Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Güncelleme:

Aşk büyüsü, sevdiğini geri kazanmak için son çaredir, sevdiğine aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorsan sana aşk büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur ifade edeceğim.

Aşık etme büyüsü dediğimde elbette bahsettiğim şey sevgilinize veya eşinize yapacağınız aşk büyüsü uygulamasıdır. Sana bu yazımda aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü nasıl bozulur, aşk büyüsü belirtileri nasıl meydana gelir, aşk büyüsü tarifi, kuvvetli aşk büyüsü gibi pek çok evde yapılan kolay aşk büyüleri ile medyumların hazırladıkları sevgilinizi kendine aşık etme büyüsünden söz edeceğim.

Konuya giriş yapmadan evvel hemen söylemek istiyorum eğer aşk büyüsü yaptırmak istiyorsan bana hemen aşağıda göreceğin mail adresinden talebini yazabilirsin. En iyi aşk büyüsü yapan medyum olarak size mutlaka kesin sonuç alacağınız bir çalışma yapacağımdan endişeniz olmasın.

Aşk Büyüsü Nedir

Yaşayan insanlar olarak hem sevmeye hemde sevilmeye ihtiyaç duyarız. Sevgisiz bir insan düşünebilir misin? Bu tıpkı meyvesi olmayan ağaç gibidir. Bir elma ağacı düşünün ki mevsimi geldiğinde kendi dallarında meyve çiçekleri açmamış olsun. İşte insanın durumu buna benzer, kendi varlığında, kendi özünde sevgi barındırmayan bir insan yarım insan gibidir.

Aşk duygusu insanların damarlarındaki kan gibidir, vücudumuzdaki kan bizim hayatta kalmamız için şarttır. Aşk ise ruhumuzun ayakta kalması için, varlığımızın anlam kazanması için insanın ihtiyaç duyduğu temel durumlardan en önemlisidir.

Aşk büyüsü nedir sorusunu anlamak için önce aşkın ne olduğunu, insanların niçin bir başkası tarafından sevilmeye ve bir başkasına bağlı kalmaya niçin gereksinim duyduklarını bilmemiz gerekir.

aşk büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Önce neden bir insan aşk büyüsü yaptırmak ister bunu açıklamak gerekir. Şöyle bir örnek hayal etmenizi isterim; yıllarca çok çeşitli tecrübeler yaşamış bir insanı gözünüzde canlandırın.

Bu insan yaşamış olduğu her olayın hatıralarına sahiptir, yani her kişinin kendi hayat tecrübesine göre oluşturduğu, tanımladığı veya hatırladığı, iyi yada kötü hatıraları vardır.

Sonuç olarak hepimizin hayattan beklentileri var ve bu beklentileri karşılamak için kişisel olarak mücadele ediyoruz. Bu beklentilerden en önemlisi ise belki aşık olmak, birini ölesiye sevmek, bir insana sımsıkı bağlanma arzusudur.

Yaşadığımız süreç içinde karşımıza çok farklı karakter yapılarında insanlar çıkar ve bu insanlardan bir kısmı maalesef kötü hatırlar, hatırlamak istemediğimiz anlar bırakarak tekrar hayatımızdan çıkıp giderler.

aşk büyüsü tarifi
Aşk büyüsü tarifi

Fakat hayatımıza giren birde olumlu insanlar vardır ki bizi çok etkilerler. Her saniye onunla olmak isteriz, artık hayatımızı kurgularken, yaşamımızı planlarken bu bağlandığımız kişi olmadan bir durum düşünemez hale geliriz. İşte bu durum aşık olma durumudur ve çok kutsal bir duygudur.

Hayatımıza giren bu insanın sevgilimiz olmasını arzu ederiz fakat bazı durumlarda hayatımıza giren bu insanlardan sevgimize karşılık alamayız. İşte bu durumda aşk büyüsü yaptırmak size sevdiğiniz insanın bağlanmasını sağlayacak tek önemli husustur.

Aşk büyüsü hakkında bir medyumun sözlü ifadelerini sizler için hazırladım. Aşağıda sesli olarak bir medyumun ağzından bu tılsımın ne amaçla yapıldığını dinleyebilirsiniz.

