Senin için bu konu hakkında bir yazı yazdım mutlaka ilgini çekecektir. Konu adet kanı büyüsü elbette.

İşte bu konu hakkında yazdığım makaleme şu linkten ulaşabilirsin << adet kanı büyüsü nasıl yapılır >>

Boşanma büyüsü nasıl yapılır

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Evin içinde her gün eşinle yaşadığın tartışmalardan yorulmuş olduğunu düşünüyorum. Üzülme! biten bitmiştir, artık gitme vakti geldiyse o evden gitmen gerekir. Sonsuza kadar bu işkenceye dayanacak değilsin. Eline sana sunulmuş tek bir hayat var ve bu hayatı nasıl kullanacağın tamamen senin seçimlerine bağlı.

Başkası için acı çekmeye devam etmek mi istiyorsun yoksa kendine yeni bir hayat mı kurmak istiyorsun? Dediğim gibi seçim senin elinde, bundan sonra hayatının nasıl olacağına kendin karar vereceksin.

Belkide sen çoktan kararını verdin ve boşanmak istiyorsun ama eşine söyleyemiyorsun veya söyledin ama o boşanmak istemiyor. Bunun çaresi boşan büyüsüdür çünkü sevmediğin biri ile hayatını harcamak doğru olmaz.

Hiç kimse senin sahibin değil ve hiç kimse senin hayatının, bedeninin ve ruhunun sahibi olamaz. Bu konuda hiç kimseye hak düşmez.

Sen kendi seçimlerini kendi kendine yapmakta özgür olmalısın. Doğru olan budur, hayatını hiç kimseye kiraya vermedin ve asla verme zaten yapılması gereken budur. Öyleyse hiç merak etme seni bu durumdan çıkaracağım ve taze bir nefes alacaksın. Aldığın her nefesi hissetmeye başlayacaksın.

Özgür olacaksın ve yüksek göklere uçup özgürlüğün sana yaşattığı muhteşem duygunun keyfini çıkaracaksın. Boşanma büyüsü ile ilgili şu makaleyi yazdım linki tıkla ve yapman gerekenleri öğren << boşanma büyüsü nasıl yapılır >>

Büyü çözmek

Değerli okuyucum; ayrıca sana şunları söylemek istiyorum, her ne konuda sorun yaşıyorsan yaşa lütfen bana yaz, benimle yaşadığın sorunu paylaş ki ben sana bu konuda yardım edebileyim. Unutma! Hayatın engelleri her zaman olacak, her zaman hayallerimiz ve varmak istediğimiz istasyonlar olacak.

O halde şunu bilerek hareket etmemiz gerekir; şikayeti bırakıp sadece yapılması gerekene odaklanmak ve harekete geçmek. Eğer şikayet edecek zamanın varsa o halde düşünecek ve problemi çözecek zamana sahipsin demektir. Hadi şimdi yerinden kalk ve kendin için bir şeyler yapmaya başla. Örneğin bana yazmakla işe başlayabilirsin.

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü nasıl bozulur, hangi durumlarda büyü bozma ve büyü çözme işlemi yaptırmak doğru olur, büyüden korunma nasıl olur, eve yapılan büyü nasıl bozulur anlatayım.

Değerli okurum, sana şu konuları birer birer anlatacağım; başkasına yapılan büyü nasıl bozulur, büyü nasıl çözülür, büyüden korunmak ve kurtulmak için ne tür önlemler almalısın, evin içine yani eve yapılan büyü nasıl bozulur, her birini sana detaylarıyla anlatacağım.

Her birey hayattan zevk alarak hayatını sürdürmek ister, eminim sende böyle düşünüyorsun. Normal şartlarda kötülüklerin bizden uzak olmasını isteriz. Bunu belli ölçülerde başarısız ama bazen bizim kontrol edemediğimiz hayatın bize sunduğu kötü sürprizler oluyor.

Bunların nedeni biz değiliz, başımıza gelen her türlü kötülük aslında birer ders mahiyetinde çünkü her karşılaştığımız kötü durum karşısında biraz daha tecrübe kazanıyoruz ve yolumuza daha güçlü olarak devam edebiliyoruz.

Sizi sevmeyen, size zarar vermek isteyen düşmanlarınız olabilir, belki bu düşmanlar en yakın arkadaşlarınız içindede olabilir. Size kötü bir deneyim yaşatmak için büyü yaptırmış olabilir. O halde senin yapman gereken yapılan büyü nasıl bozulur bunu öğrenmen gerekir. Ben sana büyünün nasıl bozulacağını bir bir anlatacağım.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Sevdiğin insanlar var değil mi? Örneğin sevdiğin bir eşin olabilir yada sevdiğin bir erkek arkadaşın olabilir, yine sevdiğin bir kız olabilir. Bunlara zarar gelmesini istemezsin öyle değil mi? Onları korumak, onlara zarar gelmesini önlemek için elbette senin yapacağın şeyler var.

