Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Güncelleme:

Aşık etme duası, sevdiğinizi anında aşık eden dua, eşinizi size deli gibi aşık etme duası. Şimdi sizinle güzel bir konuyu yani aşk duası nedir bunu öğrenelim.

Değerli kardeşlerim; mutlu bir yaşamın kim hayalini kurmaz ki! Hepimiz nefes aldığımız sürece yaşamımız boyunca sevdiklerimizle huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek isteriz. Bazen bunu başaramayız ve sevdiğimiz insanları kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabiliriz.

Bu durumda sevdiğimiz kişiyi tekrar kazanmak için aşk duası yaptırmak isteriz. Peki insanların tekrar birleşmesine vesile olan aşk etme duası nedir? Aşk duaları nasıl yapılır? Şimdi dilerseniz bu dualar hakkında merak edilen tüm sorulara birlikte yanıt bulalım.

Aşık Etme Duası

Aşk Duası

Hiç kimse sevdiği insanı kaybetmek istemez, bu insan gerek eşimiz olsun gerek sevdiğimiz birisi olsun bir onları asla yitirmek istemeyiz bu nedenle bazen aşk duası veya aşık etme duası dediğimiz muskalara ihtiyaç duyarız. Huzurlu bir hayatın bazı kriterleri var. Peki bu kriterler nedir?

Bir insan hayatı boyunca gerçek anlamda belki bir kere aşık olur. Aşık olduğu insan ile bir ömür boyu birlikte yaşamak ister. Kim sevmediği bir kişi ile bir ömür boyu yaşamak ister ki? Doğal olarak hepimiz değer verdiğimiz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğumuz kişilerle yaşamak isteriz.

Hiç şüphesiz ki bazılarımız her gece sevdiğimize kavuşmak için Allah’a ellerimizi açıp dua ederiz. Aslında kalpten ve içtenlikle yapılan dualar çoğunlukla karşılık görür ve bizi sevdiklerimize kavuşturur. Tüm bunların dışında ayrıca yapılması gereken bir dua ritüeli var. Ben size bu güçlü duanın ne olduğunu anlatacağım.

Hemen aşağıda paylaştığım özel vefki sağ tıklayıp resmi farklı kaydet diyerek kendi bilgisayarınıza kaydedin. Bu vefk aslında bir çeşit aşk etme duası örneğidir ve son derece etkilidir. Daha sonra bu vefkin çıktısını alarak muska şekline getirin ve evinizde kendi yattığını odanın içinde bir yerde muhafaza edin.

Anında Aşık Eden Dua

En zor zamanlarda bile işe yarayan ve anında aşık eden dualar vardır, şimdi size anında aşık eden dua nedir? Bunu açıklamak istiyorum. Her kim bu duayı bilir ve uygularsa kısa zamanda istediği kişiye kavuşur. Allah o kişinin dualarını geri çevirmez.

Bir insan yalnız olabilir, karşı cinsin ilgisini çekmek isteyebilir ya da sadece bir kişinin ilgisini kazanmak isteyebilir. Yalnızlık hissine kapılan ve kendini bu anlamda başarısız gören kişilerin bu yalnızlıktan kurtulmaları mümkündür. Yapılacak doğru dua ritüelleri ile yalnızlığın önüne geçilebilir.

Her türlü dua kişiyi maddesel dünyadaki tüm zararlı etkenlerden korur. İstek ve arzularının gerçekleşmesine neden olur. Sahip olmak istediğimiz eşyalara veya kişilere sahip olmamızı sağlar. Bu açıdan bakıldığında anında aşık eden duaların da işe yaradığını söylemek yanlış olmaz.

Şayet bir insan cuma gecesi abdestini alarak tüm kalbini niyetine odaklayarak Allah’a dua ederse o kişinin sevdiği insana kavuşması için duası kabul görür. Bu nedenle cuma gecesi yapılan dualar Allah katında daha fazla kabul görür.

Deli Gibi Aşık Etme Duası

Dostlarım, sizlere deli gibi aşık etme duası nedir? Hangi durumlarda fayda sağlar? Deli gibi aşık etme duası ile sevdiğimizi kendimize nasıl hızlı bir şekilde bağlarız? Tüm bu duaları detaylıca anlatmak istiyorum.

Aslında dua bir tür enerji formudur ve bu enerji formu sayesinde diğer insanlar üzerinde etki kurmak mümkündür. Her enerjinin ayrı bir tonu vardır. Yani yapılan duaları birer enerji formu olarak kabul edersek her duanın farklı bir gücü olduğunu daha iyi anlayabiliriz.

Bu şekilde sevginizi kendi ellerinizle koruyabilirsiniz. Seven kişileri negatif enerji dalgalarından korumak ve mevcut ilişkiyi sağlam temellere oturtmak için yapılan aşk duaları gerçekten de iyi sonuçlar verebilir. Ahlaki ve dini olarak hiç bir sakıncası yoktur çünkü bu dualar temel olarak bir niyetin gerçekleşmesi için yapıldığı için dini açıdan bir zararı olmaz.

Kişinin niyeti temiz olduğu sürece İslami açıdan dua etmenin bir zararı olmaz. Eğer amaç bir insana zarar vermek ise elbette o zaman aynı şeyleri söylemek doğru olmaz. Bu nedenle okunacak duanın ve izlenecek yolların etik ve ahlak kurallarına uygun yapılması gerekir.

Dua etmek özünde pasif bir eylemdir ve iyi niyetlerle yapıldığı sürece karşılık görür. Yeter ki siz yapacağınız duayı tüm kalbinizle yapın, gerisini yüce Allah’ın takdirine bırakın. Temiz karakterli insanların duaları her zaman kabul görür.

Kendine Aşık Etme Duası

Son olarak sizlere kendine aşık etme duası nedir? Bu duadan söz etmek istiyorum. Bu duanın diğer dualardan farkı nedir? Bir insanın kendimize nasıl aşık ederiz? Hızlı ve kesin sonuç almak için hangi duaları okumamız lazım? İşte tam olarak bu sorulara cevap vereceğim.

Kendine aşık etme duası, sevginin enerjisini hayatınıza çekecek ve bir rüyanın gerçeğe dönüşmesini engelleyen negatif enerjileri uzaklaştıracak. Bu dualar haftanın belli günlerinde yapılırsa daha çok etki yapar. Örneğin perşembe ve cuma gecesi yapılan aşk dualarının daha etkili olduğu söylenir.

İlişkileri güçlendirmek ve uzun ömürlü yapabilmek için her insanın özel emek vermesi gerekir. Emek verilmeyen bir ilişkinin tıpkı susuz bırakılan bir çiçek gibi bir süre sonra öleceğini unutmamak gerekir. Bir değere sahip olmak o değere sonsuza kadar sahip olacağınız anlamına gelmez. Sahip olduğunuz değeri her zaman beslemeniz ve ona karşı samimi olmanız gerekir.

Bu değerleri hayatınıza giren insanlar olarak kabul edebilirsiniz. Bu insanlara gereken özeni göstermezseniz bir süre sonra onların sizin hayatınızdan koparak uzaklaştıklarını görürsünüz.

2 yorum yapılmış “Aşık Etme Duası”

Bir cevap yazın