En İyi Medyum Kimdir Diye Sorunlara Cevaplar

Türkiye’nin her şehrinde şüphesiz ki birbirinden değerli medyumlar var, bunların içinde saygıya değer, insanların iyiliği için hizmet veren, yanlış işlere imza atmayan gerçekten eli öpülesi medyumlar sizlere tüm sorunlarınızın çözümünde yardımcı olmaya devam ediyorlar.

Toplum tarafından çok bilinmeyen fakat gerçekten verdiği hizmetler bakımından takdir edilmeye değer medyumlara sahibiz. Bu kişiler adeta birer gizli kahraman gibi insanların zor zamanlarında onlara yardım ederler fakat mütevazi kişilikleri nedeniyle isimlerinin duyulmasını istemezler. Sadece yaptıkları işle ön planda olmak isterler. Bu medyumlar gerçekten en iyi medyumlardır. Reklama ihtiyaç duymadan sadece işlerinin doğası ne gerektiriyorsa onu yaparlar.

Şimdilerde artık televizyon programlarında boy gösteren sözüm onlara astrologları geniş bir kitle tanıyor fakat bunların hemen hepsi show dünyasının kuklalarıdır. İyi bir medyumun televizyona çıkıp reklamını yapması doğru olmaz. Allah yolunda verilen bu kutsal işleri reklam uğruna terk etmemek gerekir.

Sizlere İstanbul’da hizmet veren en iyi hocalardan bir kaç tanesinin ismini buraya yazmakta bir sakınca görmüyorum. Zafer hoca, medyum ayfer ve cengiz hoca İstanbul’daki en iyi medyumların başında gelirler.

Ankara’da ise medyum Erdoğan tartışılmaz bir numaralı hocadır, yine Ankara’dan örnek verecek olursak Musa hocada değerli hocalarımızdan birisidir. İzmir’de Canan hoca ve Osman hoca gerek hizmetleriyle gerekse davranışlarıyla insanların kalbini ve sevgisini kazanmış değerli medyumlardan bir kaçıdır.

Ankara şehrinde aşk büyüleri konusunda oldukça ünlü olan Erdoğan hocaya bu tür sorunu olan insanlar kendisinden yardım isteyebilirler. Zaten medyumlardan yardım alınan konuların yüzde doksanını bu bağlama büyüleri oluşturur. Bu nedenle bağlama ve aşk büyüleri için Erdoğan hocamızdan detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Hayatın günlük koşturması içinde çok fazla strese maruz kalan insanlarda bir süre sonra sağlık sorunları oluşabiliyor. Bu sağlık sorunlarınız içinde medyumlardan destek alabilirsiniz. Ayrıca her insanın dostu olduğu gibi mutlaka düşmanları da olacaktır. Sizin iyiliğinizi istemeyen her hangi bir akrabanız yada yakınınız size kötülük vermek için bir tılsım yaptırmış olabilir. Bu tılsımlar bazen sizi ruhsal yönden kötü etkiler bazende işlerinizin bozulmasına neden olabilir. Bu tamamen size karşı yapılan tılsımın ne amaca hizmet ettiğidir. Düşmanınız sizin hastalanmanız için yada işlerinizin bozulması için bu tür tılsımlar yaptırmış olabilir. Bütün bunlardan korunmak sizin önceliğiniz olmalıdır. Bu tür şüpheleri olanların medyumlara bakım yaptırarak durumdan emin olmaları ve akabinde hemen gerekli karşı tedbirleri almaları onlar için iyi olacaktır.

En iyi medyum size en çok yardımcı olandır, mutlaka bu işlerin bir bedeli vardır ama sırf para kazanmak amaç olursa böyle bir medyuma iyi demek doğru olmaz. Emeğin elbette karşılığı ödenmelidir. Siz belki farkında değilsiniz ama en basit bir vefk hazırlanırken bile bir medyum günlerce emek vererek bazen sabah saatlerine kadar çalışarak bu değerli vefkleri hazırlamak için insan üstü bir emek veriyorlar. Bu nedenle değerli hocalarımızın hakkını ödemek gerekir. Bu işler dışarıda göründüğü gibi kolay değildir. Büyük bir özen, emek, dikkat, bilgi ve zaman gerektirir. O halde bunları bilirsek aslında hocaları çok fazla bir ücret istemediğini de daha iyi anlayabiliriz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.