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur bunu yapabilmen için  büyü bozan medyumlar sana yardım edecektir.

Tek yapman gereken durumun farkına vardıktan sonra vakit geçirmeden iyi bir medyum ile iletişime geçmek. Bu şekilde sevdiklerine başkası tarafından zarar vermek için yaptırılmış olan büyünün tesirinden sevdiklerini tamamen koruyabilirsin.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Evinizde veya iş yerinizde özellikle kapı arkalarında, mobilya arkalarında, yatak odanızda, aynaların arkasında kırmızı renge yakın yağlı bir iz görürseniz muhtemelen birisi size domuz büyüsü yapmış demektir. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur gerçekten bilinmesi gereken bir şeydir.

Aksi halde kendisine domuz büyüsü yapmış bir kişinin varsa aile hayatı, eğer ailesi yoksa kendi hayatına hüsrana uğrar. Yaşadığınız hayat katlanılmayacak bir hal alabilir. Domuz büyüsü çözülmedi sürece asla mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamak mümkün olmaz. En kısa sürede büyü çözen hocalar ile birlikte çalışmaya başlamak gerekir.

Evde Büyü Nasıl Bozulur

Eğer kendi evine yapılan bir büyü olduğundan şüphe ediyorsan bunu anlamanın elbette en iyi yolu bakım yapan bir hocadan yardım almaktır. Belki evin bir yerinde senin için normal olmayan bir takım işaretler gördün ve bu işaretin ne anlama geldiğini merak ediyorsun. Sonuç olarak büyü olabileceği endişesi yaşıyorsun.

Büyü bozmak için bazı dualar var başlangıç olarak bunları deneyebilirsin. Büyü bozma duaları hakkında daha detaylı bilgileri şu makalemde detayları ile yazmıştım << büyü bozma duası >> Ama ben sana başlangıç için evinde büyü bozmak için şu duayı dinlemeni öneriyorum. Senin için bir ses dosyası oluşturdum. Hemen aşağıdaki player da bu duayı dinleyebilirsin.

Yukarıdaki duayı dinlemek evin içindeki kötü güçlerden kurtulman için san çok büyük oranda yardım edecek.

Eve yapılan büyü nasıl bozulur

Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Diyelim ki akşam evine girdin ve henüz kapıdan girer girmez üzerinde bir halsizlik, bir yorgunluk hali hissettin. Bu durumun kendi evine her girdiğinde tekrar ettiğini düşün. Evine her geldiğinde ruhun sıkılıyor, adeta o evden kaçmak istiyorsun. Eğer böyle bir deneyim yaşıyorsan mutlaka evini kontrol etmen gerekir.

Bakacağın yerleri biliyorsun, genelde gözden uzak köşeleri kontrol etmeye çalış çünkü eğer biri senin evinin içine büyü yaptıysa o zaman mutlaka göz önünde olmayan bir yere bunu bırakmış olabilir.

Eve yapılan büyü nasıl bozulur bunu açıklayayım; aslında kendi başına bu büyüyü çözmen teknik olarak mümkün değil. Senin sadece yapabileceğin bazı ilk önlemleri almak ve gerisini profesyonel bir medyuma bırakmaktır. Profesyonel biri sana ancak bu konuda eksiksiz yardım edebilir.

Aynı zaman evinde büyü varsa hemen yukarıda eklediğim sesli duayı dinlemeni tavsiye ederim. Bu duayı dinlemek evin içindeki büyüsel kötü güçlerin uzaklaşmasını sağlar fakat bu geçici bir çözümdür kalıcı çözüm ise mutlaka bir uzman medyum veya hocadan yardım almaktır.

Büyü Nasıl Çözülür

Büyü nasıl çözülür inşallah onu sana anlatacağım ayrıca tarif etmeye gayret edeceğim. Büyü çözmek için bize gerekli olan malzemeler 4 metrelik bir ip olacak ve ağzına kadar su dolu bir bardak masamızın üzerinde olacak. Ardından 4 metrelik ipe 200 tane düğüm atılacak.

Yalnız burada dikkat etmen gereken bu düğümleri atarken çözülebilecek düğüm olması gerekiyor. Yani ipi çektiğimiz zaman attığın düğümün açılması gerekiyor. Hemen aşağıdaki resimde düğümün nasıl atılacağını görebilirsin.

büyü nasıl çözülür, büyü çözmek
Büyü nasıl çözülür

200 tane düğüm atılırken niyetimizin büyüyü çözmek olduğu her zaman hatırlanacak. Önce Felak suresini 1 kere okuyoruz ve atmış olduğumuz düğümlerden birini düşürüyoruz (açıyoruz). Ardından şu sözleri tekrar ediyoruz ”Bana yapılan büyüyü çözdüm” diyoruz. İlk aşama bu şekilde tamamlanıyor.