Aşk büyüsü nasıl yapılır bunu elbette bilmek istiyorsunuz lakin ben size bunları başlıklar halinde verebilirim. Çünkü kuvvetli aşk büyüsü yapmak için size yazacağım aşk büyüsü tarifi işe yaramaz, eğer kendine aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorsan gitmen gereken yer iyi bir aşk büyüsü yapan hoca olmalıdır.

 • Yakılarak hazırlanan aşk büyüleri (genelde yazılan vefkleri bir mum ile yakmak şeklinde uygulanır)
 • Suya atılarak yapılan aşk büyüleri vardır (genelde akarsuya veya denize atılmak suretiyle uygulanır)
 • Toprağa gömülmek suretiyle yapılan aşk büyüleri
 • Sevdiğin kişiye yedirme veya içirmek suretiyle yapılan aşk büyüleri
 • Sevdiğinin kişinin özel çamaşırları kullanılarak yapılan aşk büyüleri
 • Sevdiğine ait, saç, tırnak gibi bedeninden bir parça kullanılarak hazırlanan aşk büyüleri
 • Canbar aşk büyüsü diye tanımladığımız uygulamalar
 • Kocayı karısına veya karısını kocaya aşık etmek için yapılan papaz büyüleri

Yukarıda size yazdığım gibi çok farklı teknik ve uygulaması olan binlerce çeşit aşk büyüsü tarifinden söz etmek mümkündür.

aşk büyüsü nasıl yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Diyelim ki, eşinize veya size birisi aşk büyüsü yaptırmış olsun, bu durumdan kurtulmak için ilk yapmanız gereken hiç vakit kaybetmeden uzman bir büyü bozan hoca bulmak en doğru seçim olacaktır ama buna ek olarak sizinde kişisel olarak bir takım yapacağınız teknikler vardır.

Ama gel gelelim size veya sevdiğinize yapılan büyü bozmak için neredeyse sizin kişisel olarak bunu çözecek imkanınız hemen hemen yoktur. Bu konuda esas olan gerek havas ilminde gerekse gizli ilimler alanlarında çok iyi referansları olan hocalardan yardım almak çok doğru olur.

Özellikle sosyal ortamlarda aşk büyüsü nasıl bozulur başlığı altında hemen her yerde farklı farklı bilgilere ulaşmanız son derece kolay olsa bile bunların çoğu maalesef ciddiye alınacak nitelikte bilgiler değildir. Bu bilgilerin çoğu bu konularda en ufak bilgisi, tecrübesi, deneyimi olmayan kişiler tarafından tamamen safsata üzerine kurulu olarak yazılmış, paylaşılmış, uydurma yazılardan oluşuyor.

aşk büyüsü nasıl bozulur

Medyumlar aşk büyüsünü bozma işlemini yaparken ilk başta kötü enerjinin ruhunuzdan temizlenmesini ve daha sonra iyi enerjinin ruhunuzda dolaşmasını sağlayacak şekilde çalışmalarına başlıyorlar.

Bu son derece önemli bir husustur zira aşk büyüsü nasıl bozulur bunu teknik olarak bilmeyen biri tarafından yapılırsa tam aksi yönde kendinize daha çok zarar verecek sonuçları ortaya çıkarmanız kaçınılmaz olarak gerçekleşir.

Bu işi alimine bırakmak gerekir, alim olmayan birisi bunun üstesinden gelemez ve kaş yapacağım derken göz çıkarabilir. Bunun sağlıklı bir şekilde yapılması için mutlaka ama mutlaka gerçek medyumlar dan destek almak şarttır.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Bir insan düşünün, bu kişi daha önce hiç ilgi duymadığı, kendisine hiç yakıştıramadığı, hiç bir zaman kendi ilgisini çekmeyen bir kişiye karşı aniden büyük bir ilgi duymaya başlıyor. Hatta gece gündüz bu kişi hakkında düşünmekten kendini alıkoyamıyor. Bu birden bire ortaya çıkan aşırı aşık olma durumuna bir anlam veremiyor.

