Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Güncelleme:

Adet kanı büyüsü, kadının aybaşı kanı ile hazırlanan ve son derece etik kurallarına uymayan bir büyüdür. Peki adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur bunları merak ediyor musunuz?

Hiç acele etmeyin, çünkü adet kanı büyüsü hakkında size tüm detayları yazdım sizin yapmanız gereken sadece yazdıklarımı dikkatlice okumak. Yazının sonuna geldiğinizde şunları bilmiş olacaksınız. Adet kanı büyüsü (aybaşı kanı büyüsü) nasıl yapılır, adet kanı büyüsü nasıl bozulur, adet kanı büyüsü nedir, tüm bu konulara hakim olacaksın.

Bu nedenle şimdi dikkatlice sizin için yazdıklarımı okumaya devam edin. Büyü pek çok insan tarafından merak edilen gizemli bir mistik alandır. Özellikle kocası ile ciddi sıkıntıları olan kadınların bu makalemi beğeneceklerini ve onlara çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Aslında bu sihir hepinizin bildiği yada adını duyduğu papaz büyüsü çeşitleri arasında yer alır. İsminden anlayacağınız gibi adet kanı büyüsü kadınların ay başı kanı kullanılarak yapılan ve sonuçları son derece güçlü olan bir tür sihir çeşididir.

Gerek sosyal medyada gerekse basında şimdiye kadar çok farklı bilgiler yazıldı, yayınlandı. Peki bu yayınlanan bilgiler ne kadar gerçeği yansıtıyor? Bu yazılıp çizilenler gerçekten de doğru bilgiler içeriyor mu? Yoksa yazılan bilgilerin doğruluk payı yok mu? Gelin isterseniz bu sorulara yanıt arayalım.

Doğrusu adet kanı büyüsü hakkında yazılanlar hem doğru hem de yanlıştır çünkü bu konuda bilgisi olanda yazıyor olmayanda yazıyor. Yani sosyal medyada yazılan haberlerin doğruluk yapı yarı yarıya diyebiliriz. Gizli ilimler konusu gerçekten de derin bilgiler içeren bir alandır. Bu nedenle her yazılan bilgiye inanmamak gerekir.

Peki adet kanı büyüsü ne için yaptırılır? Şimdi bunu sizlere maddeler halinde açıklayalım.

  • Evine bağlı olmayan, karısına karşı cinsel yönden uzak olan erkeğin eve bağlanması için
  • Karısını aldatan bir erkeğin tekrar karısına karşı sadık olması ve diğer kadından uzaklaşması için
  • Karısına karşı saygısını kaybeden ve kadını sürekli hor gören erkeğin söz dinleyip karna karşı saygılı davranmasını sağlamak için
  • Karısı ile boşanmaya karar vermiş erkeğin bu kararından vazgeçmesi için

Evet değerli kardeşlerim; yukarıda saydığım sebeplerden dolayı adet kanı büyüsü kadınlar tarafından eşlerine yapılmaktadır. Kadınların eşlerini kendilerine aşık etmek ve sadık kalması için yapılan bu tür büyüye adet kadı büyüsü denir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle bu sihir medyumlar ya da büyü yapan hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu kişiler büyü yapılacak kişinin bilgilerini alarak ve kadının kanını kullanarak yaklaşık 1 hafta içinde adet kanı büyüsünü hazırlarlar. Bu süreçten sonra hazırlanan iksir kadın tarafından eşine karşı kullanılır.

Daha çok yapılan iksiri erkeğe içirmek suretiyle yapılan bu uygulamadan sonra erkek kısa süre sonra sihrin etkisine girerek kadına karşı daha bağımlı hale gelir. Bu çok hızlı gelişen bir süreçtir ve en fazla 2 hafta içinde adet kanı büyüsü yapılan kişi eşine karşı tam bağımlı hale gelir.

Genel olarak bu sihrin etkileri son derece etkilidir ve yapılan kişinin bunun tesirinden korunması neredeyse imkansızdır. Eğer erkeğin üzerinde koruma muskası varsa bile erkek bu büyünün tesirinden kendini korumayı kesinlikle başaramaz. Yani koruma muskaları bile adet kanı büyüsü karşısında maalesef etkisiz kalmaktadır.

Toplum içinde genelde çok ifşa edilmeyen sihir türlerinden birisi olan ay başı kanı büyüsü, günümüzde özellikle şehir hayatının yaygın olduğu yerlerde çok rağbet görüyor. Özellikle büyük metropol kentlerinde yaşayan kişilerin tercih ettikleri görülüyor.

Bunu sebebi ise büyük şehirlerde yaşayan erkeklerin içinde bulundukları konum nedeniyle eşlerini aldatmaya daha yatkın olmalarından kaynaklanıyor. Özellikle kendi iş çevresinde sürekli diğer kadınlarla temas içinde bulunan bir erkek zaman içinde bu kadına karşı özel ilgi geliştiriyor. Bu gelişen ilginin sonucu evdeki karısını ihmal etmeye başlıyor.

Elbette zaman aktıkça kendi karısına karşı olan tüm duygularını kaybederek diğer kadına karşı ilgisini daha çok artırıyor. Bunun sonucunda mağdur olan evdeki kadın bu zor durumdan kurtulup kocasını tekrar eskinden olduğu gibi kendine bağlamak için medyumlardan yardım alarak adet kanı büyüsü yaptırma yoluna gidiyor.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Diğer bir konu ise eşinize başka bir kadın tarafından yapılan adet kanı büyüsünün nasıl bozulacağı konusudur. Ya da eğer bir erkek kendi karısı tarafından kendisine adet kanı büyüsü yapıldığını düşünüyorsa veya bundan emin ise, o zaman da yapılan bu büyüsü çözdürmek için hocalardan destek alabiliyor.

Çok kıymetli okurlarım; yapısı itibari ile adet kanı sihrini bozdurmak özel emek gerektirir. Elbette kişisel olarak yapılan bu büyüyü çözmeniz mümkün değil. Bunun tek bir yolu olduğunu belirtmek isterim, hemen zaman kaybetmeden adet kanı büyüsü bozan güvenilir hocalardan yardım almaktır.

Eğer bu sihri bozdurmak için yavaş davranırsanız eşinizi kaybetme olasılığınız oldukça yüksek oranda olur. Çünkü gerek size veya kocanıza başka bir kadın tarafından yapılan adet kanı büyüsünü bozmak için zamanında müdahale etmez iseniz sonradan yapılacak işlemler çözüm getirmeyebilir.

Dolayısı ile zamanında yapılan doğru müdahale ve doğru medyumdan alınacak destek sayesinde yapılan adet kanı büyüsü çok güçlü olsa bile bundan kurtulmak son derece kolaydır. Önemli olan tek kriter doğru ve güvenilir medyumlarla çalışmaktır. Bu son derece önemli ve temel bir konudur.

Bir cevap yazın