İkinci seferde bu defa Nas suresini okuyoruz ve okuduktan sonra ipteki bir diğer düğüme üfürerek şunu tekrar ediyoruz ”Bana yapılan büyüyü çözdüm” ve ardından bir düğüm daha serbest bırakıyoruz.

Kalan 198 tane düğümü çözmek için önce Felak suresi sonra Nas suresi ve ardından tekrar Felak suresi okumak suretiyle toplam 200 kere bu işlemi uyguluyoruz. Her okuduğumuz surenin ardından mutlaka ipe üfürüyoruz bu çok önemli bunu unutmayın.

Bu işlemler bittiğinde elimizde tüm düğümleri açılmış 4 metre uzunluğundaki ipimiz kalıyor. Bu 4 metrelik ipi elimizin içine katlıyoruz. Bu ipi avucumuzun içine katladıktan sonra hemen önümüzde duran su dolu bardağın içine bırakıyoruz.

Büyü bozma yöntemleri

İpi bardağın içine koyduktan sonra bu bardağı bir şekilde kaynatıyoruz ama çok değil biraz suyun ılık olması için. Bardağın içindeki suyun ılık olması gerekiyor çok kaynar olmasını gerek yok. Bu şekilde 1 saat ipi suyun içinde beklettikten sonra bardağın içindeki ipi çıkartarak bu ipi kuruduktan sonra yakarak bir yere gömüyoruz.

Yani ipin kuruması için beklenecek ve ip kuruduktan sonra yakılacak. Külleri bir toprağa gömülecek. Bardağın içinde kalan suyu hasta olan kişiye içiriyoruz.

Yukarıdaki büyü çözme yöntemini sesli olarak dinlemek istersen hemen aşağıda bu büyünün sesli anlatımı mevcuttur, dinleyebilirsin.

Aşk Büyüsü Nasıl Çözülür

Değerli okuyucum; çok merak ettiğin diğer bir konu ise aşk büyüsü nasıl bozulur konusu bunu biliyorum ve sana bunu açıklayacağım. Öncelikle bu konuda daha önce kapsamlıca yazdığım << aşk büyüsü nasıl bozulur >> başlıklı yazımı okumalısın, ardından bu sayfaya dönerek kaldığın yerden okumaya devam edebilirsin.

Büyük ihtimalle eşine başkası tarafından yapılan veya senin daha önce başka birine yaptırdığın aşk büyüsünü çözmek istiyorsun. Bunun yöntemi elbette hiç şüphesiz büyü bozan bir hocadan destek almaktır.

Burada ben sana sadece kısa bir ön bilgi vermek istedim. Bu büyüyü kendi başına evinde oturarak çözemezsin mutlaka bir hoca kontrolünde bu işlerin yapılması şarttır.

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Senin kara büyü nasıl bozulur daha iyi anlaman ve konuya daha iyi hakim olman için bir İslam aliminin kara büyü hakkındaki görüşlerini dinlemeni isterim. Ayrıca daha önce kara büyü hakkında yazdığım << kara büyüsü nasıl bozulur >> adlı makalemi okumanı kuvvetle tavsiye ederim.

Unutma ki, kara büyü çözmek belkide en zor yapılan büyü çözme yöntemidir bu nedenle bu iş şakaya gelmez. Tavsiyem yine güvenilir bir hocadan bu konuda destek almandır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Özellikle sevdiğiniz size bir hediye verdiğinde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Size hediye edilen bir kolye veya benzeri hediyeler üzerinde yapılmış bağlama büyüsü olabilir. Hiç anlam veremediğiniz bir şekilde birisinden aniden hoşlanmaya başlarsanız bu durumda çok uyanık olmanız gerekir.

Belki kolye içinde yazılmış ve kolyenin içine konmuş bir büyü olabilir yada yedirilmek suretiyle size yapılmış bir bağlama büyü olabilir. Bundan kurtulmak için elbette çeşitli büyü bozma yöntemleri var. Şu makalemi okumanı şiddetle tavsiye ediyorum << bağlama büyüsü nasıl bozulur >>.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Şüphesiz Allah yardıma ihtiyacı olanları yardımcı olur yeter ki sizin niyetiniz temiz ve iyi niyetli olsun. Papaz büyüsü kategorik olarak zor yapılan ve zor bozulan bir uygulamadır. Bu uygulanın insan üzerindeki olumsuz etkilerinde kurtulmak için elbette farklı çözüm yolları var.

Eğer üzerinizde papaz büyüsünün olduğunu düşünüyorsanız o halde şu makalemi << papaz büyüsü nasıl bozulur >> okumanızı canı gönülden dilerim.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Diyelim ki kocanızla sizi ayırmak isteyen başka bir kadının kocanız da gözü var. Sonuç olarak bu kadın kocanızın sizden ayrılıp kendisi ile evlenmesini sağlamak için ayırma büyüsü yaptırmış olabilir. Eğer siz bu ayırma büyüsünü hemen bozmak iseniz yakın zamanda kocanızın sizi terk edip diğer kadına gitmesi kaçınılmaz olacaktır.

