Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Verilen onca emek, kaybolan zaman ve kaybolan uzun yıllar sonucu sevgisini kaybeden kişilere eski sevgiliyi geri kazanma ve pişman etme yollarından söz etmek istiyoruz. Aslında bu konu son derece büyük bir öneme sahip çünkü hepimiz kendi hayat akışımız içinde mutlaka buna benzer durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Yaşam biz istemesek bile zaman zaman bu tür olumsuzlukları bizlerin önüne çıkarabiliyor. O halde gelin sizlerle eski sevgili nasıl pişman edilir yada sevgiliyi tekrar geri kazanmanın garantili bir yolu var mıdır? bu merak edilen konulara şöyle bir geçiş yapalım.

Eski sevgili nasıl döner? Evet cevabını aradığımız asıl soru bu o yüzden biz bu başlığımızda daha çok bu sorunun cevabına odaklanarak sizlere kapsamlı bilgiler vermek istiyoruz. Yaşamış olduğunuz koşulların ne denli zor olduğunu bir tarafa bırakarak çözüme dair yani kısaca kesin çözüm alabileceğiniz hassas bilgileri bu yazımızı okuduğunuz zaman öğrenmiş olacaksınız. Konu bu kadar önemli olduğu için lütfen dikkatle yazımızı okumaya devam edin.

Aşkın bir formülü var mıdır bilinmez ama biz sizlere daha önce denenmiş ve tecrübeler ile doğruluğu kabul görmüş bir takım sizlerin henüz bilmediği farklı çözüm yollarından söz edeceğiz. Yıllarca sevdiği insana emek vermiş kişilerin bir gün bir anda tüm yaşamlarını kabusa çevirecek bir terk edilme durumunda ne yaptıklarından bu sorunun nasıl üstesinden gelebildiklerinden söz edeceğiz. Terk edilen bir kişinin hangi psikolojik süreçleri yaşadığını ve bu süreçten nasıl güçlü bir şekilde çıktığını öğreneceksiniz. Eski sevgilisi veya eşi tarafından aldatılan insanların kendi deneyimlerinden yola çıkarak bu kişilerin tüm bu yaşamış oldukları sorunlardan nasıl temize çıkıp kendi hayatlarının kontrolünü kendi ellerine aldıklarını göreceksiniz. Mutluluğa giden yollarda kötü sürprizler yaşayan insanların kendi hayat mücadelelerine şahit olacaksınız.

Deneyim dediğimiz şey aslında bir kelimeden ibaret gibi görünmüş olsa bile anlam olarak o kadar derin ve değerli bilgileri içinde barındırır ki. Yaşanan onca tatsız olayalar, yenilgiler, zaferler, acı tatlı her tür tecrübe bizlere her geçen gün biraz daha derin anlayış ve hayat tecrübesi katar. Bizler ancak yaşayarak bir olay karşısında nasıl bir tepki vermemiz gerektiğini öğrenebiliriz. Örneğin terk edilen bir kişi eğer yeteri kadar tecrübeye sahip değilse o halde sevgilisini sonsuza kadar kaybetme riski ile karşı karşıya kalır oysa böyle bir durumda ne yapacağını bilen tecrübeli biri eski sevdiğini tekrar geri getirmek için atılması gereken adımları bilir ve buna göre yapılması gereken, izlenmesi gereken yolu izler sonunda da olaylara kendi istediği bir şekilde yön verme becerisi sayesinde terk eden kişiyi kendi ayaklarına getirebilir. Eski sevgilimi nasıl pişman edebilirim diye kendinize soruyor olabilirsiniz, o halde lütfen sıkılmadan size vereceğimiz bilgileri tek tek dikkatle okuyun ve öğrenin.

Hemen hepinizin duymuş olduğu ve haklarında çok geniş bir bilgiye sahip olmadığınız medyumlardan söz etmek istiyoruz. Bu medyumların insan sorunlarına çözüm noktasında yaptıkları katkıları inkar etmek, bu verilen emekleri görmezden gelmek medyumlara karşı büyük bir haksızlık olur. Özelikle aşk büyüsü ve sevgiliy geri kazanma noktasında medyum ve hocaların hazırladıkları vefkler, muskalar sayesinde günümüzde çok sayıda insan yaşamış oldukları bu olumsuz durumdan en az zarar görerek kurtulmayı başarıyorlar. İşte bu başarının gün ışığına çıkmamış yani henüz pek çok kişi tarafından bilinmeyen yönlerinden söz edeceğiz.

