Geri Getirme Büyüsü

Giden bir sevgiliyi geri getirme büyüsü yada duası yaptırarak, sevdiğiniz kişinin tekrar size yönelmesini ve eskiden olduğu gibi sizi tekrar sevmesini sağlayabilirsiniz.

Yıllardır belkide aynı yastığa baş koyduğunuz eşiniz yada zor anları birlikte atlattığınız sevdiğiniz insanla yollarınızı ayırmanız hiç şüphesiz size büyük dayanılmaz bir acı verecektir. Artık sevdiğiniz değer verdiğiniz kişi sizden çok uzaktadır, hem bedensel olarak hemde zihinsel olarak bu kötü durumu yaşayabilirsiniz. Belkide bu ilişki yürütebilmek için elinizden gelen her şeyi fazlasıyla yapmış olabilirsiniz. İşte bu durumu yaşayan kişiler için çare olabilecek bir büyü gideni geri getirmek ve eski sevgisini kazanmak mümkün olur. Bu büyü sayesinde tekrar geçmişte olduğu kadar hatta belkide daha fazla sevdiğiniz kişiyle mutlu bir yaşama devam edebilirsiniz.

Pek çok sebepten ötürü sizi seven insan size karşı aşkını kaybetmiş olabilir bunun çok farklı sebepleri olabilir. Belki birlikte yaşadığınız zaman içinde sizin ona karşı yaptığınız bazı hatalar yada aşık olduğunuz kişiden kaynaklı bir takım sebepler, bazen de araya bir başka insanın girmesiyle sevdiğiniz kişiyi kaybetmiş olabilirsiniz. Kimi zamanda ortada hiç bir mantıklı neden olmadan, hiç bir gerekçeye dayanmayan sebeplerden ötürüde seven insanlar bir anda birbirlerinden kopabilirler.

Sebep her ne olursa olsun bu kötü durumdan biran evvel kurtulmak için gideni geri getirme büyüsü yaptırarak en kısa sürede bu zorlu dönemi atlatabilirsiniz. Günümüzde pek çok hoca bu büyüyü rahatlıkla yapabiliyor bu bilinen bir gerçek. Yalnız bu tılsımın yapana hocanın mutlaka bu konuda kendisini çok iyi yetiştirmiş bu konuya tamamen hakim olan iyi bir medyum tarafından yapılması birinci şarttır.

Bu büyüler hazırlanırken tamamen kişilerin irade güçleri, ayrılık sebepleri, yaşanılan hatıraların göz önüne alınarak o çifte özel bir spesifik geri çevirme büyüsü yapılmalıdır. Bu faktörler göz ardı edildiğinde maalesef bu büyüler sonuç vermez.

Sevgiliyi geri getirme duası yada büyüsü hazırlanırken bunu yapan hocanın mutlaka bu giden kişinin ruh hali ve karakter özelliğini bilmesi gerekir eğer bilmiyorsa bunu sorması ve öğrenmesi gerekir. Bu bilgilere dayanarak hazırlanacak güçlü bir çalışma sayesinde sevdiğiniz insana kesinlikle tekrar kavuşacaksınız.

Bu tılsım hazırlanırken hazırlayan hoca sizi terk eden kişinin size karşı olan nefretini, kinini, öfkesini giderecek uygulamalara dayanan bir çalışmanın yanında ikinci planda o kişinin size karşı kaybettiği güveni, sevgiyi ve aşkı tekrar kazanması için iki adından oluşan bir tılsım yapılması gerekir. Önce yüzeydeki pürüzlerin temizlenmesi daha sonra oraya güzelliklerin ekilmesi gerekir bir anlamda.

Gideni geri getirme büyüsü hazırlanırken bazen cinlerin yardımı, bazen havas ilmi, bazen gizli ilimlerin bazı dallarından faydalanmak bu büyünün etki gücünü kesinlikle artıracaktır. Sevdiğiniz kişi sizden ne zaman ayrıldı buda çok önemlidir çünkü ayrılma süreniz ne kadar çok olursa sonuç alma olasılığı o kadar düşük olacaktır. Bu tamamen birbirine paralel bir gelişme gösterir. İkinci aşamada sevdiğiniz insan size tekrar döndükten sonra hemen size aşık olmasını beklemeyin çünkü ilk aşama sevdiğiniz insanın sizinle görüşmek istemesi olacak ikinci aşamada onun içinde biten aşk duygusu tekrar o kişinin bilincine girerek onun aklından çıkamayacağınız bir duruma doğru ilerleyecek. En son aşamada ise artık büyünün bütün tesiri onu esir alarak sizden bir daha asla uzaklaşmasına izin vermeyecek. Bu aşamadan sonra sizden beklenilen eskiden eğer bir hata yapmış iseniz aynı hataları tekrar etmeyerek bu ilişkiyi güzel bir şekilde yaşamanızdır. Unutmayın ki aynı hatalar tekrar edilirse aynı sonuçlarla tekrar karşı karşıya kalabilirsiniz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.