Yani ortada mantıklı hiç bir sebep yokken aniden bir kişiye karşı büyük bir özlem, aşk, birlikte olma isteği, sürekli onun hakkında düşünme gibi davranışlar meydana gelmeye başlıyor. İşte aşk büyüsü belirtileri başlıca bu şekilde meydana gelmektedir.

aşk büyüsü belirtileri

Bu belirtileri sizde kendi hayatlarınız içinde yaşıyorsanız, böyle bir durum sizinde başınıza gelmişse o zaman bu durumdan şüphelenmek ve gerekli doğru adımları atmak sizin için en mantıklı yol olacaktır.

Aşk büyüsü belirtilerini şu şekilde maddeler halinde sıralayabiliriz.

 • Hiç bir geçerli neden olmaksızın aniden birisine karşı aşırı ilgi duyma belirtisi
 • Geceleri özellikle yatmadan önce o kişi hakkında sürekli düşüncelerin oluşması
 • Sabah yataktan kalktığınızda ilk aklınıza o kişinin gelmesi
 • Gün içinde yaptığınız işlere kendinizi veremiyor olmanız (konsantrasyon eksikliği)
 • Sosyal hayatınızda kopmalar, daha önce ilgi duyduğunuz şeylere ilgi duymama
 • Aşırı duygusal hallerin başlaması örneğin anlamsız göz yaşı dökme

aşk büyüsü yaptıranlar

Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kim sevdiğiyle mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak istemez ki? Hepimiz insanız ve hiç kuşkusuz değer verdiğimiz, uğruna her şeyi feda edeceğimiz kişiyle sonsuza kadar yaşamak isteriz. Aşk uğruna atılan tüm adımlar aslında anlamlı adımlardır çünkü aslında istediğimiz içimizde yaşattığımız aşkın alevini daha ileriye taşıma arzusudur. Bunun neresi yanlış olabilir ki?

Elbette aşk büyüsü yapmak istiyorum demek aslında sevdiğimle bir hayatı paylaşmaya hazırım demektir. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok. Haklı olarak içinizde hayat verdiğiniz aşk duygusunun sonsuza kadar sürdürmek istiyorsunuz. Aşkınızı sonsuzlukla taçlandırmak istiyorsunuz bu çok güzel bir düşünce.

Sevginize layık bir hayat arkadaşı bulduğunuza kendinizi ikna etmişseniz o halde aşk büyüsü yaptırmak istemeniz oldukça yerinde bir fikir olacaktır.

Aşk Büyüsü Tarifi

Daha öncede yüzlerce kez belirttiğim gibi sayısı binlere ulaşan aşk büyüsü tarifi meraklıları tarafından biliniyor ve uygulanıyor. Bunlardan bir kaçı hakkında bazı bilgileri siz değerli okurlarımla paylaşmak isterim.

Aşk büyüsü nasıl yapılır

Büyü yada vefklerle yapılan aşk büyülerinde örneğin büyüde cinlerin desteği alınırken vefk ilminde Hüddam’dan yararlanma vardır. Bu iki faktör kullanılmadığı zaman büyünün hiç bir etkisi olmaz. Diyelim ki bir kadını bir adama bağlamak istiyoruz ve kadının bir eşyasını aldık.

Elimizde büyü yapmak için kadının tarağı olduğunu varsayalım. O tarağın üzerine kadının adını ve bunun gibi kadına ait bilgileri yazdık ve bunları cinlerin yardımıyla hazırladık diyelim.

Ondan sonra bu kadın elinde olmadan o adamı düşünmeye başlar, o adama karşı duygusal yakınlaşma hisseder ve elinde olmadan onunla olur. Bundan sonra kadın ayrılmak istese bile asla bu adamdan kopamaz, onsuz yapamaz. Teknik olarak uzman bir medyumun ellerinden ortaya çıkarılmış bir tılsım kesinlikle son derece etkili olacaktır.

aşk büyüsü tarifi

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Evinizde kendinizin yapacağı bazı basit bağlama büyüleri var. Bunlardan bazılarını sizlere yazmak istiyorum; örneğin iki adet tahta kaşık ve bir parça bez kullanılarak hazırlanan kaşık büyüsü dediğimiz büyü çeşitleri bazı insanlar tarafından yapılıyor.

