Bağlama Büyüsü

Güncelleme:

Bağlama büyüsü, bir erkeği ya da eşini veya her hangi birini kendine bağlamak için yapılan büyüdür. Bağlama büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur, nedir öğrenelim.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Bu yazımı okuduğunda şunları öğrenmiş olacaksın; bağlama büyüsü nedir, bağlama büyüsü nasıl yapılır, size veya eşinize yapılan bağlama büyüsü nasıl bozulur, bağlama büyüsü belirtileri ne şekilde meydana gelmektedir, kocayı veya sevdiğini kendine bağlamak için hangi tür muska ve tılsım çeşitleri kullanılır, birer birer bu konuları öğrenmiş olacaksın.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Genellikle evde tek başınıza yapabileceğiniz tarifler olmakla birlikte sembolik olarak bunlardan bir tanesini sizinle paylaşmak istiyorum. Fakat şunu bilmeniz gerekiyor bu tarife göre yapılan bağlama büyüsü kesin tutacak diye bir yanılgı içine girmeyin.

Söylediğim gibi bu tamamen sembolik bir tarif olacak. Dileyen kendi evinde aşağıdaki tekniği uygulayarak kendi bağlama büyüsünü hazırlayabilir.

 • 1. Aşama gerekli malzemelerin temin edilmesi
 • 2. Herhangi bir canlıdan elde edilen temiz bir kap içinde bir bardak süt
 • 3. Boş bir beyaz kağıdın üzerine aynen şu şekilde yazın (Ya Mülaki)
 • 4. Bunlara ek olarak yine temiz boş bir beyaz kağıt hazırda bulundurun (hamur kağıdı daha iyi olur)
 • 5. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye ait iki adet görsel resim bulundurun.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Şimdi geçelim yavaş yavaş yapacağımız bağlama büyüsünün tarifine, artık malzemelerimizi tamamladığımıza göre işin uygula kısmını geçebiliriz.

Şimdi daha önceden hazırladığımı kendimize aşık etmek istediğimiz kişinin resimleri sol elimize bir resim, sağ elimize bir resim almak suretiyle bu resimlere bakarak 41 kere Ya Mülak ve sevdiğimizin adı söylenecek. Örneğin (Ya Mülak Hasan, Ya Mülak Hasan, Ya Mülak Hasan) şeklinde 41 kere bu istek tekrar edilecek.

Bu işlemin özellikle gecenin yarısında hatta gün doğmadan hemen önceki zaman yapılması işlemin gücünü daha fazla artıracaktır.

Şimdi ikinci aşamaya geçebiliriz ikinci aşamada elimizdeki daha önce üzerinde Ya Mülak yazan kağıdın hemen altına şu şekilde kendi yazımızla yazıyoruz ”Ya mülaki senin birleştirme gücüne istinaden bana yardımcı olmanı diliyorum. Ayşe kızı Fatma‘nın (burada siz sevdiğinizin adını kullanacaksınız) bana gönülden bağlanıp sevmesini tüm ulvi varlıklardan istiyorum” diye yazdıktan sonra kendi yazdığımız bu cümleyi 4 kere yüksek sesle okuyoruz.

Hemen üçüncü aşamada daha önce hazırladığımız boş beyaz kağıdı elimize alıyoruz ve yine daha önce edindiğimiz 2 adet sevdiğimiz kişiye ait resmi bu boş olan beyaz kağıdın üzerine yapıştırıyoruz. Bağlama büyüsü işlemine bu şekilde devam ediyoruz. Daha sonra üzerine sevdiğimiz kişinin resimlerini yapıştırdığımız kağıdı 14 gün boyunca hiç çıkartmamak şartıyla kendi yattığımız odanın duvarına asıyoruz.

Son aşamada yani diğer üzerine Ya mülaki yazdığımız kağıdı her gece 14 gün boyunca geceleri bir kez okuyoruz ve üzerine dileğimizi yazdığımız bu kağıdı iyi bir yerde korunaklı bir yerde saklıyoruz. Bağlama büyüsünün son evresinde ise elimizde kalan bir bardak süte 14 kere sevdiğimizin ismini söyleyerek üflüyoruz.

Bu işlemin 14 kere yapılması son derece önemlidir, sayısının tam olarak tamamlanması şarttır. Ardından 14 kere üzerine üflediğimiz sütü içiyoruz. Böylece bağlama büyüsünü tamamlamış oluyoruz.

Son olarak size aşağıda sesli olarak verdiğim duayı 14 gün boyunca her gün 1 kere olmak suretiyle yatmadan önce dinliyoruz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Evlerde veya kişilerin üzerinde olan büyüleri imha etmek için basit bir yöntem anlatacağım. Bu şekilde yapılan büyü nasıl bozulur en azından basit bir yöntem olarak bileceksiniz. Tam anlamıyla çözüm getirmeye bilir ancak büyük oranda faydasını göreceğinizi garanti edebilirim.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur

Öncelikle üzerinizdeki bağlama büyüsünü çözmek için yapacağınız adımları size tek tek anlatacağım. Bunu doğru bir şekilde uygularsanız %80 üzerinizdeki büyünün tesirinden kurtulmuş olursunuz ama daha kesin çözümler istiyorsanız o halde iyi bir medyum size bu konuda kesin sonuç garantisi verebilir.

Çevrenizde böyle bir medyum yoksa o zaman benden yardım alabilirsiniz. Bana mail adresimden ulaşmanız mümkün. Şimdi geçelim asıl konumuza yani bağlama büyüsü nasıl bozulur bunu aşama aşama hep birlikte öğrenelim.

Örneğin evinizde bulduğunuz muska eğer deriye veya naylona sarılmışsa öncelikle muskanın üzerindeki derinin yada varsa naylonun dikkatli bir şekilde içindeki yazılı kağıda zarar vermeden çıkarılması gerekir. Ardından hemen aşağıdaki resimde örneği göreceğiniz üzere derisi yada naylonundan çıkarılan muska plastik bir kabın içine konur.

Bağlama büyüsü nasıl çözülür

Hemen yanı başında bulunan üzerine okunmuş sirke alınarak bu kabın içine boşaltılır. Şimdi merak edenleriniz olacak okunmuş sirke nedir hocam diye. Bağlama büyüsünün çözümü için özel okunan dualar vardır bunları ancak bu konuda deneyimi olan çok az sayıda kişi bilir bu nedenle sorularınızı bana sormaktan çekinmeyin.

Ancak şu kadarını söyleyeyim eğer kişi sirke için okunacak özel duayı bilmiyorsa o halde Fatiha suresi okunması yine yeterli olacaktır.

Bağlama büyüsü bozma yöntemi

Şimdi devam edelim, elimizdeki okunmuş sirkeyi kabın içine döktükten sonra ancak burada hemen belirteyim kabın içine döktüğünüz sirke oranın muskanın üzerini kapatacak kadar olması gerekiyor bu çok önemli bir ayrıntıdır bunu asla unutmayın. Ardından elimizdeki sirke dolu kabı mutfakta yada kapalı bir yerde bir gün süreyle bekleteceğiz. Evin içine sirke kokusu yayılmasın diye bu kabın ağzını folyo ile kapatabilirsiniz.

Bir gün kabın içinde beklettiğimiz muskayı ertesi gün sirkeli sudan çıkararak kuruyana kadar güneş olan bir ortamda bekleteceğiz. Kuruma işini hızlandırmak için saç kurutma makinesi gibi aletleri kullanmanızda bir sakınca olmaz. Ardından kuruyan muskayı dikkatli bir şekilde çevremize zarar vermeden yakacağız fakat yakarken şuna dikkat etmemiz gerekiyor. Yakma işleminden önce abdest alınacak ve sonra besmele çekilecek ardından yakma işlemine geçilecek.

Daha sonra atılacak adımlar şöyle olacak, yaktığınız muskanın küllerini ve kullandığınız okunmuş sirkeli su bir toprağa gömülecek. Buna ek olarak eğer bağlama büyüsü kilit veya anahtar ile yapılmışsa aynı şekilde sirkeli suya batırarak büyü çözme işlemi yapabilirsiniz.

Kilit veya anahtar ile yapılan büyüler yakma işlemi olmaz sirkeye batırılan kilit daha sonra sirkeli su ile birlikte yine toprağa gömülmek suretiyle işlem tamamlanır.

Son olarak tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra size hemen aşağıda sesli olarak hazırladığım dua 2 kere dinlenir. Yalnız aşağıdaki duayı sirkeyi ve muskayı toprağa gömdükten hemen sonra dinlemeniz gerekiyor. Bu şekilde büyü bozma işlemi tamamlanmış olur.

Bağlama Büyüsü Belirtisi

Bazen kendi üzerimizde bir takım garip durumlar gözlemek ve bu sıradan olmayan duygusal belirtilerin ışığında aniden herhangi bir insana karşı aşırı ilgi duymaya başlamak bağlama büyüsü belirtileri manasına gelebilir. Dilerseniz kendi üzerinde bağlama büyüsü olan bir kişinin hangi tür belirtiler yaşadığını size maddeler halinde anlatayım ki sizde bu belirtileri daha sağlıklı bir şekilde analiz edebilin.