Bunun önüne geçmek için medyumların hazırladıkları bazı güçlü muskalar var. Bu muskalar sayesinde eşinize yapılan veya size yapılan bağlama büyüsünün tesirinden tamamen korunabilirsiniz. Daha önce bu konuda yazdığım şu makalemi << ayırma büyüsü nasıl bozulur >> okumanızı isterim.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Sabun büyüsünü çözmek için sabun büyüsü yapıldığında uygulanan yöntemin tam tersi istikametinde işlem gerçekleştirmek gerekir. Hiç şüphesiz sabun büyüsü son derece ölümcül sonuçları meydana getiren güçlü büyü çeşitleri arasındadır. O halde sabunla yapılan büyüler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsun şu makalemi okuyabilirsin << sabun büyüsü nasıl bozulur >>.

Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur

Aslında insanların kendi evlerinde kolayca yapacakları nohut büyüyü çok fazla tercih edilse bile genel olarak sonuç verme olasılığı çok düşük olur. Gerek maliyeti gerekse yapılışı kolay ve hızlı olduğu için insanlar eksik bilgilerle nohut büyüsünü kendi başlarına evlerinde yapmayı deniyorlar.

Bu şekilde sonuç almak daha önce belirttiğim gibi mümkün değildir. Çünkü nohut büyüsü hazırlanırken yada bozulurken okunan çok farklı dualar vardır. Bu duaları doğru bir şekilde usulüne uygun olarak okumadığınız sürece sonuç alamayacağınızı söylemek isterim. Nohut büyü ile ilgili şu yazımı okuyabilirsiniz << nohut büyüsü nasıl bozulur >>.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Kadınların hayız kanları yani adet kanlarını kocalarına yada sevdikleri erkeklere içirmek suretiyle yaptıkları büyüdür. Elbette hem bu büyüyü yapanın da yaptıranın da Allah katında yeri yoktur.

Fakat buna rağmen çok fazla kadın bu yolu kocaları üzerinde deniyorlar. Şayet sevdiğinizin kızın veya karınızın size böyle bir büyü yaptırmış olduğundan şüphe duyuyorsanız o halde şu makalemi okumanızı öneririm << adet kanı büyüsü nasıl bozulur >>.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Diyelim ki eşinizden bir süre önce ayrılmaya yani boşanmaya karar verdiğiniz. Bunu belkide eşinize söylediğiniz ama eşiniz şiddetle boşanmaya yanaşmak istemedi. Belki sizi tehdit etti, belki çocukları duygu sömürüsü gibi kullandı. Belki daha farklı gerekçeler ileri sürdü.

Ne olursa olsun siz eşinizi ikna edemeyeceğinizi anladığınız ve eşinizin sizden kolayca boşanmasını sağlamak için, eşinizin boşanma aşamasında size hiç bir zorluk çıkarmaması için boşanma büyüsü yaptırdınız. Daha sonra geçen günlerde fikrinizi değiştirdiğinizi düşünelim.

Artık boşanmak istemiyorsanız ve yaptırmış olduğunuz boşanma büyüsünün tesirini ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Eğer bu durum olan biriysen şu yazımı okumanı özellikle öneriyorum << boşanma büyüsü nasıl bozulur >>.

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri, size veya sevdiklerinize yapılan büyünün belirtileri açıkça görünmeyebilir, eğer evinizde yada eşinizde büyü belirtileri varsa yazımı mutlaka okuyun.

Elbette bu yazıyı şu anda okuyorsan şunları merak ediyor olmalısın; büyü belirtileri nelerdir, birine yalan büyü nasıl anlaşılır, büyünün insan üzerindeki en belirgin belirtisi nedir, büyü olduğu nasıl anlaşılır, evde büyü belirtisi nasıl meydana gelir, işte tüm bu merak ettiklerine cevap bulacaksın.

Her şeyden önce sana şunu söylemek isterim, hiç merak etme çünkü aradığın tüm gerçek bilgileri bu sayfada bulacaksın. Sadece şimdi arkana yaslan ve senin için yazdığım bu yazıyı sıkılmadan, üşenmeden sonuna kadar oku. Haydi şimdi konumuza tekrar dönelim.

Özellikle eşler arasında çok karşılaşılan ayırma büyüsü belirtilerini nelerdir bunlardan söz etmek istiyorum. Gün geçtikçe büyü yapanların çoğalması ve insanların sorunlarının çarelerini falcılarda ve büyücüler de aramaları artık bir gerçek olarak biliniyor.

