Erkekleri Etkilemenin Yolları

Şu günlerde şayet kendinize kocamı kendime nasıl bağlarım veya eşimi kendime nasıl aşık ederim diye sorular sormaya başladıysanız işte sizlere bir erkeği kendinize aşık etme yolları nelerdir tüm ayrıntılarıyla paylaşıyoruz.

Tüm kızların veya kadınların mutlaka hayatları boyunca kendilerini etkisi altında bırakan bazı erkekler olmuştur. Sizi etkileyen erkek sevgiliniz, kocanız veya hiç tanımadığınız bir erkek olabilir. Peki değer verdiğiniz bu kişinin dikkatini kendi üzerinize çekmek için siz bireysel olarak neler yapabilirsiniz? Mutlaka bu soruyu kendinize şayet bu yazımızı okuyorsanız sormuş olduğunuzu düşünüyoruz. O halde hiç merak etmeyin yazımızı tamamen okuduğunuzda daha önce bilmediğiniz hatta hiç bir yerde benzerini bulamayacağınız bilgilere sahip olacaksınız. Bunu laf olsun diye değil bütün yüreğimizle söylüyoruz ve umarız bu yazıyı okuduktan sonra kendi hayatınızda çok şey olumlu olarak değişmeye başlayacak. Size fayda sağlayacak bu önemli makaleyi lütfe okumaya devam edin.

Sanal ortamda şu başlıkla yani ” Erkekleri Etkilemenin Yolları ” diye bir arama kutucuğuna yazdığınızda karşınıza bu konuda size bilgi veren pek çok site çıkacaktır fakat işin asıl noktası o sitelerde yazılanların hiç bir bilgiye dayanılmadan yazılan hayali cümleler olduğunu bu bilgilerin gerçek hayatta size yardımcı olamayacağını söylemek gerekir. Genelde genç yaştaki tecrübesiz insanların çeşitli blog sitelerinde kendi dar tecrübelerine göre yazdıkları bu gerçek bilgiden eksik ifadelerin size real hayatta bir fayda sağlamayacağını bilmeniz gerekir. Bir erkeği etkilemenin en iyi yolu onun gibi düşünmek, onu anlamak kısaca empati yeteneğinizin ne kadar gelişmiş olup olmadığına göre değişir. Eğer bir erkek gibi düşünüp bir erkek gibi hayal kurma becerisine sahipseniz karşınızdaki insanın karşı cinsten neler beklediğini de öngörebilirsiniz.

Öyleyse ilk ve en önemli kural empati becerisi kazanmaktır. Peki empati becerisi nasıl kazanılır? Aslında bazı insanlar bu erdeme doğuştan itibaren sahiptirler bazıları ise çok okuyarak, çok araştırarak zorlu bir bilgi toplama döneminin ardından ancak bu beceriye sahip olabilirler. Empati kurma becerisi aslında göründüğü kadar kolay bir özellik değildir O nedenle eğer bu beceriniz yoksa o halde size dışarıdan yardım edecek bazı medyum veya hocaları bularak bu insanlardan yardım almanız daha doğru olacaktır. Bu şekilde bir medyumdan yardım almanız kısa süre içinde sevdiğinizin size bağlanmasına vesile olacaktır. Eşim beni sevmiyor, eşimi (kocamı – karımı) kendime nasıl aşık ederim diye soranlar yada bir erkeği kendime nasıl bağlarım, bir erkeği kendime hangi yollarla aşık ederim diye soranlar için aslında izlenmesi gereken daha doğru bilinmesi gereken çoğu insanın bilmediği ama sizin öğrendiğiniz zaman ileride kendiniz için büyük avantajlar sağlayacağınız bazı gizli ilimler alanında medyumlar tarafından hazırlanan aşk veya bağlama büyüleri vardır. Şimdi size bu büyülerden söz etmek istiyoruz.

Biz diğer sitelerde olduğu gibi sizlere komik başlıklar sunup erkeği bağlamanın 10 yolu veya erkekleri etkilemenin 5 altın kuralı gibi komik söylemlerle değerli vaktinizi almak istemiyoruz. Bizler sizlere somut gerçeklerden söz etmek istiyoruz. Eğer vaktinizi diğer içeriği boş blog sitelerinde harcamak istiyorsanız buyurun o sitelerdeki içi boş cümlelerle kendinizi kandırmaya devam edin ama gerçekten bir insanı seviyorsanız o insanın size bağlanmasını yürekten arzu ediyorsanız lütfen buraya yazdığımız gerçeklere kulak verin. Yaşları 18 in altındaki çocukların yazdıkları blog sitelerinde ki boş bilgilerle vakit kaybetmeyin.

Öncelikle altın kural şudur, şu soruyu kendinize sormanız gerekir; gerçekten aşık olduğumu düşündüğüm kişiyi seviyor muyum? yoksa bu benim kafamda canlandırmak istediğim hayalimdeki sesin eseri mi? Karşımdaki insanı ne kadar seviyorum? Sevdiğim kişiyle bir ömrü birlikte paylaşabilir miyim? gibi samimi olarak bu soruları yastığa başınızı koyup kendinizle baş başa kaldığınızda bunları kendinize lütfen sorun. Kendinize aldatmayın, kendinize karşı dürüst olun, gerçekten hissettiğiniz duyguların ne kadar doğru olduğunu anlamaya çalışın. Bazıları gerçekten sevmeseler bile sırf sevgiye ve aşık olmaya ihtiyaçları oldukları için aslında farkında olmadan aşık olduklarını düşünmeye başlarlar oysa gerçek bu değildir. Bunları yöneten içlerindeki sevgiye olan açlıklarıdır bu nedenle bu durumdaki insanlar gerçek sevgiyle ihtiyaca bağlı duyguların sevgiymiş gibi yansıttığı ilizyonu fark edemezler. İkisi arasında çok büyük bir fark vardır. Bu fark ak ve kara kadar iki uç noktada yer alır ama çoğumuz bu yaşanan aşkların gerçek olduğuna inanırız oysa gerçek aşkın ne olduğunu bilen bu tecrübeye sahip çok az sayıda bilge insan vardır. İşte bu nedenle insanların birine aşk büyüsü yaptırmadan önce tüm bu soruları kendine sorması ve samimi bir şekilde kendine cevaplar vermesi gerekir.