Bazen çok büyük bir yanılgılar zinciri içine girerek bizlere ışık tutacak gerçek bilgilere karşı aklımızı kapatabiliriz peki bu nasıl oluyor gelin açıklayalım; bir insan düşünün ve bu insanın bilgi dağarcının sadece kendi çevresindeki insanlardan duyduğu yalan yanlış bilgiler doğrultusunda oluşturduğunu hayal edin. Böyle bir kısır bilgi dağarcığında yaşayan bir insanı elbette hayata bakışı ve kendi hayatı içinde karşılaştığı sorunlara çözüm bulma şeklinde ne kadar az ve yanlış adımlar atacağını tahmin edebilirsiniz. Kısıtlı bir bilgi birikimi ile diğer alternatif çözüm yollarına tarafsız bir şekilde bakabilmek pek mümkün değildir. Burada temel ve önemli olan her türlü çözüm yoluna kişinin ön yargısızca bakabilmesi berecerini ve olgunluğunu gösterebilme yetisine sahip olup olmaması meselesidir. Kendi yaşadığı kısıtlı çevrenin dışına çıkamayan bir insan elbette kendisine yabancı gelen diğer çözüm yollarına karşı adeta bir kör insan gibi bu çözüm yollarını göremeyecektir. İşte medyumla ve gizli ilimler derken bu konunun ne kadar derin bir mevzu olduğunu bilmeyen kişilerin bu hocalara ve medyumlara karşı göstermiş oldukları cahilce tutumları bu türe giren insanlara iyi bir örnek oluşturmaktadır.

Nedenlerimiz ve koşullarımız ne kadar farklı ve zor olursa olsun aslında çözüm yolları aşağı yukarı benzerlik gösterir, örneğin terk bir nedenden dolayı terk edilen bir kişinin yapması gerekenler benzer şeylerdir. Aşk büyüsü yaptırarak eski sevgilinin pişman olması hatta onun size geri dönmesi kolay bir şekilde sağlanabilir. Fakat toplum tarafından kafanızın içine yerleştirilmiş olan bazı yanlış bilgiler sizlerin bu medyumlara karşı yanlış bir tutum içine girmenize ön ayak olmaktadır.

Gerçekten de eğer bir insan bu konudaki yanlış düşüncelerini bir tarafa bırakıp gerçeğe gözünü açabilirse o noktadan sonra ilk başta kendisi için akıl gözünü ve daha sonra kalp gözünü açabilir. Akıl ve kalp gözü açık olan bir insanın bundan sonra kendi yaşamında karşılaştığı her türlü sorunu nasıl çözebileceğini bilmesi o kişilere hayat boyunca büyük avantajlar sağlayacaktır. İçinde bulunulan kısır ve acı dolu günlerden kurtulmak için diğer insanlara güvenmemiz gerekiyor. Size yardımı dokunacak kişilere inanmayıp onların tecrübelerine kendinizi kapadığınız andan itibaren aslında kendi mutsuzluğunuza bir anlamda davetiye çıkarmış oluyorsunuz. Oysa her türlü sorun karşısında sizlere yardımı dokunacak insanların olduğunu bilmek ve buna göre lüzumlu hallerde bu kişilerden yardım almak size fayda sağlar.

1 Yorum

  1. Fatma Öztürkoğlu (Post author)

    Erdoğan beye çok teşekkür ederim 3 hafta önce beni terk edip giden erkek arkadaşımın bana geri dönmesi için bir vefk yaptırdım vefki hazırlayıp bana yolladı ve vefki aldıktan çok kısa bir süre sonra beni terk eden erkek arkadaşım büyük bir pişmanlık içinde özür dileyerek bana geri döndü. Hocama çok şey borçluyum.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.