Medyum Ankara

Başkentimiz Ankara’da büyü yapan veya büyü bozan hocalara hepimiz sık sık rastlarız, peki bu medyumlara hangi ölçüde güvenebilirsiniz? Yazımızı okuduğunuzda çok daha iyi anlayabileceksiniz.

İnsanlar günlük hayatlarını yaşamaya çalışırken belli zamanlar içinde kendilerini kötü hissedebilirler, bunun sebebi bazen terk edilmek, bazen büyü yüzünden, bazen eşinizle yada sevgilinizle yaşamış olduğunuz bir takım sorunlardan kaynaklanıyor olabilir. Büyük çoğunluğu insan ilişkilerinden kaynaklanan bu sorunların çözümü için gittiğiniz medyum yada hocalar sizlere bu problemlerinizin giderilmesi bazı büyüler hazırlayarak yardımcı olmaya çalışıyorlar. Buraya kadar bir sorun görünmüyor asıl problem büyü payan ve büyü bozan hocaların bu konuda yeterli derecede gizli ilimler alanında bilgisi olup olmadığıdır. Bunun çok iyi anlaşılması gerekir çünkü medyumlar bu tılsımları hazırlarken genelde havas ve remil ilimini esas alarak yaparlar. Yetersiz ve bilgi birikimi az olan insanların bu konularda sizlere yardımcı olabilmesi ne yazık ki mümkün değildir.

Büyük çoğunluğunuz aşk hayatınız içinde yaşadığınız sorunlardan dolayı bu hocalardan yardım talep ediyorsunuz. Genelde sevdiği tarafından terk edilen kızlar, yada kocası tarafından aldatılan kadınlar bu durumlarını çözmek için bu tılsımları yaptırmak istiyorlar. Peki bu tılsımlar gerçekten de sizden ayrılan sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlar mı? Evet bu tılsımlar kesinlikle sevdiğinizin tekrar size aşık olmasına, sizi eskiden olduğu gibi sevmesini sağlar. Burada ki püf nokta şudur. Bu tılsımlar karşınızdaki insanın bilinç altını etkileyerek onların sizi sürekli düşünmesini tetikler. Rüyalarında sizi görmeye başlarlar ardından bu rüyaların etkisi ile onlar farkında olmadan bu düşünce onların bilinç altını meşgul etmeye başlar. Yapılan büyünün asla farkına varmazlar tek düşünceleri siz olursunuz. Büyü yapılan insanlar kendisine büyü yapıldığını asla anlayamaz. Bunun ardından kısa bir süre sonra büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyle görüşmek ve onunla birlikte olmak istediğini bir şekilde dile getirir. Bu noktadan sonra sevdiğiniz insanın başka bir insana ilgi duyması, sizi aldatması ve sizi terk etmesi bir daha asla mümkün olmaz.

Birde kendisine büyü yapılan insanlar vardır ki bu insanlar genelde papaz büyüsü yada kara büyü denilen oldukça tehlikeli büyülere maruz kalabilirler. Bu büyülerin bozulması için vakit geçirilmeden büyü bozan bir hocaya giderek bakım yaptırmaları doğru olacaktır. Zaten bakım yapan hoca yapılan büyüyü göreceği için bunu bozmak ve bu büyüyü etkisiz kılmak için size bir koruma tılsımı hazırlayacaktır. Bu koruma tılsımı kesinlikle sizi bu tür kötü büyülerin etkisinden uzak tutarak bir daha size yapılacak olan büyüler içinde koruma sağlayacaktır.

Gerek kısmetinin kapalı olduğunu düşünen insanlar gerek büyü çözdürmek isteyen kişiler, nazar ve bağlama büyüsü hakkında yardıma ihtiyacı olan kimseler tüm bu konularda yardım almak için Erdoğan hocadan yardım talebinde bulunabilirler.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.