Ayırma Büyüsü

Güncelleme:

Ayırma büyüsü, gerek sevenleri gerekse eşleri ayırmak için yapılan büyü çeşitleri olarak bilinir. Bu makalemde ayırma büyü nasıl yapılır bunu açıklamak istiyorum.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Gerek kadınlar olsun gerekse erkekler hiç kimse partnerini başka bir insanla paylaşmak istemez. İlişki dediğimiz kavram özel bir kavramdır ve iki insan arasında gerçekleşir. Eğer ilişki yaşayan bu iki kişi arasına başka bir kişi girerse o zaman doğal olarak çatışma çıkacaktır.

Erkek ve kadın arasında oluşan özel bağı kurtarmak için bazen insanların ayırma büyüsü yaptırmaları gerekebilir.

Burada aklınıza şu iki soru gelebilir:

Ayırma büyüsü nedir?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Makalemin temel başlıkları bu iki soru etrafında olacak. Ayırma büyüsü hakkında yüzlerce soru alıyorum, bu nedenle böyle bir makale yayınlayarak tüm sorularına yanıt vermek istedim.

Ayırma Büyüsü Nedir

Mutlu olmak için bazen bedel ödemek gerekir çünkü emek verilmeyen ilişkiler sonsuza kadar devam edemez. Bazen işler o kadar karışık bir hal alır ki, ne yaparsak yapalım işin içinden çıkamayız. Örneğin sevdiğiniz için yıllarca emek verirsiniz her şey yolunda giderken bir anda başka biri sevdiğinizle sizin aranıza girebilir.

Araya giren bu insanın niyeti elbette sevdiğinizi sizin elinizden almaktır. Sorunu çözmek için o kişiyi konuşarak ikna edebilirsiniz ya da ayırma büyüsü yaparak o kişinin sevdiğinizden uzaklaşmasını sağlarsınız. Eğer karşınızdaki insan anlayışlı bir insan ise zaten sizi anlayacak ve sevdiğiniz kişiyi rahat bırakacaktır.

Bunun dışında birde bilinçli olarak sevdiğinizi veya eşinizi sizden çalmaya çalışan kötü niyetli kişiler olabilir. Bunlarla başa çıkmak için her türlü alternatif yolun kullanılması gerekir. Aksi halde göz göre göre partneriniz elinizden uçup gider. Bu alternatif yollardan biri ise hiç şüphesiz ayırma büyüsü dediğimiz tılsımdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Spiritüel medyumlar mistik güçlerini kullanarak diğer boyutlarda yaşayan varlıklarla iletişime geçebilirler. Mistik insanların bunun gibi daha pek çok gizli yetenekleri olduğunu bilmemiz gerekir. Bu medyumlar çok farklı araçlar kullanarak diğer insanlar üzerinde belirleyici olabilirler.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır? Aslında bu sorunun cevabını vermek çok zor çünkü ayırma büyüleri hazırlanırken tek bir formül üzerinden gidilmez. Her medyumun kendi yöntemleri olduğunu söylemek gerekir. Dolayısı ile ayırma büyüsünün tarifini vermek mantıklı olmaz.

Ayırma büyüsünü hazırlayan hoca veya medyum kişilerin isim bilgilerini kullanarak bu tılsımı hazırlarlar. Bu tılsım kuralına göre hazırlandığında büyük ihtimalle istenilen sonuca ulaşılır. Ayırmak istenilen iki kişinin kısa süre içinde ayrıldıkları görülür.

Ayırma Büyüsü Belirtisi

Kendisine ayırma büyüsü yapılan kişide önce karşıdaki kişiye karşı soğukluk emareleri görünmeye başlar. Partnerine olan duygusal bağları yavaş yavaş azalmaya başlar. Ayırma büyüsünün belirtileri başlangıç safhasında bu şekilde meydana gelir.

İlerleyen zamanlarda sihir yapılan kişi artık partnerine karşı daha çok ilgisiz olmaya başlar. Hatta onunla birlikte olduğu zamanlarda hiç keyif almaz. Biran önce bulunduğu ortamdan uzaklaşmak ister çünkü artık kalbinde partnerine karşı en küçük bir sevgi kalmaz.

En son aşama genelde 2 hafta sonra kendisini gösterir. Aradan geçen 2 hafta sonra üzerinde sihir olan kişi artık partneri ile bağını tamamen koparır. Bu ilişki eziyet halini aldığı için bu ilişkiyi bitirmeye karar verir. Bu şekilde en fazla 14 gün içinde ayırmak istenen kişilerin ayrılması gerçekleşmiş olur.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Dışarıdan herhangi bir şeytani güç kullanarak eşlerin arasını açmak ya da onların boşanması sağlamak mümkün müdür? Burada şeytani güç derken elbette eşleri ayırmak için yapılan büyülerden söz ediyorum. Örneğin evli bir çifti ayırmak isteyen bir insan bu yolla bunu elde edebilir.