 • Bağlama büyüsü belirtisi olarak kişinin diğer insanlardan uzaklaşmaya başlaması (kendi içine kapalı bir ruh hali içine evrilmesi)
 • Özellikle sabahları yataktan kalktıktan hemen sonra kendi yüzüne aynada bakamama fobisi başlaması
 • Ruhsal olarak kişinin iç benliğinde başlayan ruhi sıkıntıların artması, aşırı isteksizlik başlaması
 • Eşler arasında daha önce hiç yaşanmamış tartışmaların gereksiz bir şekilde artması
 • Sağlıklı ve düzenli uyku problemlerindeki artışlar (uykusunu alamama halleri)
 • Düzenli ve akıcı konuşamama durumlarının meydana gelmesi
 • Sürekli artan kötü rüyaların düzenli ve şiddetli kabusların yaşanması

Birini Kendine Bağlamak

Diyelim ki iş yerinden yada çevrenden tanıdığın, sürekli gördüğün bir insana karşı özel bir ilgi duymaya başladın. Ardından bu insanla tanışmak için kara kara oturup düşünmeye başladın. Belkide bu insanı tanıyor olabilirsin. Yani zaten tanıdığın biri ama sen ona karşı duygularını bir türlü cesaret edip açamıyorsun.

Böyle birini kendine bağlamak için bu yazının sonunda sana bunu nasıl yapacağını detaylarıyla anlattım. Bu yazıyı dikkatli bir şekilde sonuna kadar okumanı tavsiye ediyorum. Sonuna kadar diyorum çünkü arada bazı konuları daha doğru anlaman için yazıyı üşenmeden sonuna kadar okuman senin için çok önemli.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Büyü

Özellikle daha iyi konuyu kavraman için belli başlıkları tekrar tekrar vurgulamaya çalışıyorum. Bir erkeği kendine bağlamak için büyü yaptırmak istiyorsan öncelikle şu soruyu kendine samimi bir şekilde sorman gerekiyor ardından yine kendine karşı samimi bir cevap vermen gerekiyor.

Sorman gereken soru şudur ”acaba ben bu erkeği gerçekten kendime bağlamak istiyor muyum? ” eğer bu soruyu kendine sorduktan sonra cevabın evet ise o halde bu yazının sonunda sana bir erkeği kendine nasıl bağlayacağını detaylıca anlattım. Yapman gereken sadece okumaya devam etmek sonra cevabı öğrenmiş olacaksın.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Büyü

Genel olarak bana gelen kadınların çoğu eşlerinin onlara ilgi göstermediğinden şikayetçi oluyorlar. Bunun kronik bir sorun haline geldiğini söyleyebilirim. Büyük heveslerle kurulan evlilikler bir süre sonra heyecanını yitirerek yerini sıradan, renksiz, hareketsiz, romantizm kavramından uzak bir duruma bırakıyor. Adeta eşler birbiriyle artık iletişim kuramaz hale geliyorlar.

Aslında eşini kendine bağlamak için büyü yaptırmak bu durumlarda gerçekten de özellikle kendisinden uzaklaşan eşini kendine yeniden aşık etmek isteyen kişiler için önem kazanıyor. Bu yazımın sonunda bunu nasıl gerçekleştireceğini sana açıkladım sen sadece dikkatini vererek yazdıklarımı okumaya devam et.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin büyü

Aslında dönüp dolaşıp aynı noktaya tekrar geliyoruz, gerek kocasını kendisine bağlamak isteyen kadınlar, gerekse karısını kendine bağlamak isteyen erkekler şunu iyi bilmeliler; hayatta çözümü olmayan hiç bir sorun yoktur. Esas mesele kişinin başına gelen bu sorunu nasıl çözebileceğini bilmesidir.

Bunlar yapıldıktan sonra çözüm zaten kendiliğinden gelecektir. Size özellikle kocayı kendine bağlamak için yapılan büyü nedir bunu yazımın sonunda açıklamış olacağım.

Sevdiğini Kendine Bağlamak

Hepimiz mutlaka hayatımızda bir kere olsun bir insana derinden bağlandığımız olmuştur. Her an onu düşündüğümüz hatta onunla evlilik planları kurduğumuz bir insandan söz ediyorum. Yani hepiniz mutlaka en azından bir kere aşık olmuşsunuzdur. İşte gerçek aşk böyle bir şeydir, insanın aklını alır adeta onu hayaller diyarına götürür. Aşkın gücü öylesine kutsal ulvi bir güçtür ki bunu ancak yaşayanlar idrak edebilir.

Sevdiğini kendine bağlamak isteyen bir kişi için hiç bir yerde bulamayacağınız bilgileri burada sizinle paylaşacağım. Bir erkeği kendine bağlamak yada eşini kendine bağlamak için bu yöntemi kullanabilirsin. Aynı şekilde evine bağlı olmayan bir kocayı eve bağlamak içinde aynı yöntem kullanılabilir. Şimdi size sevdiğini kendine bağlamak ile ilgili önemli bilgiler vereceğim. Hazırsak hemen başlayalım.