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır başlığı altında bir diğer çalışma ise nohutla yapılan nohut büyüsü yine evlerde çok sık yapılan büyü çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Yine evlerde sıkça yapılan biber ve kırmızı mum büyülerini de bu kategori içinde değerlendirmek doğru olur.

kuvvetli aşk büyüsü

Kuvvetli Aşk Büyüleri

En etkili aşk büyüsü hiç şüphe götürmez ki mumla yapılan türdeki tılsımlardır. Medyumların gizli ilimler alanındaki yeteneklerini kullanarak hazırladıkları kuvvetli aşk büyüleri vardır ve bu tılsımlar insanlar üzerinde en etkili biçimde güçlerini gösterirler.

Genelde hazırlanan bu vefkler kırmızı bir mumum ateşinde yakılarak uygulaması gerçekleştirilir. Aşık edilmek istenen kişinin bilgileri havas ilimleri vasıtasıyla bu vefk üzerine aktarılarak vefkin çalışması mum ateşinde yakılması ile başlatılmış olunur.

Kısa bir süre sonra kendine aşk büyüsü yapılan kişi diğer kişiye karşı özel bir ilgi duymaya başlar. Kalbinde o kişiye karşı büyük bir özlem ve hasret duygusu oluşur. Daha sonraki takip eden günlerde bu özlem yerini tutkuya, şehvete, arzuya bırakarak büyük bir aşık olma hali içine girilir. Kendisine aşk büyüsü yapılan kişi böyle davranmaya başlar ve sonuç kaçınılmaz olarak gerçekleşmiş olur.

aşık etme büyüsü yaptıranlar

Aşık Etme Büyüsü

Aslında diğer adıyla bildiğimiz muhabbet büyüsüne biz aşık etme büyüsü diyoruz çünkü işlevsel olarak aynı tarzda yapılan ve uygulanan tılsımlardır, aralarında hiç bir fark yoktur. Örneğin sarımsak ile yapılan bağlama büyüsü de bu guruba girer.

Bir insanı kendine aşık etme büyüsü sonuç verir mi? diye sorunlara bir kaç söz söylemek isterim. Büyü konusu İslam dininde hiç tartışma götürmeyen bir konudur. Tüm İslam alimleri büyünün gerçek olduğunu ve etkilerinin var olduğunu bilirler.

Büyü gerçeği bize kutsal kitabımız Kuran’da anlaşılır bir şekilde açıklanmasına rağmen bazı cahil insanların ben büyüye inanmıyorum demeleri sadece bilgisizliklerinden ötürüdür.

Değer kardeşlerim; bu makalemi hazırlarken aklımda şöyle bir hayalim vardı. Biliyorum ki bu konuda temiz bilgilere ihtiyacı olan çok fazla insan var. Bu insanların sosyal ortamlarda bilgisiz insanlar tarafından yazılmış yanlış bilgilerden dolayı yanlış bilgiler edinmesini istemedim.

Bu nedenle sizlerle aşk büyüsü nedir? Aşk büyüsü nasıl yapılır? Tüm bu konuları en doğru kişiden yani benden duymanızı istedim. Yıllardır medyumluk hizmeti veriyorum bu nedenle neyin doğru neyin yanlış olduğunu çok iyi biliyorum. Bana soracağınız soruları mail adresime gönderebilirsiniz.

Hepinize sabırla makalemi okuduğunuz için şükranlarımı sunuyorum. Yazımı beğenerek veya sosyal platformlarda diğer insanlarla paylaşarak bana destek verebilirsiniz. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

15 yorum yapılmış “Aşk Büyüsü”

 1. 4 yillik sevgilim Askere gitti 1 yil onu bekledim eve gelince 1 haftası gecti beni hatasiz yere engelledi bu sefer onu bana bağlanmasinı istiyorum bi an önce bana dönmesini istiyorum bana aşık olsun beni bırakmasın istiyorum askerden sonra ona kavusamadım

 2. Ben kısaca aşık olmak istiyorum birine olamıyorum çok iyi biri onu sevmek istiyorum ama olmuyor yardım edebilirsiniz.

Bir cevap yazın