Karı koca arasında hiç bir sorun yokken tartışmaları, çiftlerin anlaşamamaları, aile düzenin bozulması, artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

Büyünün Belirtileri

Bunların aslında bir çoğu büyüden kaynaklanmaktadır. Fakat çoğu evli çiftler bunun farkında değiller. Farkında olmadıkları için bir çok evli insan artık boşanmanın eşiğine gelmiş veya bunlardan bir çoğuda boşanmış durumdalar. Aile içindeki büyü belirtileri nelerdir şimdi bunları kısaca özetleyeyim.

 • Kadınların artık kocalarından zevk almamaları, tiksinmeleri, uzaklaşmaları.
 • Ortada hiç bir mantıklı neden yokken aniden başlayan tartışmalar, kavgalar.
 • Uzaktayken birbirlerini çok özlemeleri ama yan yana geldiklerinde nefret etmeleri.
 • Kadınların hamile (gebe) kalamamaları.
 • Hamile kaldıklarında bir kaç ay içinde düşük yapmaları.
 • Erkeklerin erkeklik uzvunu kullanamaması (eşiyle ilişkiye girememesi)

Yukarıdaki benzer sebeplerden bir çok karı koca boşanmanın eşiğine gelmiş durumda. Bunun teşhisinin vakit kaybedilmeden yapılması bu ailelerin yuvalarının devamı için çok faydalı olacaktır.

Yapılan büyüleri anlamak için belli kuralları bilmek gerekir. Özellikle kendisine büyü yapılan kişilerde ne tür davranışlar gözlenir bunlar üzerinde duracağım. Aslında yapılan büyünün mahiyetine göre pek çok farklı belirtisi oluşmaktadır. Ben size genel manada en çok karşılaşılan büyü belirtilerini ifade etmek istiyorum.

 • En çok görülen belirti kişinin midesinde şiddetli bir şekilde başlayan mide kasılmalarının oluşması.
 • Kişinin vücudunda başlayan sedef gibi bazı deri hastalıklarının meydana gelmesi (deri döküntüsü gibi).
 • Yine ellerde ve ayaklarda özellikle ayak bölgesinde güçlü bir şekilde başlayan kaşıntılar ve terlemeler.
 • Kulak içinde başlayan kulak çınlamaları ve bunu takip eden garip sesler duymaya başlama durumları.
 • Kişilerin uykularında kedi, köpek, fare, yılan gibi hayvanların sık sık görünmeye başlaması.

Yukarıda saydığım belirtiler daha öncede yazdığım gibi en karşılaşılan büyü belirtileridir bunun dışında yapılan sihrin mahiyetine göre kişiler üzerinde daha farklı etkiler gözlemlemek ihtimal dahilindedir.

Örneğin bir insana ticari hayatında sekteye uğratmak için, o kişinin kazancına zarar vermek için yapılan bir büyünün alametleri daha farklı bir şekilde meydana gelir.

Büyü belirtileri hakkında sizler için hazırladığım aşağıdaki ses kaydını dinleyebilirsiniz. Bu sesli kayıtta insanlara yapılan muskaların onlar üzerindeki yansımalarını, sonuçlarını, insan davranışlarındaki yansımaları daha iyi anlayacaksınız.

Başka bir örnek daha vereyim, diyelim ki birisi bir başkasına haset etmiş hatta bununla yetinmeyip gidip birde büyü yaptırmış olduğunu varsayalım. İnanın bana bu tarz insanlar bizim toplumda oldukça fazla var.

Buradaki amaç diğer insana hastalık vermek olabilir, diğerine acı çektirmek olabilir bunun gibi çok farklı sebeplerden kaynaklanan durumlara rastlamak hiç de azımsanacak sayıda değildir.

Ayrıca belirtmek isterim ki eşlerin arasını bozmak için yaptırılan büyülerin sayısı oldukça fazladır. Bunların en başında eşler arasında yani karı koca arasında cinsel ilişkinin yaşanmaması için yaptırılan muskalar oldukça fazladır.

Bu şekilde bir muskanın tesiri altında kalan evli çiftlerin bundan sonra artık cinsel yaşamlarından söz etmek mümkün olmaz. Bunun tek çözümü nasıl büyü bozulur bu incelikleri bilmek ve doğru bir şekilde yapılan büyünün tesirini hemen ortadan kaldıracak koruma muskaları yaptırmaktır.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Bir insanın üzerinde büyü olduğunu anlamak için iki yol vardır. Birincisi o insanın davranışlarını incelemek, son dönemlerde ortaya çıkan belirgin normal olmayan davranışların başlaması gibi ve ikinci olarak bir hocaya bakım yaptırmak suretiyle bir insanda sihir olup olmadığı konusunda emin olunabilir.

Bir insanda büyü olduğu nasıl anlaşılır aslında bunu anlamak için alim olmaya gerek yok yapacağınız çok basit gözlemlerle bir kişide büyü olup olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Gözleme şu noktadan başlayın, örneğin üzerinde büyü olduğunu düşündüğünüz kişinin son dönemlerde yaptığı garip ve alışılmışın dışında yaptığı eylemlere bakın.

