Erkeği Aşık Etmek

Erkeği Aşık Etmek

Güncelleme:

Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin öğrenmek ister misin? Bir erkeği yada kocayı kendine bağlamak için aşk duası okumak fayda sağlar mı? Kocayı kendine aşık etme duası ile eşinizi kendinize büyük bir sadakatle bağlama imkanın var.

Gerek kocanızı gerekse sevdiğiniz bir erkeği nasıl kendine aşık edersin sana gerçekleri açıklayacağım. Madem ki merak edip geldin ve bu sayfaya ulaştın, o halde bu makalemi okuduğunda şunları öğrenmiş olacaksın: Bir erkeği kendine nasıl bağlarsın, kocayı veya birini kendine aşık etmek için dua okumak gerçekten işe yarar mı?

Kocanın karısına düşkün olması için okunan dua nasıl uygulanır? Bunları bilirsen şunu öğrenmiş olacaksın, erkekleri yada kocayı kendine bağlamanın yolları ve bu gizemi çözdüğünde hayatında her şeyin elbette öncelikle ilişkilerinin ne derece olumlu geliştiğine kendin şaşıracaksın. Yapman gereken sakin olup arkana yaslanmak ve senin için yazdığım bu yöntemleri dikkatlice okumak.

Erkeği Aşık Etmek

Bir Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Hayat çok kısa öyle değil mi? Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaşamak için yeterince zaman kaybetmedin mi? Artık harekete geçme zamanı gelmedi mi sence? O halde ne duruyorsun? Merak etme ben sana tüm detayları anlatacağım.

Eşini veya sevgilini kendine aşık etmek için yapman gerekenleri bir bir anlatacağım sana. Şimdi acele etme ve okumaya devem et keza böyle bir bilgiyi başka hiç bir yerde bulamayacaksın, o halde tadını çıkarmaya hazır mısın? Çünkü az sonra büyük bir sır öğreneceksin. Tüm yaşamın değişecek ve artık kaybedenlerden olmayacaksın.

Unutma! kaybetmek zayıf insanların zaaflarından kaynaklanır, sen onlardan biri değilsin, asla olmadın, sana bir erkeği kendine aşık etmenin yollarını bir bir anlatacağım. Ayrıca eğer evli isen kocayı kendine bağlamanın yolları hakkında en değerli bilgilere sahip olacaksın.

Bu bilgileri kendi hayatının içinde uygulamaya başladıktan sonra bir erkeği kendine bağlamak ne kadar kolaymış buna kendin bile inanamayacaksın.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım

İster kocan olsun ister sevdiğin erkek olsun sonuç olarak bilmen gereken ayrıntı daha doğrusu farkında olmak zorunda olduğun ayrıntı her ikisininde erkek olduğunu bilmek ve erkek doğasını anlamaktır. Erkeğin doğasını anladığın anda işler senin lehine doğru değişmeye başlar.

Eğer bir kadın erkeğin doğasını, zayıflıklarını, düşünce yapısını, bedensel taleplerini bilmiyor ve buna göre ilişkiler kuruyorsa sonunda mutlaka başarısız olacağını unutmasın. Başarının sırrı bilmekten gelir, eğer bilgi eksikliği varsa sonuç hüsranla biter.

Erkekler doğası gereği her zaman ilgi görmek, beğenilmek, yeni ufuklar keşfetmek isterler. Siz eğer erkeğin ihtiyaçlarını bilirseniz o halde onun beklentilerini ona vererek eşinizi, kocanızı yada bir erkeği kendinize aşk ile bağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlama Yolları

Kocayı kendine bağlamak için birinci adımın erkeğin sınırlarını öğrenmek olmalıdır. Sınırlar derken kastım şudur; her erkek fiziksel ve ruhsal olarak hemen hemen aynı şekilde arzular duyar. Örneğin erkekler kolay sahip oldukları kadınlardan kolayca vazgeçme eylemi gösterirler.

Kısaca bilmen gereken kolay kazanılan kolay kaybedilir. O halde ilk ders şudur, asla kolay kazanılan olmayacaksın. Erkekler zor kadınları severler, onlar eğlenmeyi, gezmeyi ve başka kadınlar ile ilişki yaşamayı bir marifet olarak görürler. Durum böyleyse kocayı kendine bağlamanın yolları bunları bilmekte saklıdır.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Bu bilgilere ek olarak gizli ilimlerin sırrını da bilmen gerekir. Çünkü bilmediğin o kadar çok şey var ki, sen henüz daha yeni yeni okyanusun ucunu görmeye başladın. Daha önce derin denizlere açılmadın ve her zaman kıyılarda yüzmeyi tercih ettin bu nedenle okyanusun engin bilgilerinden mahrum kaldın.

Ben sana bu okyanusu gösteriyorum bundan sonrası sana kalmış, ister cesaretini toplar girersin bu okyanusa yada istersen korkaklar gibi kıyıda çamurun içinde bilgi hazinesinden yoksun olarak sürünmeye devam edersin. Söyledim sana, seçin sadece sana ait. Bu nedenle sana söyleyeceklerimi iyice sindir, gözlerini iyice aç ve okumaya devam et.

Şimdi dönelim senin hiç bilmediğin bir konuya yani gizli ilimlerde uygulanan aşık etme dua nedir buraya bir dönüş yapalım. Aşık etme duası için başka bir makalem var hemen bu linkten yazmış olduğum makaleyi okumanı tavsiye ederim << aşık etme duası >> Kocayı kendine aşık etme duası gerçekten sana belli ölçüde fayda sağlayacak, hiç endişen olmasın.

