Bağlama Duası

Bağlama Duası

Güncelleme:

Bağlama duası, aslında gerek eşinizi gerekse sevgilinizi kendinize bağlamak için yapılan yani sevdiğinizi size bağlamak aşık etmek için yapılan dualardır.

Gerek ağız bağlama duası gerekse eşinizi veya sevdiğinizi bağlamak için yapılan tüm bağlama dualarını size açıklayacağım. Şimdi isterseniz konumuza giriş yapalım. İster eşinizi, ister sevdiğiniz bir kişiyi kendinize sadakatle bağlamak için en çok başvurulan bağlama duası nedir? Tek tek bu konulara açıklık getirelim.

Bağlama duası nasıl yapılmalıdır?

  • Etkili bağlama duası için gözler kapatılmalı ve duanın amacına odaklanmak gerekir.
  • Yoğun bir şekilde olması istediğiniz dileğe odaklanmak son derece önemlidir.
  • Mümkün ise bağlama duası yaparken sessiz bir ortam seçilmelidir.
  • Dua yapacak kişinin özellikle yalnız başına olması gerekir.
  • Gece geç saatlerde yapılan ve gecenin ortasında sabaha yakın zamanlarda yapılan bağlama duası çok daha etkili olacaktır.

Yapılan duanın tüm kalple ve inançla yapılması diğer bir önemli husustur. İnanmayarak ya da şüphe duyarak yapılan duaların kabul olmayacağını bilmeniz gerekir. En etkili bağlama duası gerçekten inanarak yapılan dualardır.

Bağlama Duası

Aslında aşk duası yaparak istenilen kişiye etki edilebilir. Usulüne uygun olarak yapılan tüm duaların Allah katında kabul göreceğine gönülden inanmak gerekir. İnançsız birinin duası kesinlikle kabul görmez bu nedenle dua eden kişinin Allah inancının olması gerekir.

Dua yapan kişinin dileğini kendi kafası içinde görselleştirmesi gerekir. Bu ne demektir açıklayayım. Olmasını istediğiniz dileğinizi kendi beyniniz içinde resim haline getirmektir. Yani olayı kendi bilinç altınızda canlandırmak yapılan bağlama duasının etkisini artırarak sizin daha çok odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Kişi her ne kadar içten ve samimi duygularla duasını yaparsa başarı oranı da o derece yüksek olur. Bu nedenle yapılan niyetin samimi olması gerekir. Samimi duygularla yapılmayan niyetler maalesef sonuç vermezler.

Tüm bu dualara ek olarak bir de medyum ve hocaların hazırladıkları bağlama duaları olduğunu da söylemek lazım. Örneğin eşinizin ya da sevdiğiniz kişinin size güçlü bir sevgi bağı ile bağlanması için özel olarak medyumlara bağlama duası hazırlatmak daha doğru olur.

İlimde derinleşmiş medyumların hazırladıkları bu tür niyet duaları elbette sizin için daha hayırlı olanlarıdır. Ülkemizde son derece sayı değer medyumların olduğunu biliyoruz bu nedenle işi uzmanına yaptırmak sizin için avantaj olur.

Etkili Bağlama Duası

Bir duanın etkili olabilmesi için duayı yapacak kişinin abdest alıp gece geç saatlerde bu ritüeli gerçekleştirmesi gerekir. Doğu şekilde ve vaktinde yapılan niyetlerin etkili bağlama duasına dönüşmesi son derece olasıdır.

Dua yapacak kişinin şu sözlerle duaya başlaması gerekir: ” Allah’ım kalbimi güçlendir, duamı kabul eyle, sana sığındım, senden yardım istiyorum ” dedikten sonra olmasını istediği niyetini söylemesi gerekir.

Ruhani varlıklarında yardımı ile dua eden kişinin dileği tez zamanda Allah katında kabul görecektir. Samimi niyetlerle hayırlı işler için yapılan duaların kabul görme oranı çok yüksektir. Burada temel mesele kişinin kalp temizliği ve niyetindeki samimiyetidir.

Ağız Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Özellikle gelin ve kaynana arasındaki münakaşaları hepimiz biliriz ya da eşler arasında sık sık yaşanan tartışmaları biliyoruz. Ağız bağlama duası tam olarak bu nedenden dolayı yani karşıdaki kişinin ağzını bağlayarak saygısızlık yapmasını önlemek için insanlar tarafından yaptırılır.

Bizim kültürümüzde bazı evli çiftler anne yada babaları ile birlikte yaşarlar. Bu nedenle sık sık gelin ve kaynana arasında ciddi geçimsizlikler ve tartışmalar meydana gelir. Bu olayların önüne geçmek için dil bağlama duası veya ağız bağlama duası yaptırmak ihtiyaç olabilir.

Belki de bu duayı yaptırarak yıkılmak üzere olan bir evliliği bile kurtarmak mümkündür. Ayrıca sürekli eşine karşı kaba sözler kullanan, sürekli olarak eşini aşağılayan, ona kötü sözler kullanan kişilerin dillerinin bağlanması içinde bu duayı yaptırmak faydalı olur.

Bir İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Son olarak sizlere birini kendine bağlamak için dualar nasıl yapılır? Bunu anlatmak istiyorum. Bu kişi ister gönül verdiğiniz birisi olsun, isterse eşiniz olsun bir insanı kendine bağlamak için yapılan dualar gerçekten de işe yarıyor.

Hayatta hepimizin gerçekleşmesini istediği niyetleri ve arzular var. Peki bu niyetleri gerçekleştirmek için neler yapılabilir? Hiç şüphesiz ki gönülden yapılan bir dua kişinin isteğinin yerine gelmesi için son derece etkilidir. Bazen bir hastalığa şifa bulmak için bazen bir insanı kendimize bağlamak için yapılan bağlama duası çeşitleri vardır.

Benim size tavsiyem eğer bir insanı tam olarak kendinize aşık etmek ya da sözünüzü o kişiye geçirmek için uzman bir medyumdan destek almanızdır. Güvenilir bir medyum tarafından hazırlanan bağlama duası en kısa sürede sizin sorununuz için ilaç olacaktır.

1 yorum yapılmış “Bağlama Duası”

Bir cevap yazın