Bir insana büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?


Büyü yapılan kişilerde nasıl belirtiler ortaya çıkar, bu konunun üzerinde önemle durmak lazım değerli kardeşlerim çünkü bu mesele gerçekten önemli bir meseledir.


Birine büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Değerli kardeşlerim, büyü yapılan insanın hal ve hareketlerinde bazı değişiklikler meydana gelir. En çok görülen büyü belirtilerini size açıklamak istiyorum çünkü her yerde hem doğru hem de çok yanlış bilgileri dolanıyor.

Bu konuda bilgisi olan da konuşuyor, olmayan da. Büyünün en büyük belirtisi büyü yapılan insanın son dönemlerindeki davranışlarının garip bir hal almasıdır. Örneğin eşinize birinin büyü yaptığını düşünün, bu durumda eşinizin size karşı tutumu, varsa çocuklarınıza karşı tutumu, kendi arkadaşlarına ve çevresine karşı tutumu tamamen değişmeye başlar.

Şimdi size önemli büyü belirtileri hakkında bazı ipuçları vermek istiyorum. Buna göre bir insana büyü yapıldığı anlayabilirsiniz.

Birine büyü yapıldığını nasıl anlarız?

  • Büyü yapılan kişinin davranışları olumsuz yönde ve belirgin bir şekilde değişir.
  • Üzerinde büyü olan kişiler genellikle aile içi ilişkilerinde sorunlar yaşamaya başlar.
  • Eğer büyü kadına yapılmışsa o zaman kocasına karşı ilgisi azalır ve kocasını hiç bir şekilde arzulamaz, hatta cinsel hayatları bile tamamen yok olur.
  • Şayet büyü evli bir erkeğe yapılmışsa, bu erkek eğer evliyse karısına karşı ilgi duymamaya başlar ve evine karşı sorumluluk hissetmez.
  • Kendisine büyü yapılan kişiler genellikle geceleri uyku esnasında korkulu rüyalar görmeye başlarlar.
  • Eğer büyü haneye yapılmışsa bu durumda aile içi ekonomik sıkıntılar ortaya çıkmaya başlar.

Büyü yapılan kişiler gerek kendi özel hayatlarında gerekse manevi anlamda kendilerini rahat hissedemezler. Hayattan bağlarını tamamen koparırlar. Adeta başka bir hayal dünyasında yaşarmış gibi hayatın gerçekliğinden koparlar.

Gerek kendiniz için gerek yakınınızda olan birisi için eğer büyü yapıldığını düşünüyorsanız, ilk yapmanız gereken o kişinin eski hal ve davranışları ile son dönemlerindeki hal ve davranışlarını gözden geçirmeniz gerekir. Kendisine büyü yapıldığını düşündüğünüz kişinin geçmişteki haliyle şimdiki halini kıyaslamanız zor olmaz.

Zaten bu insan ya eşinizdir ya da bir yakınınızdır, bu yüzden onun davranışlarındaki gariplikleri fark etmeniz zor olmaz değerli kardeşlerim.

Büyü belirtileri her insanda aynı şekilde ortaya çıkmayabilir, yani insanın irade gücüne göre, inanç sistemine göre, kendi kişilik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Nasıl ki bir ilacı aldığınızda bu ilaç bazı bedenler üzerinde daha etkili olurken, bazı bedenler üzerinde daha az ekili oluyor, burada da aynı durum geçerlidir.

Değerli kardeşlerim, ayrıca size önemli bir tavsiye bulunmak istiyorum, aslında tavsiyenin daha ötesinde sizleri bir konuda uyarmak istiyorum. Şayet kendinize veya bir yakınıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız tanımadığınız hocalara gitmenizi tavsiye etmiyorum. Eğer gerçekten bildiğiniz, sözüne güvendiğiniz bir hoca varsa o zaman lafım meclisten dışarı.

Bunu niçin söylüyorum, herhalde hepiniz tahmin edebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde internetin de daha yaygın halde kullanılmasıyla birlikte bazı dolandırıcılara imkan doğdu. Kendilerini medyum, hoca diye tanıtan bu şarlatanların sözüne güvenerek hem paranızdan hem de zamanınızdan olmayın.

Şayet çevrenizde güveneceğiniz bir hoca yoksa o halde bana yazmaktan çekinmeyin. Allah’ın izniyle ben elimden gelenin en iyisini yaparım. Tez zamanda sorunu çözeriz birlikte değerli kardeşlerim. Bana yazmak için iletişim sayfasındaki mail adresimi kullanabilirsiniz.

Hepinizi Allah’a emanet ediyorum, inşallah hiç biriniz büyü belasıyla karşı karşıya gelmezsiniz.

Bir cevap yazın