Yukarıda yazdığımız ayrıntılı sorulara dürüstçe cevap verip evet ben bu insanı gerçekten seviyorum ve onu kaybetmemek için onun dikkatini çekmek için her şeyi yapmaya hazırım diyorsanız o halde okumaya devam edin. Erekleri etkilemenin yolları adlı makalemizde dikkat ederseniz hiç bir madde veya numara vermedik çünkü bunları maddelemek anlamsız olacaktır. O halde kocamı kendime nasıl aşık ederim veya eşimi kendime nasıl bağlarım gibi evli olanların eşlerini bağlamak için yapacakları ve yine ayrıca sevdiğim kişiyi kendime nasıl bağlarım, bir erkeği kendime nasıl aşık ederim, erkekleri etkilemenin yöntemleri yolları nedir diye sorunların yapması gereken kendi bireysel özellikleri ile bunu başaramıyorlarsa o vakit dışarıda tüm bu konularda size faydası dokunacak bir uzman medyumdan yada büyü yapan hocadan yardım almaktır.

Aşk büyüleri genel olarak çok kısa süre içinde karşınızdaki insan ister eşiniz olsun ister sizi hiç tanımayan başkası olsun veya eski sevgiliniz olsun tüm bu durumlarda bile kolayca yapacağınız alternatif bir çözüm yoludur. Kendi yarınlarınızı inşa etmek için bugünden işe başlamanız gerekir. İleride nasıl bir insanla evleneceğinize, nasıl bir insanın sizi sevmesini istediğinize kendiniz karar verebilir bunu kendi yapacağınız bir takım yöntemlerle sağlayabilirsiniz. Aslında bizler farkında olalım veya olmayalım yarınlarımızın bir anlamda kendi yaratıcıları oluyoruz. Çoğu insanın vakıf olmadığı gizli ilimler alanı pek çoğumuzun hayallerinin gerçek olmasını sağlıyor. Bu alanda çalışma yapan medyumların hazırladıkları aşk ve bağlama vefkleri veya tılsımları sizlere gelecekte seçme hakkı sağlıyor. Kiminle bir gelecek hayal ediyorsanız o kişinin size sımsıkı bağlanmasını sağlıyor.

İşte bu nedenle her şeyden önce kendimizi çok iyi tanıyıp yola buradan çıkmamız gerekiyor. Kendini bilmeyen, kendini çözememiş kişilerin diğer insanları anlaması yada onlarla mutlu bir yaşamı birlikte sürdürmesi matematiksel olarak mümkün değildir. Ancak kendini bilen, her anlamda kendini duygusal olarak tanımış kimseler kendi hayatları içinde doğru kararlar alarak nasıl bir insanla yaşayıp mutlu olabileceğini seçebilirler. İşte bu noktada sizlere tavsiyemiz önce kendinizle tanışın, kendinizle tanışmaktan korkmayın, gerektiğinde kendinizle acımasızca korkmadan yüzleşin, kendinize en ağır soruları sorun ve göreceksiniz ki bunları yaptığınız vakit ruhsal olarak büyümeye başlarsınız. Çoğu insan büyümenin yaşla alakalı olduğunu düşünür yani ne kadar yaş olarak büyüksen o kadar büyük birisindir ama gerçek büyümenin yaşla alakası yoktur. Diğer tarafta sadece rakamlar büyür ama ruhsal yaş duygusal yaş farklı şeylerdir. Asıl büyüme içsel büyümedir. Bu nedenle kendinizi tanırsanız karşınızdaki tüm canlılara karşı tutum ve davranışınız da o oranda gelişir. Kendi ruhsal büyümesini sağlamış insanlar her zaman hayata ve diğer canlılara karşı daha sakin ve anlayışlı bir tutum içinde ahenkli bir şekilde yaşamayı başarırlar. Bu nedenle bu ruhsal büyümeyi öğrenmiş kişilerin aşk ilişkileri de o ölçüde farkındalık dolu olacaktır. Gereksiz kapris ve tartışmaların yaşadıkları aşk ilişkisini zedeleyeceğini çok iyi bilirler bu yüzden böyle saçma ve gereksiz davranışları göstermezler.

Önce kendimizi bilelim zaten ardından karşımızdaki insanı da anlayabiliriz. Bu kavrayış içinden büyük bir anlayış doğar ve size ömür boyu yaşayacağınız büyük mutlulukların kapısını aralar. Son olarak şunu söylemek doğru olacak, gerçekten birini kalpten seviyorsanız  halde onu geri kazanmak için mücadele etmeyi asla bırakmayın gerektiğinde kendi gücünüz yetmiyorsa dışarıdan size yardımı olacak medyum veya hocalardan yardım alabileceğinizi asla unutmayın. Bir erkeği kendime nasıl bağlarım, erkekleri bağlamanın yolları, yöntemleri, teknikleri vb.. gibi pek çok piyasada satılan kitapları boşa para vermeyin. İhtiyacınız olan tüm kutsal bilgileri zaten biz buraya yazdık. Bu cümleleri anlayan her insan zaten bu yazıdan gerekli bilgiyi edinmiş olacak.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.