Kısmet Açma

Kısmet Açma; Bazı kimselerin belli nedenlerden ötürü bir türlü hiç bir işi yolunda gitmez, bu olumsuz durum insanların bazen işlerini bazen de özel hayatlarını yaşayamaz bir hal içine getirebilir.

Bazı insanları özellikle iş bulmak için ellerinden gelen her türlü çabayı sarf ederler ama buna rağmen bir türlü hayırlı bir iş bulamazlar. Bazen de iş bulunur ama bu işten uzun süre kalamazlar. Bir sebepten dolayı işten ayrılmak yada atılmak zorunda kalırlar. Bazılarımız da ise çalışmasına rağmen aldığı paranın hayrını bir türlü göremezler.

Kısmet kapalılığının çok farklı versiyonları vardır. Kimisi çalışır parasının bereketini göremez, kimisi bir türlü iş bulamaz, kimisinin işleri hiç bir zaman yolunda gitmez bunlar gibi bir çok sonuçları olan kısmet meselesi için yapılacak önlemler nelerdir bunları açıklayalım.

Kısmeti kapalı olan kimseler öncelikle kapanan kısmetlerini açmak için bir medyumdan yardım almalıdırlar. Bu medyumların hazırladıkları genel kısmet vefkleri sayesinde kısmeti kapalı olan kişilerin işleri düzelecektir. Bunun en güzel çözümü kendiniz için özel bir kısmet açma vefki hazırlatmaktır. Bu vefkleri bol kazanç, iş bulma, hayırlı bir eş gibi konular için yaptırabilirsiniz.

Gelin şimdi Erdoğan hocanın sözleriyle kısmet açmak için neler yapabilirsiniz bunları öğrenelim;

Değerli dostlarım, son yıllarda bana gelen insanların geneli gençlerden oluşuyor. Bu insanlar bazen işsizlik sıkıntısı çektiklerini, bazen iş bulamadıkları, bazen de çalıştıkları halde bir türlü aldıkları paranın bereketi olmadığını söylüyorlar. Yine bana en çok söylenen diğer konu bir türlü sorunlardan kurtulamadıkları ve her zaman bir uğursuzluk içinde olduklarını belirtiyorlar. Sizlere şu şekilde açıklayayım; bazılarının kısmeti henüz doğduğunu andan itibaren kapalı olabilir, toplumda bu tür insanlara şanssız insanlar deriz. Bu tür insanların başlarından hiç bir zaman sorun eksik olmaz. Ne yaparlarsa yapsınlar şans onlara hiç bir zaman gülmez. Bir de diğer kategoriye giren insanlar vardır. Bu insanların kısmetleri onları çekemeyen biri yada birileri tarafından muska yoluyla yada büyü yoluyla kapatılır. Bu insanların hiç bir işi yolunda gitmez, sürekli telaş içinde yaşarlar ve sürekli kendilerini büyük bir stresin içinde hissederler.

Elbette bunların çözümü vardır, ben bu olumsuzlukları yaşayan insanlar için çok etkili 8 li bir kısmet açma vefki hazırlıyorum, bu vefki yaptıran insanların hepsi dönüp bana teşekkür ediyorlar. Değerli kardeşlerim, sizinde böyle bir sıkıntılı durumunuz varsa bana bu durumunuz hakkında bilgi verin. Allah’ın izniyle en kısa sürede sorununuza çözerim.

1 Yorum

  1. Sura

    Kocamın 9 yıldı iş yoxdur. Neye el atıyorsa kapalı

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.