Medyum’dan Ücretsiz Bakım

Erdoğan hocaya bakım yaptırmak tamamen ücretsizdir, peki hangi alanlarda bakım yaptırabilirsiniz bunları size sıralayalım; üzerinizde büyü var mı? Yıldızınız düşük mü? Kısmetiniz açık mı? gibi konular için ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

Medyumların yaptığı başka bir bakım ise yıldızname olarak bilinen gizli ilimler dalıdır. Peki nedir bu yıldızname gerçeği, size bu alan hakkında bazı mistik bilgiler verelim.

Yıldızname, adından da anlaşıldığı üzere bir çeşit yıldız bilimi ( astroloji bilimi) olarak bu işin meraklıları tarafından bilinir.Çoğu insan için hobi olan bu alan aslında realitede hiç de öyle değildir. Bunu daha iyi anlayabilmeniz için şu detayı bilmeniz gerekir. İçinde yaşadığınız maddesel dünya aslında bizim algılarımızın anlayamayacağı belli mistik güçleri de içinde barındırır.Şunu demeye çalışıyoruz, gözünüzle göremediğiniz, elinizle dokunamadığınız, kulağınızla duyamadığınız farklı bir evrensel boyut vardır. Bir çoğu buna 3. boyutta demiş olsa bile aslında evrensel olarak evren 11. değişik boyuttan oluşmaktadır. Bu boyutların bazıları insan özellikleri ile algılayabiliriz ama çoğunu bilemeyiz. Atomların dünyasını inildiğinde bütün bildiğiniz fizik kuralları çöker. Günümüzde bile pek çok fizikçi atom altı dünyada ne olduğunu algılamakta oldukça güçlük çekerler ve hayrete düşerler.

Yıldızname gerçeğinde daha evrenin ilk oluşma anında tüm maddelerin tek bir noktadan evrene patlayarak yayıldığı bilinir. Bu maddeler her zaman kendileri ve diğeriyle iletişim halindedirler. Yıldızlar, dünya, güneş ve tüm canlıların ana yapı taşı atomlardır ve hepimiz bir noktadan bu aşayama geldik, kozmologların büyük patlama dediği noktadan sonra uzay ve zamana yayıldık. İşte bu sebeple yıldızname bilimi gerçekten bilimsel olarak doğru sonuçlar veren bir alandır. Kozmoloji ile ilgilenen hemen herkes ne demek istediğimizi zaten biliyorlardır. Bizim burada amacımız bu konuda yeterli bilgisi olmayan yada yıldızname konusunda ön yargıları olan kişileri aydınlatmak amaçlıdır.

Bildiğinizi düşündüğünüz her şeyin bilmedikleriniz yanında bir hiç olduğunu kavradığınız anda asıl astral gelişiminiz başlar, bu noktadan sonra bu gizemli ve heyecan dolu mistik yolculuğa çıkacak ve her aşamada kendinize farklı bir bakış açısı kazandıracaksınız.

Ayrıca Medyum Erdoğan, içinde bulunduğumuz bu ayın sonuna kadar kendisene özel vefk hazırlatan kişilere hiç bir ek bir ücret almadan hediye olarak altın vefk hazırlıyor. Bu vefk sizi büyüye karşı koruduğu gibi iş ve kısmet açıklığı konularında tamamen sizlere avantaj sağlayan çok değerli bir vefktir. Erdoğan hoca bu vefki sizden hiç bir ücret talep etmeden bu ay sonuna kadar yaptıracağınız çalışmaların yanında hediye olarak hazırlıyor.

İnsanlar genel olarak şu çalışmaları yaptırmak istiyorlar; aşk büyüsü, evlilik büyüsü, boşanma büyüsü, ikna etme büyüsü ve buna benzer konularda yardım istemekteler. Erdoğan hoca bütün bu konularda binlerce insana hazırladığı başarılı vefklerle bilinen ülkemizin en değerli medyumlarından biridir.

Medyum dan Ücretsiz Bakım İçin Yapmanız Gerekenler; sadece sağ taraftaki iletişim formuna adınızı, soyadınızı, doğum yılınızı ve anne adınızı yazmanı yeterli olacaktır. Ücretsiz bakım sonuçlarınız en geç 2 gün içinde mail adresinize Medyum Erdoğan tarafından yanıtlanarak gönderilecektir. Lütfen mail adresinizi yanlış yazmayın..Aksi halde bakım sonucu size ulaşmaz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.