Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü bana en çok yaptırılan büyülerin başında geliyor, sizlere bu yazımda boşanma büyüsü nasıl yapılır, boşanma büyüsü nedir, size yapılan boşanma büyüsü nasıl bozulur tek tek açıklayacağım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Çok değerli kardeşim büyük hayaller kurarak evlenmiş olabilirsiniz lakin bazen kanser olan bacağı kesmek gerekebilir. Eğer bir evilik artık taraflara bir fayda sağlamıyorsa bu evliliği bitirme zamanı gelmiştir demektir.

Boşanma Büyüsü Nedir

Kimi zaman yapılan evliliklerin bir noktaya gelip ayrılma aşaması kapıyı gelip çaldığında taraflardan birisi bu ayrılığı yada boşanmayı kabul etmez. Hatta zoraki olarak bu evliliğe tehditlerle sürdürmeye devam eder. Elbette bu karşı taraf için oldukça sıkıntılı acı dolu günleri beraberinde getirir.

Çünkü ortada hiç bir sevgi kalmamış ve bu evlilik zoraki olarak katlanılma durumuna gelmişse sonuç kaçınılmaz olarak büyük bir mutsuzluk içinde yaşanılan hayata dönüşecektir.

Bu konuda yapılması gereken öncelikli şey kişinin tam olarak karar vermesidir. Çünkü pek çok kişi bu zorlu süreç içinde sağlıklı kararlar veremezler. Bu nedenle sonradan pişman  olmaları iyi olmaz.

Eğer kişi bu evliliğin iyi gitmediğine kanaat getirmişse ve bu evliliği kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmışsa artık yapılacak olan en doğru şey en az zararla bu ilişkisinden kurtulması olacaktır.

Boşanma büyülerine genelde kadınlar yaptırıyorlar. Az sayıda olsa da bazen erkeklerde boşanmaya karar verdiklerinde eğer eşleri kendilerine zorluk çıkarıyorsa boşanmak için büyü çözüm olacaktır.

Boşanma büyülerinde diğer bir etken ise bazen sevdiği insanın başkasıyla evli olmasını istemeyen insanlarca başvurulmasıdır. Örneğin birini seviyorsunuz ama sevdiğiniz kişi evli ve siz o evli olduğu için sevdiğiniz insanı eşiyle paylaşmak istemiyorsunuz. Zaten bu insan doğasının kabul edemeyeceği duygusal bir süreçtir.

Bu sebeple kişiler sevdiklerini paylaşmak istemezler. O halde yapılması gereken en sağlıklı ilişki türü iki insan arasında yaşanılan ilişkilerdir. Zaman zaman artık bitme noktasına gelmiş ilişkilerde taraflar mal yada çocukların kimde kalacağına dair aralarında anlaşmaya varamazlar.

Bu mesele konuşarak çözüm bulmuyorsa diğer eşi razı etmek ve problemsiz bir şekilde boşanmanın sağlanması için karşı tarafa boşanma büyüsü yaptırılır. Bu büyüye maruz kalan taraf boşanma sürecinde hiç bir zorluk çıkarmadan ayrılmayı kabul eder. Bu boşanma sürecinde kişiler psikolojik olarak zarar görmezler.

Neticede hiç kimse bir evliliğe imza atarken başlangıçta boşanacağını düşünerek bir evliliğe başlamaz. Fakat yıllar geçtikte birbirleri için doğru insan olmadıklarını anladıkları zaman çoğu zaman çok geç kalınmış olur. Boşanmak hele birde çocuk varsa artık 2 kat daha zor hale gelmiştir.

Fakat bu acı evlilik içinde büyüyen çocukları asla mutlu etmeyecektir ve en çok onlar bu mutsuz evlilikten zarar göreceklerdir. Çoğu zaman bu mutsuz evlilik içinde büyüyen çocuklar ileriki yaşamlarında  bazı psikolojik sorunlar yaşayabilirler.

Boşanma büyüsü en son düşünülmesi gereken bir çözümdür. Artık gerçek anlamda yaşanılan evliliğin yürümeyeceğine karar vermiş kişiler eğer eşleri de kendilerine bu hayatı cehennem hayatına çevirmişler ise bu şartlarda bu büyüyü yaptırabilirler.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Size veya değer verdiğiniz birisine yapılan boşanma büyüsü nasıl bozulur bunu kısaca açıklayayım. Her şeyden önce bu konuda sizin bireysel olarak yapacağınız bir şey yok dolayısı ile yapmanız gereken uzman bir medyumdan yardım almaktır.

Değerli kardeşlerim; biliyorum hiç bir insan bir yuvayı durduk yere yıkmak istemez ama bazen hayal öyle zor şeyler verir ki bu evliliği sürdürmek bir noktadan sonra mümkün olmaz. Şayet eşinizi bundan sonra sevemeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu işi bitmesi gerektiğine karar verdiyseniz o halde bana mail adresimden bu durumunuzu yazın. Bende en kısa sürede mesajınıza yanıt vermeye gayret ederim.

28 yorum yapılmış “Boşanma Büyüsü”

  1. acil yardıma ihtiyacım var bosanmak ıstıyorum ama bır turlu yakamı bırakmıyor 11 yıllık evlıyım 5 yıldır ıkna etmeye calısıyorum en son geldıgımız nokta benı tehdıt edıyor öldurmekle suanda şiddete boşvuruyor lütfen Allah rızası için bana yardım edin

  2. eşimle 10 yıllık evliyiz aramızda 13 yaş fark var çok kıskanç beni çok kısıtlıyor ailemin zoruyla evlendim çocuk yok ama 10 senedir katlanıyorum ama artık dayanamıyorum ona katlanamıyorum ayrılmak istiyorum ama beni bırakmıyor ayrılmıyor boşamıyor ama hayattı bana zehir ediyor

Bir cevap yazın