Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası

Güncelleme:

Gerçekten de büyü bozma duası okuyarak üzerimizdeki lanetten kurtulabilir miyiz? Bu konuda sizin düşünceniz nedir? Ben size hemen cevap vereyim: Evet, büyü bozma duaları faydalıdır fakat her büyü çözümü için geçerli değil.

Aslında yapılan büyünün niteliğine ve büyüyü yapan hocanın bilgisine göre okunacak olan büyü bozma duası bazen sonuç verir, bazende etkisiz kalabilir. Özellikle kara büyü bozmak için okunan duaların yetersiz kaldığını söylemek isterim.

Basit metotlarla hazırlanmış büyünün çözümü okunacak bir dua ile mümkün olurken, detaylı bir şekilde yapılan büyülerin çözümlerinde büyü bozma duası etkisiz kalabilmektedir. Evreni yaratan Allah her türlü lanetin giderilmesi için okunan duaları kabul edecektir.

Bu makale boyunca şu konulara yer vereceğim:

  • Büyü bozma duası nedir?
  • Kaç çeşit büyü bozma duası vardır?
  • Size yapılan büyüden dua okuyarak nasıl kurtulursunuz?
  • Büyü bozma dualarının uygulama alanları nedir?

Büyü Bozma Duası

Büyü Bozmak İçin Dualar

Diyelim ki bir düşmanınız var, sizi sürekli rahatsız ediyor, iftira atıyor ve suçlamaya maruz kalıyorsunuz. Böyle bir baskı altında yaşamak sizin için çok zor olur. Peki bu durumdan daha kötüsü ne olabilir? Elbette düşmanınız tarafından size büyü yapılması.

Sizin başarınızı veya aile hayatınızı çekemeyen biri sizi zarar vermek uğruna büyü yaptırmış olabilir. Özellikle son zamanlarda işlerinizde ya da ailevi ilişkilerinizde anlam veremediğiniz negatif durumlar oluyorsa muhtemelen düşmanınız tarafından lanetlenmiş olabilirsiniz.

Sizin hayatınızı mahvetmek isteyen herhangi biri size veya ailenize büyü yaptırarak bunu başarabilir. Peki bu durumda ne yapmalısınız? Bu durumda kurtulmak ve yapılan lanetli büyüyü ortadan kaldırmak için büyü bozma duası okumanız işe yarayabilir.

Çoğunuzun bildiği gibi beyaz büyü ve kara büyü çeşitleri olmak üzere iki tür büyü vardır. Beyaz büyülerden kurtulmak için okunan dualar çoğu zaman sonuç verir ancak kara büyülerin bozulması daha zordur. Bu nedenle büyü bozan hocalardan yardım almak daha doğru olur.

Şimdi dilerseniz büyü bozma dualarına geçelim:

Değerli kardeşlerim; aşağıdaki duayı yedi gün boyunca günde 3 kere okumak şartıyla okuyun. Her okuduğunuzda büyüye maruz kalan kişinin yüzüne hafifçe üfleyin. Bu dua sayesinde Allah’ın izniyle büyülü insanın üzerinden lanet yedi gün sonra tamamen kalkar.

Aşağıdaki dualardan en az birini günde 2 kere okuyarak büyülü insanın yüzüne hafifçe üfleyin. Bu duayı mümkünse gece saatlerinde yapın çünkü gece yapılan dualar Allah katında daha hayırlıdır.

Son olarak hemen aşağıdaki iki duayı temiz bir bardağa koyduğunuz suyun üzerine okuyarak üfleyin. Bardaktaki suyun taze kalması için buzdolabında yedi gün muhafaza edin. Her gün bir kere büyüye maruz kalan kişi sabah yataktan kalktığında bu sudan üç yudum içsin.

Bu uygulamayı yedi gün boyunca aynı şekilde devam ettirin. Bir hafta sonra Allah’ın izniyle büyülü kişi bu lanetten kurtulur.

Yukarıdaki duaları hatasız bir şekilde okur ve uygularsanız tez zamanda şifaya kavuşursunuz. Yalnız dua ritüelleri yapılırken abdest alınmalı ve duanın tesirinin olacağına gönülden inanmalısınız. Şüphe içinde yapılan dualar Allah katında kabul görmez.

Bu nedenle yapacağınız uygulamalar sırasında kalpten inanmalı ve en küçük bir şüpheyi bile içinizde barındırmamalısınız. Dua edilirken şüphe içinde olmak doğru değildir. Tam bir inanç ile bu ritüellerin yerine getirilmesi son derece mühimdir.

Bütün Büyüleri Bozan Dua

Size yapılan sihir tüm hayatınızı kabusa çevirebilir, bu kabus dolu durumdan kurtulmak okunacak bir dua sayesinde mümkün olabilir. Bütün büyüleri bozan dualar aslında tam olarak her büyü için geçerli değildir. Bir sihri ya da muskayı bozmak için öncelikle yapılan sihrin mahiyetini bilmek gerekir.

Örneğin her hastalığın ayrı ayrı tedavi şekli vardır ve bu nedenle farklı tedavi yolları uygulamak gerekir. Büyü içinde aynı durum geçerlidir ve yapılan büyünün niteliğine göre okunması gereken dualar farklı olmalıdır. Kara büyü bozmak için okunan bir dua ile papaz büyüsü bozmak için okunan dualar tamamen birbirinden farklıdır.

Peki kendisine büyü yapılan kişi bunu nasıl anlar? 

Çoğunlukla büyü yapılan insanlar bunu anlamakta zorluk çekerler ya da kabul etmek istemezler. Bu nedenle tedavi gecikir ve günler geçtikçe bu kişinin durumu daha da ağırlaşır. Ancak büyünün son evrelerinde bazı şüpheler belirmeye başlar.

Buna büyünün kuluçka dönemi diyoruz yani kişi kendisine büyü yapıldığını fark edene kadar geçen süre kuluçka dönemidir. Bu dönemde insanlar genellikle bunun farkına varmazlar ancak büyünün tesirinin artması nedeniyle bir süre sonra kişi bunu fark etmeye başlar.

Kuluçka döneminde okunan büyü bozma duası elbette erkek tedavi gibidir ancak bunu kişinin fark etmesi gerekir. Kendisinde büyü olduğunu bilmeyen veya bunu fark etmeyen kişilerin sonradan okuyacakları büyü bozma duaları daha az etkili olur.

İlerleyen bir büyünün çözümü için artık okunan dualar fayda etmez. Bu nedenle kişinin uzman bir medyuma gitmesi ve üzerindeki büyüyü bozdurması gerekir. Aksi halde kişi geriye dönüşü olmayan fiziksel ve psikolojik zararlarla karşı karşıya kalabilir.

1 yorum yapılmış “Büyü Bozma Duası”

Bir cevap yazın