Ve şimdi dur acele etme henüz sana söyleyeceklerim bitmedi çünkü bilmen gereken daha çok şey var. Sadece kendine bir kap kahve al ve yazdıklarımı dikkatle okumaya devam et. Korkmana gerek yok! Ben burada seni bekliyor olacağım sen kahveni yudumlarken biz seninle tekrar birlikte olacağız ve sen burada okuduklarının heyecanını üzeriden atamayacaksın.

Hemen yarından itibaren öğrendiklerini hayata geçirmeye başlayacaksın. Sabırsız olma, her şey senin istediğin gibi olacak. Tüm kontrol mekanizması sende olacak ve sen dilediğin gibi bu bilgileri kullanacaksın.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın

Şimdi sıkı dur çünkü bir erkeği kendine bağlamak için bilmen gereken başka bir altın kural var. Elbette aşk tılsımından söz ediyorum.

Kocayı yada bir erkeği elde etmenin yolları saymakla bitmez. Sadece gözlerini açıp gerçekleri görmen gerekiyor. Kocamı kendime nasıl bağlarım diye kara kara düşünmene gerek yok sadece söylediğim metotlardan birisini uygulaman seni hedefine taşıyacak. Bunları bilirsen bir erkeği kendine nasıl bağlarsın bunu en iyi şekilde öğrenmiş olursun.

Kocayı Kendine Aşık Etme Duası

Eğer aradığın kocayı kendine bağlamak için tesirli dua ise aşık etme duası makalemi okumanı tekrar hatırlatırım. Sayfa linkini yukarıda yazmıştım sana. Şimdi gelelim gizli ilimlerin diğer bir güçlü alanına. Nedir diye merak ediyorsun, hemen söyleyeyim, büyüler alanı. Bu alanda medyum ve büyü yapan hocalar çok farklı muskalar hazırlıyorlar.

Sonuç olarak sana bir kaç altın bilgi daha…

Güneş’in tadını çıkarmak varken Güneş’den kaçanlardan olma! sana sunulan değerlerin farkına var. Ancak bir birey kendi değerlerinin farkına varırsa o zaman kendi içindeki kaynakların var olduğu bilgisine erişebilir. Aksi durumda içinde gizli olan kaynakları tanıman ve bu kaynakları doğru bir şekilde kullanman gerçekleşemez.

Varlığının içine gir ve oradaki hazineni gör. Orada seni bekleyen büyük bir bilgi hazinesiyle tanışacaksın. Bu aslında kendi güçlerinle ilk defa tanışacağın an olacak. Daha önce derinlerinde yatan bu gücün farkında değildin oysa şimdi ben bir kıvılcım yaktım ve artık o kıvılcımı çoğaltıp ateş haline getirmek senin elinde. Unutma aydınlığın olduğu yerde karanlık asla varlığını sürdüremez.

Kendi kutsal ateşinle kendi ruhunu aydınlat ve orada sana nimet olarak verilmiş değerleri görebil. Hepsi orada ve her zaman orada seni bekliyorlardı ama sen kendi içine hiç yolculuk yapmadın, içindeki sana Allah’ın lütfu olan kutsal hazineyi göremedin.

Artık uyanma zamanı, şimdi yüzünü hiç uyumamak üzere son bir kez daha yıka ve yüzün her zaman aydınlık kalabilsin. Kendi ruhuna ışık tuttuğun zaman daha önce karşılaştığım sorunların aslında ne kadar kolay çözülebilir olduğuna tanık olacaksın. Bu tanıklığın farkına var ve içindeki kıvılcımın ateş olmasına izin ver. Lakin senden başkası bunu senin için yapamaz.

İnsan ilişkilerinde farkındalık olmadığı sürece kalitede asla olmayacaktır. Farkındalığı derin kimseler ancak aşkın, sevginin, sevgilinin kıymetini bilebilir. Gerçek aşklar yaşamak için aşkın ne olduğunu, yaşamın ne kadar coşkun bir okyanus olduğunu bilmen gerekir.

Bu bilince ulaştıktan sonra senin için yeni bir pencere açılacak. Ve o zaman şöyle sorular sormayacaksın kendi kendine; bir erkeği kendine nasıl bağlarsın, bu soru sorulmayacak çünkü sen bunu bileceksin. Cevabını bildiğin bir soruyu kendine sormak mantıksız olur öyle değil mi?

Ve yine kendine şu soruyu sormayacaksın; kocamı kendime nasıl bağlarım, evet bu soru sorulmayacak çünkü sen artık bilincin üst seviyelerine çıktın arık bu anlamsız sorulara ihtiyacın yok. Sadece bilmek var ve hareket etmek var.

Değerli kardeşim; sana bu yazımı yazarken olabildiğince dikkatini dağıtmamaya çalıştım, olabildiğince beni dikkatli anlamanı istedim. Bu nedenle yeni yazılarıma destek vermek için makalemi paylaşmanız veya beğenmeniz bana ileride yazacağım yazılar için ilham verecek. Bu nedenle lütfen beğenilerinizi esirgemeyin.

2 yorum yapılmış “Erkeği Aşık Etmek”

  1. Öncelikle kendin olacaksın ona iyi davranacaksın onun sevdiği şeyleri öğrenip ona uygulayacaksın örn ; bisiklet sürmeyi seviyorsa sende seviyorum diyeceksin

Bir cevap yazın