Büyü Nasıl Anlaşılır

Kendisine zarar verildiğini düşünen bir insanın ilk yapması gereken bu büyü nasıl anlaşılır bunu iyi araştırması ve gereken adımları atması doğru bir yol olur.

Üzerinizdeki büyü nasıl anlaşılır, gelin biraz bu konu hakkında bilgi edinelim. Her insanın rutin bir hayatı vardır yani her zaman aşağı yukarı aynı şeyler olur hayatlarının içinde fakat hayatınızın içine bir anda her şey radikal bir şekilde değişmeye başladıysa, çok fazla sayıda olumsuzluk belirmeye başladıysa, kaliteli bir uykunuz yoksa, sürekli gece kabuslar görerek, sıçrayarak uyanıyorsanız bunlar büyünün en belirgin alametleridir. Buna ek olarak kişi hemen sinirleniyorsa, gereksiz kavgalar yaşanıyorsa, tüm işleri kötüye gitmeye başladıysa bunlarda birinin size büyü yapmış olma olasılığını kuvvetlendirir.

Doğal hayatın akışı içinde pek çok insanla kontak halinde yaşarız. Hepsiyle ama az ama çok bir şekilde farklı sosyal ilişkiler içinde yaşarız ve onlarla iletişim halinde bulunuruz. Bu sosyal etkileşim içinde bizi sevenler olabilir yine aynı şekilde bizden nefret edenlerde olabilir. Örneğin büyük bir şirkette çalışıyorsanız orada rakipleriniz olabilir. Sizin yerinizde gözü olan yada sizi iş yerinde küçük düşürmeye çalışan bazı insanlar olabilir. Bunlar size zarar vermek için bir büyü yaptırmış olabilirler. Bu tür olaylar çok sık yaşanıyor. O yüzden paylaşıyoruz sizinle. Aslında hepiniz her zaman böyle bir tehdit altında yaşarsınız bunun çok kolay bir çaresi var. Bu tür sihirlerden etkilenmemek için koruma vefki yaptırmanız ve bunu üzerinizde taşımanız yeterli olacaktır.

Geçenlerde bir kızım bana Fransa’da yazıyormuş, hocam dedi, benim üzerimde akrabalarım tarafından yaptırılmış bir büyü var bunu çözebilir misiniz diye. Kızım önce bir bakalım gerçekten böyle bir büyü var mı, neden bu düşünceye kapıldın diye sordum. Bu kızın ismi Fatma idi. Fatma hanım kızım bana, geceleri sıçrayarak uyandığını bu yüzden sürekli uykusuz kaldığını söyledi. Bende ona bu yeterli bir neden değil emin olmak için benim bakım yapmam kızım diye cevap verdim. Fatma’nın bilgilerini alıp o gece bir bakım yaptım aslında bu genç kızımızın düşündüğü gibi onun üzerinde bir büyü görünmüyordu. Sadece psikolojik olarak o buna inanmıştı bir anlamda kendini şartlandırmış. Çünkü benden önce başka bir hocaya bakım yaptırmış o hoca Fatma’ya üzerinde büyü var diye yalan söylemiş. Kız bundan etkilenip gerçekten kendi üzerinde büyü olduğuna inandırmış kendini.

Değerli dostlarım; özellikle medyumlarla temasa geçtiğinizde mutlaka güvenilir biri olduğundan emin olun. Yoksa size yukarıda anlattığım gibi hadiseler gelebilir başınıza. Bu tür kötü amaçlara hizmet eden hocalar sizlere yanlış bilgiler vererek sizi çok yanlış düşüncelere sevk edebilirler. O yüzden dostlarım, bu konularda son derece uyanık olun, hemen her söylenilene inanmayın. Eğer yukarıda yazdığım gibi hayatınızın içinde sürekli bir olumsuzluk hali varda bana yazarsanız ben bakım yapar size gerçekten üzerinizde büyü var mı yoksa bu sizin kuruntunuzdan mı kaynaklanıyor bütün gerçeği yazarım size.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.