Eğer kişi daha önce hiç yapmadığı garip ve anlamsız şeyler yapmaya başladıysa bu kişi büyünün tesiri altında kontrolünü yitirmiş olabilir.

Çünkü kendine büyü yapılmış kişiler kendi iradelerini kaybederek tamamen ruhani varlıkların güçleriyle hareket etmeye başlarlar. İşte bu noktada bir kişide büyü olduğunu anlamak için en iyi referans kişilerin davranışlarını ciddi bir şekilde gözlemlemektir.

Evde büyü belirtileri

Bunun yanında şunu da söylemek gerekir, her yapılan büyü mutlak suretle bedeni etkisi altına almayabilir. Yani yapılan büyü tam olarak her insan üzerinde aynı etkiyi göstermez.

Bu durum büyü yapılan kişinin irade gücü ile doğru orantılı olarak değişlik gösterebilir. Hiç bir büyünün garantisi yoktur bu nedenle medyumlar bir kişinin üzerindeki büyüyü çözerken her zaman kişiye özel olarak farklı farklı metotlar tercih ederler.

Bu durumu daha iyi anlamanız için şöyle bir örnekle yola çıkmak doğru olur diye düşünüyorum. Örneğin bir yeriniz ağrıyor veya vücudunuzda belli bir noktada başlayan bir hastalık durumu meydana geliyor. Siz bunun çözümü için doktora gidiyorsunuz doktor önce sizi muayene ediyor değil mi?

Ondan sonra sizin bedensel durumunuza göre size özel bir reçete yazıyor. Her insanın bedeni bazı ilaçlara yanlış tepkiler verebileceği gibi büyü çözümlerinde de bunu doğru yapmak, yani doğru teşhis doğru tedavi yoluna gitmek son derece hayati önem arz eder.

Sahtekar Hocalara Dikkat

Değerli kardeşlerim, sizi bir konuda uyarmak istiyorum, çoğu zaman bazı sahtekar hocalar siz onlara gittiğiniz zaman kısa bir bakım yaptıktan sonra hemen üzerinizde büyü olduğunu söyleyebilir. Bunların amacı sadece sizin üzerinizden para kazanmaktır.

Çünkü sizde gerçekten büyü olup olmadığı bu tür kötü niyetli hocaların umurunda bile değildir. Lütfen bu konulara çok dikkat edin, hemen size bir hoca senin üzerinde büyü var diyorsa bunlara inanmayın. Sizin için en hayırlısı gerçek medyumlar aracılığı ile sorunlarınızı çözme yoluna gitmelisiniz.

Yani gerçekte üzerinizde büyü olmadığı halde sahtekar hocanın size söylediklerinden etkilenerek psikolojik olarak buna inanma eyleminde bulunabilirsiniz. Çok sayıda insan bana bu sorunlarını yazıyorlar ve ben bakım yaptığımda aslında o insanın üzerinde büyü olmadığını görüyorum.

Demek istediğim şudur ki; her söylenen şeye inanmayın, her hocayım diyen kişilerin sözlerine kanmayın. Eğer çevrenizde gerçekten iyi bildiğiniz, iyi tanıdığınız dürüst hocalar biliyorsanız öncelikle bu kişilerden tavsiye alabilirsiniz. Yanlış insanlardan alacağınız yanlış bir tedavi yöntemi Allah kurusun sizi içinden çıkamayacağınız bir durum içine düşürebilir.

Evde Büyü Belirtileri

Son dönemlerde evinizde garip şeyler mi olmaya başladı? Eğer evinizin içine her girdiğinizde henüz kapıdan girer girmez üzerinizde bir ağırlık hissetmeye başlıyorsanız bunlar evde büyü belirtileri olduğuna işaret edebilir. Buna ek olarak karı koca bir birinden ayrılsın diye, evin içinde huzursuzluk yaşansın diye evin içine büyü yapılmış olabilir.

Eğer bir kişi evde büyü belirtileri hissetmeye başladıysa ilk yapacağı şey yaşadığı evin içini baştan sona güzel bir şekilde kontrol etmelidir. Genelde evin içine yapılan büyüler göz önünde bulunmayan gizli bölgelere bırakılır.

Bunu dikkate alarak tıpkı kendinizi büyü yapan kişinin yerine koyarak yani empati yaparak onun gibi düşünmeye çalışmaktır. Siz onun yerinde olsaydınız nereye koyardınız, işte bu şekilde empati yaparak evinizin içindeki saklanmış olan muskayı bulmanız daha kolay olacaktır.

Eğer tüm aramalarınıza rağmen evin içindeki büyüyü bulamıyorsanız o zaman yapmanız gereken bu büyünün tesirini ortadan kaldırmak için iyi bir hocaya koruma muskası yaptırmak olmalıdır.

Koruma muskası yaptırdıktan sonra evin içinde gizlenmiş olan muskayı bulamasanız bile artık o büyünün tesiri ev halkına zarar veremez. Koruma muskası yaptırmak isteyenler bana özel mesajla bu taleplerini iletebilirler.

