Büyü Nasıl Yapılır?

Değerli kardeşlerim, eğer etkili bir büyü yaptırmak istiyorsanız mutlaka size vereceğim bu değerli tavsiyeleri dikkatlice okuyun. Bu makalemi okuduktan sonra doğru büyü nasıl yapılır hepiniz bileceksiniz.

Sonuç veren doğru büyü nasıl yapılır?

Kıymetli kardeşlerim, büyü dediğim zaman aklınıza doğaüstü güçleri getirin çünkü medyum ya da büyücüler çeşitli büyüleri hazırlarken birazdan size izah edeceğim doğaüstü güçleri kullanırlar.

Büyüler amaçlarına göre ikiye ayrılırlar, bunları şu şekilde size izah edebilirim;

  1. Birine zarar vermek için yapılan büyüler (kara büyüler)
  2. Bir kişinin hayatını kolaylaştırmak için yapılan büyüler (ak büyüler)

Örneğin bir kişiye zarar vermek için o kişinin, saç teli, kıyafeti ya da buna benzer kişisel eşyaları kullanılabilir. Aynı şekilde bir insanın iyiliği için hazırlanan büyü çeşitlerinde de benzeri eşyalar kullanılır.

Büyü yapılırken hangi malzemeler kullanılır?

Az önce belirttiğim gibi büyü hazırlanırken kişinin, saçı, özel bir eşyası, tırnağı ya da bunun dışında daha çok farklı araç kullanılabilir. Bütün bunlara ek olarak her medyumun kendine has metotları olduğunu da söyleyebilirim.

Değerli kardeşlerim, büyü hazırlanırken genelde sözlü metinler, çeşitli ayinler, yazılı metinler gibi daha pek çok farklı yöntem ve uygulamalar kullanılır. Buradaki amaç sihir yoluyla negatif ya da pozitif evrensel enerjileri devreye sokmaktır.

Evrenin tamamı enerjiden ve titreşimden meydana gelir, medyumlar bunu bilen kişilerdir. Bu enerjilere nasıl müdahale edecekleri çok iyi bilirler. Bu şekilde enerjileri istedikleri kişiye yönlendirebilirler.

Biliyorum, bu yazdıklarımı anlamak sizin için biraz zor olabilir ancak büyü ve enerji konularını doğru anlamanızı istiyorum. Nihayetinde büyü dediğimiz kavram da bir tür enerjidir ve enerjinin tesirlerinin insanlar üzerinde kullanılmasından ibarettir.

Birini aşık etmek için büyü nasıl yapılır?

Değerli kardeşlerim, insanoğlu varlık alemine geldiğinden beri sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyar. Hepimiz birileri tarafından önemsenmek ve sevilmek isteriz. Bu gayet doğaldır çünkü sevmek ve sevilmek insani duygulardır.

Bu nedenle insanlar sevdiklerini kendine bağlamak için bazı bağlama büyüleri veya çeşitli vefkler yaptırırlar. Bir insanı kendinize aşık etmek hazırlanan çok farklı büyü metotları vardır. Bu metotlardan hangisinin daha iyi olduğunu anlamak için kişilerin karakteristik yapılarına bakmak gerekir.

Yani her hastaya aynı reçeteyi yazamayacağınız gibi her insana da aynı büyüyü hazırlayamazsınız. Yapılacak olan aşık etme büyüsünün hangi tür bir büyü olacağına yardım aldığınız medyum karar verebilir. Burada dikkat etmeniz gereken husus dolandırıcı medyumlara dikkat etmektir.

Değerli kardeşlerim, aşık etme büyüleri hakkında destek almak için veya kafanıza takılan bir soruya yanıt almak için iletişim sayfasında bulunan mail adresinden direk olarak bana sorularınızı yazabilirsiniz.

Gerçekten sonuç veren bir büyü nasıl yapılır?

Bu konuyu anlamanız için size kendi yaşamış olduğum küçük bir hikayeyi anlatmak istiyorum. Yaklaşık 25 yıldır yapmış olduğum medyumluk hizmetim süresince binlerce farklı insanı tanıma şansına sahip oldum.

Bu insanların arasında mevki sahibi insanlardan tutunda okuma yazma bilmeyen insanlara kadar çok farklı eğitim seviyesinden insanlar vardı. Bir keresinde şimdi burada adını veremeyeceğim çok ünlü bir sanatçı bana gelmişti.

Bu sanatçıyı hepiniz tanırsınız lakin etik olarak onun izni olmadan burada onun adını açıklamam doğru olmaz değerli kardeşlerim. Bunu anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. Her neyse biz tekrar hikayemize geri dönelim.

Bu sanatçı bana bir arkadaşı tavsiye ettiği için gelmişti ama doğrusunu söylemek gerekirse büyüye pek inanmıyordu. Daha önce farklı bir medyumdan yardım aldığını ve sonuç alamadığını söyledi. Bu yüzden bazı ön yargıları ve kuşkuları olmasını gayet doğal karşıladım.

Kendisine gerçek medyumlar ve sahte medyumlar hakkında kısa bir bilgi verdim ve rahatlamasını sağladım. Bu kişinin isteği eskiden kendisini seven bir erkeği tekrar kendisine bağlamak istemesiydi.

Konuyu fazla uzatmak istemiyorum, ben kendisi için çok güçlü bir vefk çalışması hazırladım ve en geç 10 gün içinde sonucu alacağını söyledim. Kendisi bu vefkleri benim talimatlarıma göre uyguladı. Tam olarak 4 gün sonra bana teşekkür etmeye geldi. Çok kısa bir süre içinde sonuç aldığı için belki de o anda dünyanın en mutlu kadını kendisiydi.

Kısacası değerli kardeşlerim, eğer doğru medyumlarla çalışırsanız mutlaka sonuç alırsınız ama bu medyumları seçerken çok dikkatli davranmanızı önemle sizlere hatırlatma isterim.

Amaçlarına göre farklı büyüler nasıl yapılır?

Değerli kardeşlerim, bu makalemden genel olarak büyü nasıl yapılır bu konu üzerine odaklandım. Diğer büyülerin nasıl yapıldığına dair yazmış olduğum makalelere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Hepinizi sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum. Umarım bu makalem ihtiyacı olanlar için aydınlatıcı olmuştur. Sosyal medyada yalan dolan bir sürü paylaşım olduğu için sizlere büyü konusunda en doğru bilgileri aktarmak istedim. Umarım mesajım yerini bulur değerli kardeşlerim.

Bir cevap yazın