Büyü Nasıl Bozulur?

Çok kıymetli kardeşlerim, tarafınıza veya bir yakınınıza yapılan herhangi bir büyüyü çözmek yani büyüyü bozmak için neler yapmanız gerektiğini anlatacağım.


Büyü Nasıl Bozulur?

Değerli kardeşlerim, 35 yıllık medyumluk hayatımda o kadar farklı durumlarla karşı karşıya kaldım ki, buraya yazmaya çalışsam yıllar sürer. Size karşı dürüst olacağım bu konuda içiniz rahat olsun.

Size veya bir dostunuza ya da ailenizin bir ferdine yapılan büyü nasıl bozulur, bu konuya bir açıklık getireceğim. Lakin Allah korkusu olmayan ve ortalıkta kendini medyum veya hoca diye pazarlayan pek çok soytarı var.  Öncelikle bu tür kötü niyetli kişilere karşı çok dikkatli olun değerli kardeşlerim.

İster adına sihir deyin isterseniz büyü,  en nihayetinde büyü dediğimiz şey aslında negatif enerjilerin büyü yapan hocalar ya da büyü yapan medyumlar tarafından etkili bir şekilde kullanılmasıdır. Yaratılmış olan bu evren aslında iki türlü enerji ile meydana gelmiştir. Yani iyi ve kötü enerjilerin birbirlerine üstün gelme savaşlarıdır bir nevi bu durum.

Yaradan bizleri bu şekilde sınar, iyi ve kötü ile. Bu yüzden hepimize irade gücü vermiştir, bazıları kötü enerjileri takip ederler, bazıları ise Allah yolundan ayrılmazlar. Büyü yapan veya bu enerjiler yoluyla diğer insanların hayatlarını karartanların vay haline… Onları hesap günü büyük bir acı beklemektedir.

Değerli kardeşlerim, büyüden korunmak için elbette okunması gereken dualar vardır, lakin bu duaları okuyarak her zaman büyü bozulmaz. Öylesine güçlü büyüler vardır ki, hayal bile edemezsiniz. Bu nedenle güçlü büyülerin uzman medyumlar tarafından bozulması şarttır.

Pek çok insan büyü bozmak için kulaktan duyma safsata şeylere itibar ediyor. Bunu yapmayın kardeşlerim, çünkü büyü bozdurmak hafife alınacak bir durum değil. Allah korusunun, kaş yapayım derken gözünüzden olursunuz.

Daha iyi anlamanız için size kendi başımdan geçen bir olayı örnek olarak anlatayım. O zamanlar Erzurum’da yaşıyordum ve orada yaşadığım sürece sayısız insana yardımcı oldum. Büyü bozdurmak isteyenler, evlenmek için büyü yaptıranlar, işi için bereket vefki yaptıranlar falan filan.

Bir kış zamanı namazdan sonra yanıma bir kadın getirdiler, kadınının aklı başında değildi. Aslında ona büyü yapıldığı her halinden belli oluyordu. Fakat yapılan büyüyü bozmak için öncelikle doğru teşhis koymak gerekir aksi halde büyü yapılan kişiye daha çok zarar verilebilir.

Bu nedenle her zaman tekrarlıyorum, siz siz olun sakın önünüze gelen sözde hocalara büyü bozdurmaya çalışmayın. Neyse değerli kardeşlerim size anlatmak istediğim bu olaya geri dönelim. Bu kadını bana getirdiklerinde kadının kontrolü tamamen kötü enerjiler tarafından ele geçirilmişti. Yani halk dilinde söylemek gerekirse kendisine ağır bir papaz büyüsü yapılmıştı.

İlk seansta kadının üzerindeki yapılan büyülerin niteliğine baktım çünkü her yapılan büyünün tesir gücü farklıdır kardeşlerim. Bu yüzden öncelikle ne tür bir büyü yapıldığını anlamak gerekir. Eğer yapılan büyünün çeşidini doğru tespit edebilirseniz, o vakit doğru yöntemler de uygula imkanına sahip olursunuz.

Bu kadını benden önce başka hocalara da götürmüşler ama herhangi bir sonuç alamamışlar. Son bir umut ile bana gelmişler. Aslında Erzurum’da bulunduğum yıllarda tüm şehirce bilinen bir hocaydım ve çok sayıda insana yardım ediyordum. Anlayacağınız çok boş zamanım yoktu değerli kardeşlerim.

Bu kadına yapılan büyü gerçekten her hocanın çözemeyeceği türden bir sihirdi, zaten bu nedenle diğer hocalar kadına yapılan büyüyü bozamamışlar. Bunun nedeni bu hocaların yapılan bu farklı büyü karşısında tamamen bilgilerinin eksik kalmasından kaynaklanıyor.

Değerli din kardeşlerim; yapılan büyüleri bozmak ilmi bir bilgi birikimi gerektirir. Mevcut hocaların ilmi bilgi seviyelerine baktığımda maalesef pek çoğunda bu vasıfları göremiyorum. Dolasıyla bu vasıflara sahip olan medyum veya hocaların özellikle güçlü büyüleri bozmakta zorlandıklarını görüyorum.

Büyü bozdurmak için yardım almak isteyen din kardeşlerim bana iletişim sayfasındaki mail adresinden ulaşabilirler. İster Türkiye‘de veya Almanya, Hollanda, İsviçre, Fransa gibi ülkelerde olun hiç fark etmez, ben size mutlaka yardımcı olurum, yeter ki siz benimle iletişime geçin değerli kardeşlerim.

Bir cevap yazın