İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü; maalesef her evlilik beklenildiği gibi mutlu bir şekilde devam etmeye bilir, bu duruma gelmiş evliliklerin zaman zaman bitirilmesi her iki taraf içinde daha sağlıklı olacaktır.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır? Çok sık karşılaşılan bir durum olan kişilerin evli biriyle aşk yaşamaları sonucu bu kişiler zor durumda kalabilmektedirler. Aşk 3 insan arasında devam edemez. Aşk ancak 2 insan arasında yaşanırsa mutluluk ve huzur verir. Bu durumda diğer kişiyi bu aşkın dışına çıkarmak en sağlıklı karar olacaktır. Örneğin bir insan hem evli hemde eşi dışında başka biriyle bir ilişki içindeyse bu durumda olan kişiler sevdiğiyle evlenmek için ayırma büyüsüne başvurabilirler. Yada bunun tersi olarak sevdiğiniz insan evli ise o insanın eşinden boşanıp sizinle evlenmesi için yaptırılabilir.

Sebep ne olursa olsun bu son derece zor bir karardır. Hiç kimse kendi mutluluğu için başkasının evliliğini bozmak istemez. Ama hayat o kadar zorlu ki bazen kişi istemese de bu ayırma büyüsünü yaptırmak zorunda kalabilir. Çoğu insanın yaşadığı bu durum şöyle açıklanabilir. Örneğin birini seviyorsunuz ve sevdiğiniz insanda sizi seviyor. Fakat sevdiğiniz insan kendi eşini sevmiyor ve bir türlü eşinden boşanamıyor ise bu konuda sevdiğiniz kimseye bu kararında yardımcı olmak adına ayırma vefkine başvurabilirsiniz.

Yine çok sıkça rastlanan bir diğer sebep ise yürümeyen bir evlilik, artık aşkın ve sevginin olmadığını bir evlilik eşlere psikolojik olarak zarar veriyorsa bu durumda eşlerden biri ayrılmak istediğini söylediği halde diğer taraf bunu kabul etmiyor ve tehditlere başlıyorsa bu insanın boşanmaya razı olması için bu tılsımlardan yardım alabilirsiniz. Bu tılsım yapıldıktan sonra zorluk çıkaran eş artık zorluk çıkarmadan işi yokuşa sürmeden kendi rızası ile sizden ayrılmak istediğini söyleyecektir. Aksi halde bu evliliğin uzaması her iki taraf için de işkence manası taşır. Hiç bir insan hayatı boyunca bu mutsuz ortamda sürekli bulunmak istemez. En hayırlısı bu çiftin ivedi olarak sorunsuz bir şekilde yollarını ayırması olacaktır. İki kişiyi ayırma büyüsü gerek teki süreci gerekse etki gücü bakımından ele alındığında büyük ölçüde ilk 30 günlük süreç için yapılan bu iki insanı birbirinden ayırma büyüsü sonuç vermektedir.

Benden yardım isteyen insanların moralleri oldukça bozuk, artık güçleri kalmamış, yaşadıkları evlilik onlar için çıkmaz bir sokak olmuş ve her gün daha fazla acı çektiklerini söylüyorlar. Zorla sevgi ve saygı olmadan hiç bir insan böyle bir ortamda bir ömür boyu bulunmak istemez. Sağlıklı olanda budur zaten. Sürekli ayrılma isteğinizi ertelemek sorunu çözmeyeceği gibi sorunu daha büyük bir hale getirir. Bu noktadan sonra eğer ilişkide kurtarılacak bir yön kalmamışsa daha fazla bu acıya katlanmanın bir getirisi olmayacaktır.

Ayrılan çiftler bir süre sonra bu yeni durumlarına mutlaka alışırlar. Başlarda yılların verdiği alışkanlık nedeniyle yaşanacak olan bozuk ruh hali zaman içinde kendiliğinden düzelecektir. Unutmayın ki bu insanla evlenmeden öncede sizin bir hayatınız vardır. Sizin hayatınızın nedeni bu insan olmaz. Siz ondan öncede vardınız ondan sonrada var olacaksınız. Mesele bu kadar basittir. Sadece içinde bulunduğunuz kötü şartlar nedeniyle bu durumun ömür boyu süreceğini düşünürsünüz. Akılcı bir şekilde düşünüp karar verirseniz kendiniz ve eşiniz için en doğru kararı almış olursunuz.

Bunun dışında bir de üçüncü bazı kişiler tarafından çok tercih edilen iki insanı birbirinden ayırmak için yapılan büyüler yani iki insanın arasındaki ilişkinin bozulması ve akabinde bu iki insanın birbirlerine karşı düşmanca bir hal takınmaları için talep gören bir takım tılsımlar vardır. Aslında iki kişinin bir anda arasını bozmak, onlar arasında adeta bir bozgun yaratmak, birbirlerine karşı var olan sevgi ve aşklarını tamamen bitirmek için rağbet göre bu iki insanı ayırma tılsımı pek çok insan tarafından halen en çok tercih edilen büyülerin başında geliyor dersek sizlere yanlış bir bilgi vermemiş oluruz.

2 Yorum

  1. Anonim

    hocam bana yardım edın neolur

  2. Bedriye

    hocam beraber olduum insandan ayrilmak isdiyorum

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.