Büyü Yapan Hocalar

Güncelleme:

Türkiye’nin pek çok ilinde büyü yapan ileri derecede bilgili alimlerin olduğunu biliyoruz. Fakat her sektörde olduğu gibi büyü sektöründe de bu işi istismar eden hocaların olduğunu söylemek elbette mümkündür.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


İnsanlar yaşamları boyunca farklı zorluklarla karşılaşırlar. Özellikle konu büyü olduğunda bu duruma biraz daha ciddi eğilmek gerekir. Pek çoğunuz büyü yapan hocalar hakkında bilgi edinmek istiyor. Büyü yaptırmak gerçekten de ciddi bir meseledir ve usta bir hoca tarafından yapılması son derece mühimdir.

Bu konunun çok hassas bir konu olduğunun farkında olduğum için böyle bir makalenin okuyucular için faydalı olabileceğini düşünüyorum. Umarım bu makaleyi hepiniz zevk alarak okuyacaksınız.

Büyü Yapan Hocalar

Eski çağlardan günümüze kadar tonlarca ezoterik bilgi günümüzde kadar ulaştı. Geçmişten günümüzde kadar pek çok mistik bilge, gizli bilgileri bir sonraki kuşağa aktarmıştır. Günümüzde mistik insanlara genel olarak medyum ya da hoca diyoruz.

Büyü yapan hocalar her dönem kendilerini gösterdiler, insanlara yardımcı oldular, gizli kalmış olayları aydınlattılar. Bu şekilde topluma büyük katkı sağladılar. Bugün ülkemizde sayısı yüzleri bulan çok değerli büyü yapan hocalardan söz etmek mümkündür.

Sihir yolu ile şifa bulamayan pek çok insan şifa buldu, ayrılan insanlar tekrar birleşti, kısmetsiz insanların kısmetleri açıldı. Hatta geçmişte işlenmiş cinayetler bile büyü yapan hocalar tarafından açığa çıkarıldı. Günümüzde büyücülüğe şüphe ile yaklaşılıyor olsa bile aslında pek çok insan büyünün gerçek olduğunu kabul ediyor.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü yapan hocaları tarot falcıları ya da fal bakan insanlar ile karıştırmamak gerekir. Aslında sihir dediğimiz realite tüm kutsal kitaplarda açık bir şekilde anlatılmıştır. Bizim kutsal kitabımız büyü gerçeğini zaten açıkça ortaya koymuştur. Bu nedenle büyünün gerçek olmadığını söylemek bir anlamda Kur’an ayetlerini inkar etmektir.

Manevi dünyanın kendi kuralları vardır bu nedenle fiziksel dünyaya ait fizik kuralları manevi dünyada anlamını yitirir. Ruhsal bakımdan yetenekleri olan kişiler diğer insanların ruhsal alanlarını etkileyebilir. Aşk büyüsü yapan hocalar da tam olarak spiritüel güçlerini kullanarak diğer kişiler üzerinde kontrol sağlayabilir.

Örneğin eşini seven bir kadının sevdiği eşi tarafından sürekli hor görülmesi veya kocası tarafından sürekli başka kadın ile aldatılması gibi durumlarda aşk büyüsü yapan hocalar bu duruma müdahale edebilir. Kadın tarafından kocasına yaptırılan bağlama büyüsü sayesinde artık erkek diğer kadınlara karşı ilgi duymaz ve evdeki kendi karısıyla ilgilenmeye başlar.

Kara Büyü Yapan Hocalar

İnsanlar aslında birer enerji formlarıdır, kendi bedenlerinde var olan enerji ile hareket ederler. Bu enerji boyutuna dışarıdan müdahale etmek mümkündür. Kara büyü yapan hocalar da canlı varlığın enerjisine dolaylı olarak müdahale etme yeteneğine sahip olan kişilerdir.

Kara büyü yapan hocalar kendilerinde mevcut olan güçleri kullanarak bir insanın ölümüne bile beden olabilirler. Ruhani varlıkların yardımı sayesinde yapılan kara büyüler bir insanın akıl sağlının bozulmasına ya da o kişinin ölümüne bile neden olabilir.