Büyü Bozma

Büyü nasıl bozulur çok sıkça sorulan sorulardan birisidir ve böyle bir soruya cevap verecek kişinin gerçekten uzman olması hatta çareler sunması, çözüm yollarını size sunabilmesi gerekir. Büyü bozma gerçekten ciddi bir iştir ancak alim olan anlar. Büyü insanın enerji kaynağına zarar vererek hem ruhsal hemde fiziksel sorunlar meydana getirir.

Aslında büyüyü tanımlarken büyü bir hastalıktır dersek yanlış olmaz. Büyü vücuda girmiş bir kanser hücresi gibidir. İçinizde, ruhunuzda yayılarak tüm bedeninize büyük hasar verebilir.

Her hastalıkta yapıldığı gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya gelinmemesi için önlemler alınması ve bazı koruma muskaları yapılması kaçınılmazdır.

Büyü bozma muskaları

Bu konu hakkında söylenebilecek tek söz büyünün bedenimizdeki enerji sistemine zarar veren bir virüs olmasından dolayı tedavisinde de bu negatif enerjiyi tersine çevirecek koruma vefkleri, muskaları, tılsımları uygulanması doğru yöntemdir.

Kendisine büyü yapılan bir kişin enerji dengesi bozulduğu için mutlaka bu konuda uzman olan bir medyum tarafından bu bozulmuş olan enerji tekrar dengelenmelidir. Bu tedavi yapılan büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracağı gibi enerjinin tazelenmesi nedeniyle aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır.

Şununda bilinmesi gerekir, ne yazık ki büyünün tekrar yapılmasını engelleyecek bir yöntem yoktur. Ortalıkta dolaşan pek çok bilginin ne kadar faydasız olduğunu görmek gerekir.

Çok farklı çözüm önerileri ortalıkta dolaşmakta ama bunların gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmadığı bilmek gerekir. Çoğu medyum, hoca yada şifacı büyünün çözülmesi için yüzlerce yıldır Kuran ayetlerinin okunmasını ve yazılarak kişinin üzerinde taşıması gibi benzer çözüm yolları sunmaktadır.

Bu çözümlerin bir yere kadar faydalı olduğunu söyleyebilirim. İlahi bir mesaj olan Kuran alemlere rahmet ve şifa olarak indirilmiştir. Elbette ki bu ayetleri okumak insana bir şifa getirecektir.

Büyü Bozmak

Yapılan büyünün tedavisinin şart olduğunu bilmemiz gerekir. Ancak büyünün tedavisi için sadece Kuran ayetlerini okumak yeterli bir işlem değildir. Bacağı kırık bir insanın düzelmesi için Allah’a dua etmek ve yardım istemek bir yere kadar fayda sağladığı gibi mutlaka bu hastanın bir ortopedi uzmanına görünmesi gerekir.

Çünkü sadece dua etmek bacağı kırık bir insanı tedavi etmeye yetmez. Büyü çözümü içinde aynı durum geçerlidir ve sadece dua okuyarak tedavisinde başarı elde etmek, sonuç almak maalesef mümkün değildir. Bu nedenle uzman bir medyum tarafından olaya müdahale edilmesi doğru olur.

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri, en çok yapılan büyü tariflerini öğrenmek ister misin? Sevdiğine, eşine, düşmanına, karına veya kocaya yapılan büyü çeşitleri nelerdir birer birer açıklayacağım.

Gerek sevdiğiniz kişiye, gerek eşinize veya nişanlınıza, gerek arkadaşa yapılan büyü çeşitleri hakkında bilgi edinmek istiyorsan bu yazımı dikkatlice okumalısın. Zira yazımı okuduğunda en etkili büyü çeşitleri ve tarifleri hakkında bilgilenmiş olacaksın.

Öncelikle kendisine büyü yapılan kişinin üzerinde ne tür bir büyü olduğunu saptamak, belirlemek gerekir. Büyü çeşitleri yapılan büyünün mahiyetine göre oldukça geniş bir yelpaze oluşturur. Yapılan büyünün teşhisi için yine bir çok farklı yöntem ve teknikler vardır. Bu bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne tür değişiklikler olduğunun belirlenmesi gerekir.

Bunu tıpkı doktorların yaptığı analiz raporları gibi düşünebilirsiniz. Büyünün insanın üzerindeki tüm olumsuz etkilerinin bakım yapan hoca tarafında tüm ince ayrıntılarına kadar ortaya çıkartılması büyünün tedavisi için son derece hayati önem taşır.

Büyünün Çeşitleri

Nasıl bir büyü yapıldığını bilmek sorunun teşhis edildiği anlamına gelir ki hepinizin bildiği gibi teşhis olmadan doğru tedavide olmayacaktır. Genel olarak büyü çeşitlerini şu maddeler halinde sıralamak doğru olur.

