Ankara Medyum

Ankara Medyum

Güncelleme:

Ankara medyum bulma olanakları açısından diğer illere göre biraz kısıtlı ama yinede Ankara’da büyü yapan medyumlar ve büyü bozan medyumlar elbette var. Ankara’daki medyum telefon numaralarını ve adreslerini Google arama motorunda küçük bir arama yaparak bulabilirsin.

Bu yazımda özellikle Ankara’da medyum seçerken nelere dikkat edilmeli, hangi konulara özen gösterilmeli bunu anlatacağım. Bilimin yanıt veremediği bazı mistik gerçeklerden söz edeceğim. Mistik alanda işlerin nasıl yürüdüğünü kavramanıza yardımcı olacağım.

Çoğunuzun bu konulara ön yargılı yaklaştığınızı biliyorum ama ön yargılardan uzaklaşarak büyü ve sihir kavramlarını daha iyi idrak edebilirsiniz. Gizli ilimler ancak idrak yoluyla anlaşılabilir. Bu idrake sahip olmayanlar ne demek istediğimi de anlayamazlar.

Ankara Medyum

Ankara’da Büyü Yapan Medyum

İdrak etmenin temel kaynağı bilinçlenmedir. Ruhsal bilinci gelişmeyen bir kişinin büyüler konusunda anlayışı düşük düzeyde olur. Ankara’da büyü yapan medyum ve hocalar da yüksek bilinç düzeyleri sayesinde bir takım olaylara müdahale edebiliyor.

Ruhsal yönden idrak sahibi olmayan varlıklar, diğer varlıklardaki kutsal gizemi anlayamaz. Yaşadığımız bu fiziksel dünyanın ötesinde birde idrak boyutunda yaşam var. Bu alana nüfus etmek için kişinin kendi ruhsal bağlantısını keşfetmesi gerekir.

İnsanoğlu zaman içinde kendi varlığında zaten var olan bu kutsal bağlantıyı unuttu. Aslında her insanın özünde bu bağlantı mevcuttur. Tarihin ilk çağlarında yaşayan inanlar ruhani dünyanın ne olduğunu çok iyi biliyordu fakat zaman içinde bu gizli öğreti unutuldu.

Şimdilerde sadece medyumlar tarafından biliniyor ve uygulanıyor. Ankara’da büyü yapan medyumlar da bu gizemli sırrın ne anlama geldiğini çok iyi biliyor. Elbette bir takım sahtekar hocalardan söz etmiyorum. Benim ifadelerim gerçek ve dürüst medyumlar için geçerli.

Ankara’da Büyü Bozan Medyum

Bilinenin ötesinde birde bilinmeyen olduğunu daha önce söylemiştim. Ruhani varlığının farkına varan bir medyum negatif enerji gücünü kullanarak diğer insanları etkileyebilir. Aslında bu negatif enerjiye büyü diyoruz ve bir insana zarar vermek için yapılan büyülere ise kara büyü diyoruz.

Ankara’da büyü bozan medyum ve hocalar hakkında zaman zaman basına kötü hikayeler yansımış olsa bile bu durum realiteyi değiştirmez. Bir kaç kötü istisnaya odaklanmamak gerekir. Her alanda olduğu gibi sihir ve büyü alanlarında da bu tür çıkarcıların olması son derece anlaşılır.

Tüm bunlara rağmen asla yanlış düşüncelere kapılmadan gerçek medyumlara olan saygımızı kaybetmemek gerekir. Bir kaç çürük elma için tüm elmaları suçlayamazsınız. Ankara’daki medyumlar içinde aynı kural geçerlidir. Hepsini aynı teraziye koymamak gerekir.

Ankara’nın En İyi Medyumu

Kıymetli okurlarım; Ankara’nın en iyi medyumu kimdir? Bu soruya sağlıklı bir şekilde cevap vermek maalesef imkansız çünkü medyumlar arasında da belli sınıflandırmalar vardır. Yani her medyumun yetenek ve özellikleri farklıdır bu nedenle en iyi medyum şudur, budur gibi yaklaşımlarda bulunmak gerçekle pek bağdaşmaz.

Örneğin ruhani olan ve ruhani olmayan medyumlar vardır. Cinleri olan ve cinleri olmayan medyumlar da vardır. Her medyumun kendi alanı vardır bu bu doğrultuda insanlara yardım ederler. Tıpkı kalp doktoru ve kulak doktorunun alanlarının farklı olması gibi medyumlar arasında da hiyerarşi vardır.

Tüm bu bilgileri göz önüne alarak yardım alacağınız medyumu seçmeniz sizin için daha hayırlı olur. Örneğin aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu konuda uzmanlaşmış medyumlardan destek almanız gerekir. Eğer büyü bozdurmak istiyorsanız o alanda uzman olan medyumlarda yardım almanız gerekir.

Değerli kardeşlerim; soru ve görüşlerinizi benimle paylaşabilirsiniz yada hemen aşağıdaki yorum alanına fikir ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın