Medyum Almanya

Siz sevgili ziyaretçilerimiz için böyle bir medyum Almanya başlıklı makale yazmanın burada yaşayan Türkler için faydalı olabileceğini düşündük.  Avrupa da çok uzaklarda ikamet eden vatandaşlarımız bundan böyle sayfamızı takip ederek büyü ve gizli ilimler alanındaki gelişmelerini bizden öğrenebilirler.

Biliyoruz ki Almanya’da yaşamanın bazı avantajları ve aynı zamanda zorlukları da var. Örneğin burada yaşayan vatandaşlarımızın üzerinde bir büyü olduğu zaman orada yardım alacak hoca bulmaları her zaman onların önüne birer engel olarak çıkıyor. Artık bu durumun değişmesi için kıymetli hocamız sizlere merak ettiğiniz konularda yardımcı oluyor. Aslında hocamız Almanya’da yaşayan insanlara yıllardır yardım etmeye devam ediyor fakat pek çok insan bunu bilmediği için böyle bir yazı yazarak sizlere bu hizmeti duyurmayı düşündük.

Almanya’da büyü yapan hoca arayanların sayılarına bakıldığında bu sayının hiç de azımsanamayacak kadar ciddi bir rakam olduğunu görüyoruz. Yaklaşık olarak 3 milyon civarında bir Türk’ün burada yaşamlarına devam ettiklerini hesaba kattığımızda buradaki insanların medyumlara ihtiyacının ciddi ölçüde olduğunu görebiliyoruz. Genel olarak bu ülkede yaşayan Türk kadınları eşlerinden dolayı bir takım zorluklar çektiklerini dile getiriyorlar. Alman kadınlara eğilimi olan Türk erkekleri maalesef eşlerini terk etmeye kadar varan kararlar alıyorlar. Bu durumda evde yalnız kalan kadınlarımız çevrelerinde hiç kimse olmadığından tamamen kendilerini büyük bir çaresizliğin içinde buluyorlar.

Yine en çok karşılaştığımız konuların başında üzerinde büyü olduğunu düşünen insanlar var. Bunlar için Erdoğan hoca ücretsiz olarak üzerinizde büyü var mı diye bakım yapıyor. Lütfen bu konuda şüpheleriniz varsa, üzerinizde bu tür kötü bir güç hissediyorsanız hocamızla iletişime geçin.

En çok yardım alınan konuların başında papaz büyüsü ve etkileri, aşk büyüleri ve tarifleri, bağlama büyüsü gibi sevgi konusunda yardım talepleri bize bildiriliyor. Kocasını evine bağlamak isteyen hanımlar, sevgilisini bir sebepten ötürü kaybedenler kimseler Erdoğan hocaya yazarak bu konuda destek almak istediklerini dile getiriyorlar. Sorunlarınızın çeşidi ne olursa olsun bu konular için hocamızdan yardım alabilirsiniz. Özellikle Hamburg, Münih, Berlin, Frankfurt gibi bazı metropol şehirlerde yaşayan Türk vatandaşlarımız orada yaşayan büyü yapan hocaları arayarak vakit harcamasınlar artık Erdoğan hoca size Türkiye’den ihtiyacınız olan vefkleri hazırlayıp adresinize kadar postayla gönderimi sağlıyor. Bu nedenle mesafeler sizi düşündürmesin.

Genel olarak hocamızdan yardım alabileceğiniz konu başlıklarını aşağıda listeliyoruz;

Ayrılan sevgilileri birleştirme, yada giden sevgili geri getirme konuları,

Evini terk eden eşlerini tekrar evlerine döndürme ve eşini tekrar sevmesini sağlama,

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünenler için kısmet ve bereket, bol kazanç sağlayıcı çalışmalar,

Büyü konusunda başı dertte olan ve büyü bozdurmak isteyen kişiler,

Nazar ve göz değmesi sorunu yaşayan kişiler için kesin çözümler,

Şirinlik ve güzel görünmek için dualar,

Anne baba baskısı gören gençler için vefkler,

Evlenmek için bir türlü hayırlı eşler bulamayan gençler,

İstediği kişiyle evlenmesine anne yada babası tarafından izin verilmeyen gençler.

Yukarıdaki başlıklar en çok yardım istenilen konuların başında geliyor ayrıca diğer sorunlarınız içinde hocamıza mail adresinden yazarak ivedi bir şekilde yardım almak istediğinizi kendisine yazabilirsiniz.

Değerli ziyaretçiler; sorunsuz bir insan yoktur, sadece sorunların çözümü için bazen dışarıdan bir medyumun yardımını almak sizin için verilecek iyi bir karar olur. Her sorunu kendi başınıza çözmek imkansızdır, sizin kendi başınıza çözebileceğiniz problemler vardır elbette ama sizi aşan konularda lütfen kıymetli hocamızla iletişime geçin.

9 Yorum “Medyum Almanya”

  1. Merhaba arkadaşlar bende Erdoğan beye bağlama vefki yaptırdım 1 hafta içinde sonucu aldım. Erdoğan bey bana çok yardımcı oldu o yüzden herkese tavsiye ediyorum Erdoğan hocayı

  2. Ben bir daha çocuğum olsun istiyorum yakın zamanda tekrar bir çocuğum olcak mı onu öğrenmek istiyorum

  3. Merhaba ben Almanya Hamburg da yaşıyorum geçen ay eşim beni terk edip gittiği için Erdoğan hocama eşimin bana tekrar dönmesi için muska yaptırdım. Erdoğan hocam bana yardımcı oldu muskayı hazırlayıp bana gönderdi muskayı aldıktan sonra beni terk eden eşim 1 hafta içinde pişman olarak bana geri döndü. Hocam gerçekten büyük bir insan çok teşekkür ediyorum.

  4. Merhaba hocam ask büyüsü yaptirmak istiyorum kocama ve ailesinden uzaklastirmak Icin Bir büyük esim ailesinden dolayi Benden ayrilmak istiyor . Ve Annesi babasi yuvami yiktilar

  5. Merhabalar Hocam.Size Almanyadan yazıyorum.Çok büyük sıkıntılarım var.Size nasıl ulaşabilirim.

  6. Benim kizim Birine asik Oldu ve asik oldumu kisi onun beynini yikanmis kizim 99 derece deyisti 6 aydir Anne baba ve kardesi ile konusmuyor bizden nefret ediyor yetmiyor iciyor cok deyisti sevdigi cocuk ne Derse onu yapiyor korkuyoruz kizimi baska birseyler yaptirmak bilir Indian baska kimseylen konusmuyor. Ben annesi olacak cok korkuyorum ayirmak icin ikisini sizden yardim istiyorum

  7. Slm hocam Bana acil yardim gerekiyor cok caresizim maddi olarak da pek iyi degil durumum aylardir arayis icindeyim

  8. Merhaba arkadaşlar ben Berlinde yaşıyorum, Erdoğan hocama aşk büyüsü yaptırdım 7 gün sonra sevdiğim adam bana döndü. Şimdide sevdiğim adamla evlenmek istiyorum bunu için ayrıca başka bir büyü yaptırmak gerekirmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.