Bu uygulamayı yaparsanız büyük oranda başarı sağlayabilirsiniz ama daha öncede söylediğim gibi burada anlatılan sadece çok basit uygulamalardır bu konuda profesyonel yardım almak isteyenler bana özel mesaj gönderebilir. Size kendi evinizde yapabileceğiniz basit bir bağlama büyüsü nasıl yapılır bunu anlatacağım.

 • Öncelikle herkesin evinde mutlaka bir fincan vardır. Fincanın şekli önemli değil sadece beyaz olması gerekiyor.
 • İkinci adım ise bu fincanın kulpu varsa öncelikle fincanın kulpunu kırmamız gerekiyor bu detayı atlamamak gerekiyor, şayet evinizde kulpu olmayan fincan varsa bu daha kolay olacaktır.
 • Üçüncü adımda temiz bir beyaz kağıda kendimize bağlamak istediğimiz kişinin (eşinizin veya sevdiğinizin) adını, soyadını, doğum yılını (gün, ay, yıl şeklinde), anne adını ve baba adını yazın.
 • Dördüncü aşamada siyah bir kalem kullanarak sevdiğiniz kişi için kağıdın üzerine yazdığınız yazıyı çember içine alın.
 • Beşinci aşamada üzerine sevdiğimizin adını yazdığımız kağıdı küçük küçük parçalara yırtarak ayırıyoruz. Mümkün olduğunca çok parçaya ayırmaya özellikle dikkat edilecek.
 • Parçalama işlemi sırasında kağıdı her yırttığınız zaman kendi adınızı kendiniz duyacak ses tonuyla fısıldayın. Buraya dikkat edin kağıt parçalanırken sevdiğinizin adını değil kendi adınızı söylemeniz gerekiyor, burada hata yapmayın.
 • Ardından tüm kağıt parçalarını daha önce hazırladığınız beyaz kulpsuz fincanın içine özenli bir şekilde yerleştirin.
 • Fincanın içindeki kağıtların yanması için fincanın içine biraz kolonya dökün ve dikkatli bir şekilde fincanın içindeki kağıtların yanmasını sağlayın. Bunu yaparken dikkat edin aman deyim evi falan yakmayın.
 • Daha sonraki aşamada fincanın içindeki küllerin üzerine çok az toz şeker serpiştirin.
 • Şimdi elinizdeki içinde küller ve şeker olan fincanın ağzını ince bir bez peçete ile kapatın bunu yaparken bezin fincanın ağzından çıkmayacak şekilde yerleştirilmesi gerekiyor. Örneğin bezi kapattıktan sonra kenarlarına biraz bant yapıştırmak daha garantili olacaktır.
 • Son aşamada ise çevrenizde size yakın deniz, göl, nehir gibi bir yer varsa bu fincanı olarak o bölgeye gidiyoruz ve fincanı bu suyun içinde bırakıyoruz.
 • Bu işlemlerin sonunda yani suya atma işlemi gerçekleştikten sonra sevdiğinizin ismini 4 defa tekrar edin ve ardından kendi isminizi 4 defa söyleyin. Bu şekilde bağlama büyüsü tamamlanmış olacak.

Eğer yukarıda yazdığım yöntem sizin için zor geliyorsa o zaman size daha zahmetsiz diğer bir yol daha söyleyeyim. Bu yöntemde sadece 7 gün boyunca sabahları aynı dua dinlenecek. Aşağıdaki dua her sabah mutlaka bir kere dinlenecek ve bu suretle sevdiğini kendine bağlamak artık hayal olmaktan çıkacak.

Fakat hemen belirteyim bu dua özellikle sabahın ilk saatlerinde dinlenmesi gerekiyor. Bu duanın tam 7 gün boyunca sabahın ilk ışıkları görünmeye başladığı anda bir kez olmak suretiyle dinlenmesi gerekiyor.

Değerli kardeşlerim; son olarak şunları da söylemek isterim, biliyorum bu konular çok derin konular ve ilmi bilgi gerektiriyor. Benim size tavsiyem başınıza her ne gelirse gelsin bunu kendiniz değilde uzman bir hocadan yardım alarak çözmeye çalışın. Aksi halde daha zor durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tekrar hatırlatmak isterim ki bana bağlama büyüsü hakkında merak ettiğiniz her soruyu sorabilirsiniz. Hepinize kötülüklerden uzak, sevgi dolu, huzur dolu günler dileyerek sözlerimi burada bitirmek istiyorum.

7 yorum yapılmış “Bağlama Büyüsü”

 1. İyi çalışmalar ben kız arkadaşımı kendime bağlamak istiyorum yani onumla evlenmek istiyorum daha önce bağlanma büyüsü yaptım 3 hafta gibi bir sğre geçti bir hafta aramız düzeldi ama sonra beni her yerden engelledi ne yapmam gerekiyor

Bir cevap yazın