 • Havaya atılan büyü çeşitleri
 • Suya atılan büyü çeşitleri
 • Toprağa gömülen büyü çeşitleri
 • Ateşe atılan büyü çeşitleri

Yani evrende bulunan 4 elementin gücünden yararlanılarak hazırlanan büyü çeşitleri vardır. Elbette bunları da kendi içlerinde çeşitli kategorilere ayırmak mümkündür. Büyü yapanlar yani büyücüler kişilerin zaaflarını tespit ederek kişiye özel büyüler yaparlar.

Her büyücü önce büyü yapacağı kişi hakkında bir bakım yaparak o kişinin üzerinde ne tür bir büyünün daha etkili olacağını tespit eder. Çünkü her insanın büyüye karşı savunması farklılık gösterir bu nedenle büyü yapanlar yani büyücüler bu konuda son derece hassas davranarak önceden bir analiz çalışması yaparlar. Bu analizin sonucuna göre kişiye özel olarak bu büyü yapmak için hazırlık aşamasına geçerler.

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Büyü yapıldığında o kişinin işleri bozulur, kişinin gerek aşk yaşantısı gerekse iş hayatındaki sorunları büyük oranda artmaya başlar. İşinde başarılı olması mümkün değildir veya aile ve aşk hayatında da aynı başarısızlıklar artarak devam eder. Bu durumda olan kişi gerek fiziksel gerek ruhsal olarak büyük bir açmazın içine girer.

Büyük bir paradoks hali başlar. Kendisini adeta kapana sıkışmış gibi hisseder, ne yaparsa yapsın bir çıkış yolu üretemez. Gün geçtikte tüm enerjisi azalarak yerini büyük bir umutsuzluk duygusuna, büyü bir çaresizlik duygusuna bırakır. Genel anlamda büyünün belirtilerini sıralamak gerekirse şu belirtilere dikkat etmek gerekir.

 • Kişinin birden, aniden bayılması (beynin işlev bozukluğu)
 • Sonradan meydana gelen kişilerin konuşamaması (kekemelik hali)
 • İnsanların uzuvlarını sık sık yıkamaya başlaması (sürekli kendi bedenini pis hissetmek)
 • Cinsel isteksizlik, iktidarsızlık gibi cinselliğin işlevlerin tamamen bozulması (isteksizlik)
 • Uyku haline geçilememesi (uyumak için çok çaba sarf etmek, zor uyumak)
 • Yada tam tersi uykuya doyamamak (çok fazla uyuma isteği)
 • Eşlerin birbirinden soğuması hatta birbirlerinden nefret etmeye başlaması
 • Ani ve aşırı korku hallerinin yaşanması, rüyada kabusların görülmesi

Evet genel olarak büyünün belirtileri bu saydıklarımızdır. Eğer sizde yukarıda belirtileri yaşıyorsanız muhtemelen üzerinizde büyü var demektir. Tekrar ediyorum bundan emin olmak için yapılması gereken güvenilir bir medyuma bakım yaptırmaktır.

Büyü Gerçek Mi?

Günümüzde hala bu soruyu soran müslümanların olması gerçekten ibret vericidir. Kutsal kitabımız Kuran da açıkça büyünün gerçek olduğu belirtilmesine rağmen hala büyüye inanmayanların olması gerçekten İslam anlayışına sığmayacak bir davranıştır.

Bu tür kişiler farkında olmadan Allah’ın kitabında yazan gerçeği kabul etmediklerinin farkında mı acaba? Elbette ki büyü gerçektir, hatta peygamberimize dahi büyü yapıldığından Kuran açıkça söz eder.

Bütün bunların bilinmesine rağmen hala toplumun bilgisiz bir kesiminde büyüye karşı bir ön yargı, inanmama hali, şüphe ile yaklaşma hali var. Bu nedenle sizleri uyarmak isterim, büyüye inanmayan bir müslüman Kuran ayetlerini kabul etmediğini bilmesi gerekir.

Bunu belki farkında olmadan yapıyorlar ama ayetleri inkar etmek Kuran’ı inkar etmektir. Bunun böyle bilinmesinde büyük fayda görüyorum.

Özet olarak;

Değerli kardeşlerim; sizlere doğru bilgiler vermek için olağanüstü bir emek harcadım ama sanıyorum harcadığım tüm emeğe değerdi. Biliyorum diğer web sitelerinde çok kirli bilgiler dolanıyor bu anlamda sizlere gerçek ve doğru bilgiler vermek için zaman harcıyorum.

Her türlü yardım almak istediğiniz konuda bana mail adresimden yazarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazılarımı beğenerek ve sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla paylaşarak bana büyük bir katlı sağlamış olursunuz. Hepinize bu yazımı sabırla sonuna kadar okuduğunuz için tek tek teşekkür ediyorum.

1 yorum yapılmış “Büyü Nedir”

Bir cevap yazın