Karı koca arasında sebepsiz tartışmaların ortaya çıkması, biranda meydana gelen nedensiz kavgalar ya da çiftlerin ortada hiçbir sebep yokken biranda ayrılmaya karar vermeleri büyü belirtileri olabilir. Şayet eşiniz sizden ya da tam tersi siz eşinizden sebep olmaksızın uzaklaşmaya başladıysanız size birisi tarafından sihir yapılmış olma ihtimali yüksektir.

Böyle durumlarda hemen bir medyuma bakım yaptırmak yuvanızı kurtarabilir. Zamanında alınan önlemlerle yapılan sihir etkisiz hale getirilirse büyü amacına ulaşmaz. Buradaki temel mesele zamanında müdahale etmektir. Doğru yöntem ve dürüst bir medyum yardımı ile aşılmayacak hiçbir engel yoktur.

Evlileri Ayırma Büyüsü

İster evli olun ister nişanlı ya da sevgili, hiçbir zaman ilişkinin garantisi yoktur. Sizi ayırmak isteyen kötü niyetli biri tarafından kolayca ilişkiniz veya evliliğiniz bitirilebilir. Evlileri ayırma büyüsü tam olarak bu amacın gerçekleşmesi için yaptırılır.

Çiftlerin boşanması kaçınılmaz olarak gerçekleşir. Peki bunun önüne nasıl geçersiniz? Daha öncede belirttiğim gibi doğru adımları atarak kötü enerjilerin etkisinden korunabilirsiniz. Yapılan muska ya da büyü çözülmediği sürece yuvanızın dağılmasına engel olamazsınız.

Evlenmek kadar evliliği korumakta çok önemlidir. Yaşamın belli evrelerinde sizin kontrolünüz dışında bir şekilde evlilik kurumunuz risk altına girebilir. Dışarıdan size karşı yapılacak bir büyü en büyük risklerden birisidir. Bu konuma gelen çiftlerin biran önce bu durumdan kurtulmaları gerekir. Aksi durumda kısa süre içinde eşleriyle boşanmak zorunda kalabilirler.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Aşk acısı insanı çok çaresiz bırakır. Bu acı öylesine derin yaşanır ki bir süre sonra katlanılmaz bir hal alır. Örneğin eski sevgilinizin sizi terk ederek başka birine gitmesi sizde derin bir acı yaratır. Doğal olarak bu durumdan kurtulmak için bazı çözüm yolları bulmaya yönelirsiniz.

Bu çözüm yollarından biriside sevgilileri ayırma büyüsü dediğimiz tılsımlardır. Sevgilinizi elinizden alan bu kişiye karşı nefret duyguları beslersiniz. Bir şekilde o kişiden veya sevgilinizden intikam almak istersiniz. Bu duruma düşmüş kişiler intikam almak için böyle bir yolu seçenek olarak görebilir.

Sevgilileri ayırma büyüsü yaptıran insanlar genelde çok acı çektikleri için bu şekilde intikam alma yolunu seçerler. Bir zamanlar sizi seven insanın başka biri için sizi terk etmesi elbette kalbinizde derin yaralar açar. Bu duygular içinde hareket eden insanlar sevdiklerini tekrar kazanmak için sevgilileri ayırma büyüsü yaptırmayı çıkış yolu olarak görebilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Değerli okurlarım; ilk baştan söylüyorum, kendi kendinize ayırma büyüsü bozmaya çalışmayın. Peki ayırma büyüsü nasıl bozulur? Bu soruya yanıt vereyim. Örneğin sağlığınızda bir sorun olduğu zaman ne yaparsınız? Elbette gidip bir doktora görünürsünüz.

Hastalığın tedavisi için hastaneye gidersiniz ve doktora danışırsınız. Büyü konularında da durum buna benzer. Şayet üzerinizde böyle bir negatif etki olduğunu hissediyorsanız konunun uzmanı olan medyumlara danışmanız gerekir. Dürüst bir medyumun yardımı ile üzerinizdeki kötü enerjilerden kurtulmanız mümkündür.

Yaşamlarımız boyunca bazen istenmeyen olaylar başımıza gelebilir. Hayatın olağan akışı içinde her türlü iyi ve kötü gelişmelere karşı hazırlıklı olmamız gerekir. Doğru kararlar alarak, doğru insanlardan yardım alarak her türlü zorluğun üstesinden gelindiğini asla unutmayın.

2 yorum yapılmış “Ayırma Büyüsü”

Bir cevap yazın