Değerli kardeşlerim; kara büyü gerçekten de son derece derin hasarlara neden olabilir. Şayet böyle üzerinizde kara büyü olduğu  şüphesi içindeyseniz hemen vakit kaybetmeden güvenilir bir medyuma ya da hocaya bakım yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Aile içinde kadın erkek arasında yaşanan tartışmalar sonucunda evliliklerin son bulması oldukça sık yaşanıyor. Bazen kadın veya erkeğin eşini başka biriyle aldatması sebebiyle de mutlu giden bir yuvanın yıkılması gündeme gelebiliyor.

Bağlama büyüsü yapan hocalar sayesinde artık boşanma aşamasına gelinmiş evlilikler bile kurtarılabilir. En çaresiz durumlarda dahi iki insan arasındaki soğukluk, nefret, öfke duyulan hallerin bağlama büyüsü sayesinde önüne geçilebilir.

Eğer eşlerden birisi diğerine karşı nefret duyuyorsa ve artık boşanmak istediğini sık sık aile içinde dile getiriyorsa, vakit kaybedilmeden uzman bir bağlama büyüsü yapan hocadan destek alma vakti gelmiş demektir.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Her insanın korkulu rüyasıdır papaz büyüsü çünkü herhangi bir kişiye zarar vermek için oldukça aktif olarak kullanılan bir sihirdir. Papaz büyüsü yapan hocalar ruhunu şeytana satan kişilerdir çünkü bu sihir dinimizde kesinlikle haramdır ve yasaklanmıştır.

Bir insanın kullanabildiği enerji sayısı (veya daha doğrusu kalitesi) ne kadar yüksek olursa, etrafındaki dünyayı o kadar iyi algılayabilir. Aslında toplumda papaz büyüsü diye bilinen şeyde bir tür enerji boyutudur. Papaz büyüsü yapan hocalar yüksek enerji sayısına sahip kişilerdir. Etkilemek istedikleri kişilere çeşitli sihir formüllerini kullanarak rahatlıkla etki edebilirler.

Doğal olarak sihir ve büyü İslam dininde yasaklanmıştır, lakin buna rağmen bu tür sihirleri yapan karanlık güçlerin olduğunu biliyoruz. Benim şahsi tavsiyem, insanların bu tür karanlık işlerden uzak kalmaları yönündedir.

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Negatif sihirlerin başında sabun büyüsü gelir ve bir tür kara büyüdür. Sabun büyüsü yapan hocalar bünyelerinde var olan tüm negatif enerjiyi sabun büyüsü aracılığı ile zarar vermek istenilen kişiye aktarırlar. Bu şekilde sabun büyüsüne maruz kalan kişinin hayatı adeta yok edilmiş olur.

Bu ritüelde bir kalıp sabun ve toplu iğneler kullanılır. Bu sihri hazırlayan kişi haftanın belli saatlerinde ve gecenin belli dilimlerinde bir takım ayinler yaparak bu sihri hazırlarlar. Sihir hazırlandıktan sonra sabun büyüsü yapılan kişi için artık kara günler yaklaşmıştır.

Karanlık güçlerin enerjisi ruhsal alemde hızla yayılarak madde dünyada yaşayan varlığa yani büyü yapılan kişiye negatif enerji formlarında ulaşmaya başlar. Bu enerjinin yüksek baskısı altında kalan insan bilinci bir süre sonra bu baskıya dayanamayarak iflas etmeye başlar. Kişi bu şekilde akıl sağlığını bile kaybedebilir.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Hocalar

Bir insanın etrafındaki dünyayı tanımasının 5 yolu vardır; görme, dokunma, koklama, işitme ve tat alma duyuları. Adet kanı büyüsü yapan hocalar da tam olarak tat alma duyusu aracılığı ile büyü yapılan kişiye tesir ederler. Herhangi bir kadının kocasını kendine bağlaması tat yoluyla hazırlanan sihirle mümkün hale gelir.

Yani yedirme veya içirme yapılarak büyü yapılan kişinin iradesi ele geçirilir. Adet kanı büyüsü de tat yoluyla etkisini diğer kişiye aktaran güçlü bir büyü şeklidir. Adet kanı büyüsü yapan hocalar tamamen ahlaktan uzak olan, hiçbir etik değere sahip olmayan kişilerdir.

