Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız?

Size veya bir yakınınıza yapılan büyünün kimin tarafından yapıldığını öğrenmek çok önemlidir. Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? Büyü yapanın kim olduğunu nasıl öğreniriz? Siz değerli inanan kardeşlerime bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız?

Değerli kardeşlerim, büyü yapanın kim olduğunu tespit etmek için bazı yöntemler vardır ancak yapılan büyünün anlaşılması için daha önce yazdığım büyü nasıl anlaşılır adlı makalemi de mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Şimdi biz ana konumuza geri dönelim, büyü yapan kişiyi anlamak ya da deşifre etmek için okunması gereken bazı ayetler olduğunu söylemek isterim. Büyünün kimin tarafından yapıldığını veya yaptırıldığını öğrenmek için elbette bu konuda uzmanlaşmış bir medyumdan da destek alabilirsiniz.

Eğer çevrenizde tanıdığınız bir hoca ya da medyum yoksa bu konuda ben de size destek olabilirim. Evinize, size veya eşinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve büyü yapanın kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız bana iletişim sayfasındaki mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Büyü yapan kişiyi nasıl öğreniriz?

Değerli kardeşlerim, büyü yapan kişiyi tespit etmek için öncelikle gizli ilimler hakkında biraz bilgi sahibi olmanız gerekir. Gizli ilimleri uygulayan kişiler bu yöntemleri kullanarak büyü yapan kişiyi kolayca ortaya çıkarabilirler.

Size tavsiyem öncelikle bu konuda yardım almak için uzman medyumlara danışmanızdır ancak ”yok hocam benim durumum uygun değil, ben kendim tespit etmek istiyorum” diyorsanız, o zaman aşağıda yazdığım yöntemleri dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Büyü yapan kişiyi nasıl anlarız?

Büyü yaptıran kişi rüyanızda görmek için aşağıdaki ayet ve uygulamayı yapmanız yeterli olur.

  • Aşağıdaki ayet 7 gün boyunca her gece 3 er kez okunacak.
  • Bu ayeti abdest alarak okumanız gerekiyor, buna dikkat edilmesi son derece önemlidir.
  • 7 gecenin sonunda son okumayı yaptıktan sonra niyet edip yatmanız gerekiyor.
  • Allah’ın takdiri ile rüyanızda size ya da bir yakınınıza eğer biri büyü yaptıysa bu kişi rüyanızda size ulvi varlıklar aracılığı ile gösterilir.

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız?

Hemen hatırlatmak isterim ki, yukarıdaki uygulamayı yapan her insanın rüyasında bu bilgilerin verileceği garanti edilemez çünkü takdir Yüce Allah katındadır. Siz gereken özeni gösterin takdiri yüksek makamlara bırakın.

Farklı boyutlarda yaşayan yüce ulvi varlıklar sayesinde size bu bilgi rüya aracılığı ile aktarılır. Bu uygulamanın dışında elbette daha farklı yöntemler vardır. Özellikle medyumlar yapılan büyünün kimin tarafından yaptırıldığını ortaya çıkarmak yönünde çok farklı teknikler kullanırlar.

Değerli kardeşlerim; büyü yaptıran insanı öğrenmek gerçekten çok önemlidir çünkü bu şekilde ileride size yapılacak olan büyülerin bile önüne geçebilirsiniz. Bu kişiyi tespit ettikten sonra bundan sonra size tekrar zarar verememesi için bazı önlemler vardır.

Büyü yaptıran kişinin bundan sonra size ya da yakınlarınıza zarar vermesini tamamen önleyebilirsiniz. Bu alanda yapılan halihazırda pek çok çalışma vardır. Bu çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi almak için benimle temasa geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın