Medyum Erdoğan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Medyum; kelime olarak aslında dilimize Fransızcadan geçmiş olsa bile asıl kökeni Latince olan bir kelimedir. Ülkemizde medyum olarak bilinir ve söylenir.

Halk arasında daha çok hoca olarak telaffuz edilen medyum kelimesi artık toplumda sık sık kullanılmaya başlanmıştır. Medyum kelimesi anlam olarak ruhsal güçleri olan ve bir takım gizli ilim bilgilerine sahip olan kişi manası taşır. Aslında medyumları da kendi içlerinde sınıflandırılması vardır. Örneğin ruhani medyumlar, cindar medyumlar gibi bu kişilerin özelliklerine göre kendi sınıflandırmaları yapılır.

Medyum Erdoğan, pek çok alanda yaptığı başarılı çalışmalarıyla yaklaşık 23 yıldır gerek Avrupa’da yaşayan Türklere gerekse Türkiye’de yaşayan insanlara yardımcı oluyor. Erdoğan hocamızın genel olarak hazırladığı pek çok konuda çalışmaları olmasına rağmen bu çalışmaların başında aşk vefkleri, büyü çözümü, kısmet açılması gibi alanlarda yaptığı çalışmalarını sayabiliriz.

Erdoğan hocanın size bir mesajı var; mesajı okumak için lütfen yazımızı okumaya devam edin.

İşin üzücü tarafı internet üzerinde bir takım dolandırıcı sitelerin olması ve bu siteler üzerinden çok değerli medyumlara hakkında yalan yorumlar yazarak diğer insanları yanıltmaya çalışan bir kaç kendini bilmez var. Kendi açtıkları forum sitelerine başkalarının adıyla sanki bir başkası yorum yazmış gibi medyum Erdoğan yada diğer bazı değerli medyumları zan altında bırakmaya çalışıyorlar. Bu yorumların tamamını kendileri kurgulayıp yazıyorlar. Bu yüzden değerli kardeşlerim meyve veren ağaç her zaman taşlanır mantığı ile bu sahtekarların sahte yorumlarına sakın inanmayın.

Geçenlerde benden yardım almak isteyen bir hanım kızım bana yazdı, hocam dedi, sizin hakkınızda bir sitede böyle böyle yorumlar var dedi. Kızım hangi site yaz bana dedim sonra girdim o sitedeki yoruma baktım. Yorum yazan uydurma bir isim yorum ise daha da vahimdi. Söz de bu vatandan en az 8 tane medyuma iş yaptırmış tek tek o medyumların ismini listelemiş ve bu medyumlara güvenmeyin demiş. Daha sonra bana yazan hanım kızıma şöyle söyledim. Kızım sen bu insanın yerine kendini koy, eğer sen birinci medyumdan yardım alamazsan belki ikici medyumu denersin hadi diyelim ikinciden de sonuç alamadın üçüncüyü denedin ama hiç bir aklı başında insan 8 tane medyuma iş yaptırmaz dedim. Sonra hanım kızım haklısın hocam diyerek özür diledi. Bu yüzden bu sahtekarların web sitelerine girip kendi aklınızı karıştırmayın.

Allah doğrunun yanındadır, doğru iş yapanlar her zaman kötü niyetli kişilerle karşı karşıya gelirler. Ben bunu çok iyi bilen tecrübeli bir hocayım. Bu yüzden samimiyetime her zaman güvenebilirsiniz. Bu sahtekarların karalama kampanyalarına rağmen Allah’ın yardımıyla her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğim. Her türlü sıkıntınız için benimle temasa geçebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Orhan

    Hocam ben cok mutsuzum esimden ayrılmak ıstıyorum ama bu durumu ona acıklayamıyorum sızden yardım bekliyorum ne olur bana yardımcı olun sımdiden tesekkurler.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.