Bir kadının ay başı kanı üzerinden o kadının kendi kocası üzerinde kontrol sağlamaya çalışması elbette hoş görülemez. O nedenle son derece mide bulandırıcı olan bu uygulamadan herkesin uzak durması gerekir.

Boşanma Büyüsü Yapan Hocalar

İki insanın arasını aşmak için bazı yollar vardır, bu yollardan en bilineni ayırma veya boşanma büyüsüdür. Bu nedenle çok sayıda boşanma büyüsü yapan hocalar dan yardım almak suretiyle eşlerinden sorunsuzca boşanabiliyor.

Bu hangi hallerde ihtiyaç oluyor kısaca buna değinelim: Örneğin eşini sevmeyen birisi doğal olarak boşanmak ister. Bu konu üzerinde eşiyle konuşur ama eşi boşanmaya yanaşmaz. İşi yokuşa sürebilir ve bu durumda boşanmak isteyen tarafın fazla yapacak bir şeyi kalmaz.

Boşanma büyüsü yapan hocalar hazırladıkları tılsım sayesinde boşanmaya yanaşmayan ya da zorluk çıkaran tarafı bu şekilde ikna ederler. Kısa süre sonra boşanmak istemeyen kişi zorluk çıkarmadan eşinden ayrılmayı kabul eder. Bu sayede sancısız bir boşanma gerçekleştirilmiş olur.

İstanbul Büyü Yapan Hocalar

İnsanlar yaşam süresi boyunca hemen her konuda acı tatlı deneyim kazanırlar. Her insanın kendi küçük hayal dünyası vardır. Kendi beklentileri ve istekleri vardır. Ne yazık ki hayat insanlara her zaman onların istediklerini vermez. Bizimde içinde yaşadığımız maddesel dünyanın kuralları fiziksel alem boyutunda yaşayan canlılar için bu şekilde işler.

Bir de bunun dışında fizik ötesi dediğimiz maddesel olmayan alem vardır. Bu alemi çok az insan bilir, onun idraki ancak bilinç yoluyla mümkündür. Maddesel dünyanın hallerini aşıp diğer alemlerle iletişime geçebilmek ancak bir kaç üstün insanın yapabileceği bir şeydir.

İstanbul’da büyü yapan hocalar var olan madde dünyasının ötesine geçerek diğer ruhani varlıklar boyutuna ulaşabilir. Elbette gerçek hocalardan söz ediyorum çünkü çok sayıda sahtekar hoca olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer bir kişi büyü yaptırmak istiyorsa İstanbul’da büyü yapan hocalardan daha ayrıntılı bilgi alabilir.

Ankara Büyü Yapan Hocalar

Büyü fenomenin özüne geçiyoruz, onu detaylı ve net bir şekilde açıklamak için kavramsal bir temele sahibiz. Bu sebeple bu realite artık pek çok kişi tarafından kabul görüyor. Ankara’da yaşayan insanlar Ankara’da büyü yapan hocalar aracılığı ile aslında pek çok sorununa çare bulabiliyor.

Başkent Ankara’da yaşayan çok sayıda medyum hocalar var olduğunu biliyoruz. Gizli ilimler alanında kendini ispat etmiş ve kendini çok iyi yetiştirmiş hocalar sayesinde günümüzde insanlar problemlerine çözüm bulabiliyor.

Bursa Büyü Yapan Hocalar

Muhtemelen dertsiz insan yoktur, her bireyin kendine göre farklı farklı sorunları var. Bu sorunlardan bazen kendi başımıza kurtulabiliyoruz ama bazen de sorunlar kendi başımıza çözemeyeceğimiz boyutlara ulaşabiliyor. Bursa’da yaşayan güzel insanlardan sık sık mesajlar alıyorum. Onlardan gelen sorulara mümkün mertebede cevap veriyorum.

Genel olarak bana Bursa’da büyü yapan hocalar hakkında sorular soruluyor. Ben hiç bir hocaya referans olamam ama elimden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışıyorum. Yardım alacağınız hocaları çok iyi seçmeniz konusunda sık sık sizleri uyarmaya çalışıyorum.

Denizli Büyü Yapan Hocalar

Güzel illerimizden birisi olan Denizli’de yaşayan kardeşlerim bana ulaşarak Denizli’de büyü yapan hocalar hakkında her türlü soruyu sorabilir. Mümkün mertebe sorularınıza en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyorum. Denizli’de ikamet eden değerli insanlar bana her zaman rahatlıkla ulaşabilirler.

İzmir Büyü Yapan Hocalar

İzmir’de yaşayan güzel din kardeşlerim zaman zaman bana özelden mesaj gönderiyorlar. İçlerinde aşk acısı çekenden, sevdiğiyle ayrılmak isteyen veya kısmetini açtırmak isteyen pek çok insan var. Bu kişiler İzmir’de büyü yapan hocalar hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Bu konularda merak ettiğiniz her türlü soruyu bana yazmakta özgürsünüz.

Kayseri Büyü Yapan Hocalar

Kayseri’nin güzel kalpli insanları tıpkı diğer güzel insanların da yaşadıkları gibi bazen yardım almak zorunda kalabiliyorlar. Kendine büyü yapıldığını düşünen kişiler veya başkasına sihir yaptırmak isteyen insanlar doğal olarak bana sorularını yöneltiyorlar. Kayseri’de büyü yapan hocalar hakkında bilgi edinmek istiyorlar.

Değerli kardeşlerim; aslında Kayseri ilinde hizmet veren o kadar çok değerli hoca var ki. Belki de Türkiye’nin en güçlü hocaları Kayseri’de yaşıyordur. Kayseri ilimiz çok değerli hocaları içinde barındırmasıyla ün yapmıştır. Bu nedenle Kayseri’de büyü yapan hoca bulmak aslında hiç de zor değildir.

Konya Büyü Yapan Hocalar

Çok sayıda yüce ruha ev sahipliği yapan güzel şehrimiz Konya’dan oldukça fazla mesaj alıyorum. Doğal olarak Konya’da büyü yapan hocalar hakkında sorularla muhatap oluyorum. Konya şehri kendi kültürel genetiği ile aslında içinde çok fazla sayıda hocayı barındıran zengin bir şehrimiz.

Konya ilinde yaşayan vatandaşların Konya’da büyü yapan hoca bulmakta zorlanacaklarını düşünmüyorum. Sadece bazı konulara dikkat etmeleri ve doğru hocalardan yardım almalarını öneriyorum. Gerçek bir hocaya yaptırılan her türlü iyi niyetli büyü mutlaka karşılık bulacaktır.

Mardin Büyü Yapan Hocalar

Mardinli dostlarımda da çok sık olmamakla birlikte mesajlar alıyorum. Bana Mardin’de büyü yapan hocalar hakkında bazı sorular yöneltiyorlar. Mardinli kardeşlerimin özellikle bu ilde hizmet veren medyum veya hocalara karşı çok dikkatli olmasını söylemek istiyorum.

Maalesef Mardin ilinde çok sayıda bilgisiz hoca bu alanda hizmet veriyor. Bunun sonucu olarak hocalara giderek muska ve benzeri çalışmalar yaptıran Mardinli kardeşlerim hayal kırıklığı yaşayabiliyor. Mardin ilinde medyumluk yapan şahıslara karşı çok uyanık olmalısınız çünkü bu ilde umut tacirliği yapan çok sayıda sahtekar hoca olduğunu çok iyi biliyorum.

Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Değerli kardeşlerim; yine tarafıma en çok gelen sorulardan birisi ise Süryani büyüsü. Bu konu aslında çok derin bir konu olduğu için burada detaylandırmak çok doğru olmaz.

Eğer Süryani büyüsü yapan hocalar hakkında öğrenmek istediğiniz şeyler varsa bana özelden mesaj yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda Süryani büyüsü ile ilgili sorularınıza yanıt vermeye çalışacağım.

1 yorum yapılmış “Büyü Yapan Hocalar”

Bir cevap yazın