Konya’da Medyum Büyücü Muskacı Hoca

Konya ilinde hizmet veren medyum, büyücü ve hoca arayan kişilere tavsiye anlamında bir kaç önemli bilgi vermek istiyoruz bu nedenle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Konya bu konularda oldukça bilgili bir şehrimiz bu yüzden özellikle bu şehirde yaşayan çoğu insanın en azından diğer şehirlerimizde yaşayan insanlara nazaran daha çok bilgileri olduklarını düşünüyoruz. O halde söz konusu büyü yapan büyücüler veya size yardımı olacak muskacı hocalar olduğu zaman bunlar hakkında önceden bilgi edinmenizde fayda görüyoruz. Şüphesiz ki Konya ilimiz gerek nüfusu bakımıyla gerekse inançları bakımından diğer illerden kendini ayırmaktadır. Bu konuya merak çok yoğun olduğu için sizlerden bize çok sayıda soru geliyor bu sorularına genel olarak cevap vermek istiyoruz. Özellikle en çok bize sorulan soruların başında Konya’da bulunan Konyalı iyi hocaların adlarını sizlerle paylaşmamızı istiyorsunuz. Bunları tek tek buraya yazmak elbette mümkün değil ama biz Konya’da büyü yapan veya büyü bozan medyum ve hocaları size tek tek yazamasak bile en azından bu kişiler hakkında bazı kritik bilgiler paylaşabileceğimize inanıyoruz.

Çoğu zaman yaşadığınız sorunlar birbirine benzemiş olsa bile bazen bir kısım insanların sorunları diğerlerine rağmen çok daha farklı yardım gerektirebiliyor. Örneğin Konya’da bize yazan çok sayıda koyucumuz eşleriyle yaşamış oldukları ciddi sıkıntılardan nasıl kurtulacaklarını soruyorlar. Aynı şekilde eşlerini çok seven kişiler yada eşinden nefret eden ve boşanmak isteyen bazı kişilerin mesajlarını da geliyor bize. Bu anlamda bu insanların ihtiyaçlarına cevap vermek hatta onları doğru bir şekilde büyü yapan, büyü bozan, büyücü ve medyumlara yönlendirmek için bu yazıyı yazma ihtiyacını içimizde hissettik. Konya ilinde ilinde ufaklı pek çok ilçe var bunların başında bize yoğun olarak mesaj yazıp soru sorulan semtleri şu şekilde sıralayabiliriz; Cihanbeyli, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Ereğli, Ilgın, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Selçuklu ve Seydişehir bu ilçelerden yoğun olarak soru aldığımız ilçelerin başında geliyor. Yine aynı şekilde burada yaşayıp hoca arayanlar kişilerin pek çoğu genellikle eş dost tavsiyesi üzerine bazı medyumlara giderek yardım aldıklarını ama çoğu zaman bu hocaların yetersiz kaldıklarını biliyoruz. O halde bu insanların iyi bir şekilde hizmet alması için neler yapması gerektiğini sizlere yazacağız.

Örneğin yine çok bilinen sorunların başında gelen sevgililer arasında çıkan tartışmaların veya gerginliklerin giderilmesi veya terk eden birinin tekrar geri çevrilmesi gibi aşk büyüsüne içeren bazı büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin bu hocaları nerede ve nasıl bulacakları yine ciddi bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle genç insanlar arasında yaşanan çok sayıda ayrılma durumu var bu ayrılıkları azaltmak için veya sizi terk eden eski sevgilinizi geri çevirmek için iyi bir Konyalı hoca bulmanız biraz zor görünüyor. Bu konuda Konya iliyle sınırlı kalmak yerine Türkiye’de diğer illerimizde yaşayan hocalardan veya medyumlardan yardım almak sizin seçim alanınızı daha fazla genişletecektir. Genelde insanlar kendi çevrelerinde yakın hocaları tercih ediyorlar işte bu nedenle aslında farkında olmadan kendi alternatiflerini daraltmış oluyorlar oysa bunu yapmak yerine olaya genel olarak bakıp kendi bölgelerinin dışında hatta kendi yaşadıkları şehrin dışında bir medyumdan yardım almak gibi bir seçeneğe yönlenmiş olsalar bu onlar için çok daha sağlıklı ve doğru bir yaklaşım olur. Eldeki imkanları ne kadar geniş tutarsanız size yardım edecek daha kaliteli ve bilgi hocalara ulaşmanız o kadar daha fazla olacaktır.

Konya’da çeşitli köy ve kasabalarda büyü yapan, muskacı ve büyücü medyumlara ne kadar güvenmek doğru olur bilmiyoruz ama genel de küçük bölgelerde yaşayan hocaların bilgi açısından ve verilen hizmet açısından yeteri kadar iyi olduklarını söylemek doğru olmaz. Genel olarak gizli ilimler alanında iyi bir eğitimi olmayan, küçük mahalle kenarlarında kendini medyum diye tanıtan ve pazarlayan kişilere karşı daha duyarlı olmanız gerektiğini söylemek isteriz. Çevrenizde belkide sizden önce pek çok yakınınız bu hocalara gitmiş olabilir ama siz bu konuda onların yaptığı hataları tekrar etmek yerine diğer büyük şehirlerde yaşayan çok daha uzman ve bilgili hocaları tercih edebilirsiniz.

Esas olan temel konu gerçek anlamda size yardımı dokunacak, gerek ilim bilgisiyle, gerek gizli ilimlerde yapmış olduğu çalışmalarla kendisini ispat etmiş, doğru, dürüst, işini iyi bir şekilde yapan ve bu konuda tam olarak donanımlı medyumda yardım alabilirsiniz. Bunu yapmanız için kendi il sınırlarınız dışına çıkmanıza gerek kalmadan uzaktan bu yardımı almanız mümkündür. Herhangi bir konuda bir medyumdan yardım almak istiyorsanız bunu gerçekleştirmek için Konya dışına çıkmanıza gerek yok zaten size yardımı dokunacak hoca ile temasa geçtiğinizde o size neler yapmanız gerektiğini söyler. Sizin bilgilerinizi, anne adları, doğum yılları gibi bilgilerinizi alarak bu medyumlar sizin için bu muskaları yapıp kargoyla size ulaştırabilirler. Bu nedenle seçeneklerinizi çoğaltmak için Konya iline bağımlı kalmaktan kurtularak tüm Türkiye’de yaşayan medyumlardan yardım almak gibi bir seçeneğiniz olduğunuzu size hatırlatmak isteriz.

5 Yorum

 1. Nur

  Ben bana büyü yapılmış olabileceğini düşünüyorum bu konuda yardımcı olur musunuz ne yapmam gerek?

 2. Hasan Halit Turgutlu

  Selamlar,esimle ayrilma noktasindayiz,4 senelik evli oldugum esim ,beni kendisine buyu yaparak evlendigimi soyluyor
  Ben Konyavda ikamet ediyorum,ve bu konuda yardim istiyorum

 3. Metin Altuğ (Post author)

  Hocam çok saolsun bende Erdoğan hocamdan yardım aldım sevdiğim kadın beni ortada bırakıp gitmişti bende hocama tılsım yaptırıp sevdiğim kadını tekrar kendime aşık ettim. Şimdi çok iyi bir birlikteliğimiz var Allah hocamdan razı olsun.

 4. birgül

  Eşimde büyü var bozulmasini istiyom

 5. Cumali

  Hocam eşim evi terk etti nasıl yardımcı olabilirsiniz

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.