Büyü Yapan Hocalar

Genelde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde yaşayan insanlar bana yaşadıkları şehirde büyü yapan hocaları ve medyumları soruyorlar, bu nedenle sizlere bu konu hakkında bazı detaylar vermek istiyorum.
Değerli kardeşlerim, Ben neredeyse 23 yılı aşkın bir zamandır belki sayısı binleri aşan insana yardım ettim. Bu yardımlarım sırasında sizlere en az yük olacak şekilde yapmaya gayret ettim. Çoğunuzun duasını aldım, yıllar sonra bile beni arayıp teşekkür eden o kadar çok insan varki, hepsine buradan tek tek teşekkür ediyorum, eksik olmasınlar.
Genel olarak bana sorulan bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. Ankara’da yaşamama rağmen Türkiye’nin her şehrinde yaşayan insanlarla temas halindeyim. Burada yaşayan insanlar beni arayarak sorunlarını benimle paylaşıyorlar. Kimin evlilik sorunu oluyor, kimin kısmeti kapalı oluyor, kimisi aşkına karşılık bulamadığı için sorunları oluyor bu şekilde problemleri olan insanlar beni arayarak yardım istiyorlar. Ben hazırladığım çalışmaları insanların isim ve doğum tarihlerini alarak hazırlıyorum. Yani insanların hangi şehirde yaşadığınızın bir önemi yok, Ankara’ya gelmeniz gerekmiyor. Bu vefkler insanların gıyabında isim bilgileri ve diğer bilgiler alınarak hazırlanabilir. Bu duruma bir açıklık getirmek ihtiyacı duydum. Çoğu insan Ankara’da yaşamadığı için beni İstanbul, İzmir, Adana, Bursa gibi şehirlerimizden arayıp onlara yardımı olup olamayacağımı soruyorlar.
Değerli kardeşlerim; Türkiye’nin her köşesi dahil olmak üzere yurt dışında yaşayan çoğunlukla Almanya, Hollanda, İsviçre gibi Türklerin çok yoğun olarak yaşadığı ülkelere dahi çalışmalarımı kargoyla gönderiyorum. Beni sık sık Almanya ve Avrupa ülkelerinden arayan bazı insanlar onların yaşadıkları yerde büyü yapan hocaları tanıyıp tanımadığımı soruyorlar. Ben hiç bir hocaya referans olmayı etik bulmuyorum dostlarım. Sadece kendi hazırladığım vefkler için söz verebilirim diğer büyü yapan hocaları ne hiç kimseye tavsiye ederim nede onlara kefil olabilirim. Bu bana yanlış geliyor. Bu nedenle bu tür tavsiye beklentilerinizi rica ediyorum bana sormayın. Eğer benden yardım almak istiyorsanız Allah’ın izniyle ben size en iyi şekilde yardımcı olurum. bu konuda en küçük endişeniz olmasın.

Gerek aşk büyüsü, gerek büyü bozma, gerek papaz büyüsü gibi tüm sorun yaşadığınız konular için bana ulaşabilirsiniz, emin olun ki sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için bazen sabahlara kadar uyumayıp insanların benden istedikleri vefkleri tamamlamaya çalışıyorum. Beni mutlu eden en güzel olay ise yardımcı olduğum insanların sonucu aldıktan sonra dönüp benimle mutluluklarını paylaşmaları en büyük hediyem oluyor. Ne kadar çok yorulmuş olsam da yardımcı olduğum insanların sevinçlerini benimle paylaşmaları bana ne kadar doğru bir iş yaptığımı hatırlatıyor. O zaman anlıyorum ki ben iyi işler yaparak ihtiyacı olan insanların sorunlarını çözebiliyorum. En güzel mutluluk bu olsa gerek. Benim açımdan bir insana yardımcı olabilmek ve o insanın dönüp sorununun çözüldüğünü söylemesi bu işte aldığım en anlamlı hediye oluyor.

2 Yorum “Büyü Yapan Hocalar”

  1. Eşim orta yaşlı bir kadınla (tahminimce) ilişki yaşıyor kadını bende tanıyorum kocama bir tanem .canım gibi kelimeler kullanırken yakaladım onu 1 senedir tanıyoruz o tarihten itibaren kocamda ereksiyon sorunu başladı acaba buyumu yaptı şüpheler beynimi kemiriyor lütfen yardım

  2. Merhaba eşim gece 03 sılarında korkuyla uyanmış memlekette ben İstanbul’da calısıyordum ve birşeyler gördüğü nu söylüyor bir çok imama gittik cözüm bulamadık kur-an okuyunca daha çok bagarıyor çağırıyor ve ıkındı ezanından sonra kendısınde degışıklik oluyor gündüz normal ıkındıden sonra 11 aylık cocugumuzu bıle gözü görmüyor yardım beklıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.